Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 20 май 2024 21:58

Ялов нундьо единствен не аплодирал великана Клоп! Абсолютно неблагодарно копеленце,дано цайса му намаже ските и да го маха от клуба!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 21 май 2024 04:16

CSKA69 написа:Клоп има и много други грешки, особено в първите му години в отбора,но няма да се връщаме назад, това е вече затворена страница :lol:
Стори ми се откровено глупаво Клоп да пее за новия треньор и да се опитва да надъхва публиката за него. Работата на Слот и резултатите му сами ще определят дали публиката е зад него или не.. иначе изпращането беше много добре направено, така се изпраща легендарен треньор.

Каза човека, който беше в грешка за Клоп още от самото начало, след 4тата му година и продължава да е в грешка за него и 9 години по-късно. И това при всичките тактически видеота в ютуб къде ги изгледа през годините, опитвайки се да вдигнеш нивото си. Представям си те какво си представлявал преди тези образователни клипчета :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 21 май 2024 04:53

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:..........

Да, Хенри не разбира от футбол и това никога не е било новина! Поради тази причина клубът си има директори и БОРД (нашият борд, в който все още е и Кинг Кени!)
Неслучайно след новината за напускането на Клоп, първото назначение бе на МЕ като главен изпълнителен директор (първата седмица на март). Седмица след това беше назначен и нов спортен директор - Ричард Хюз и 2-3 седмици по-късно се заговори за преговори с Аморим. Според теб, Хенри ли е търсил треньор за отбора? :))))
Информацията ми не е спекулация, защото самият Аморим призна, че е бил на преговори с УХ в Лондон със знанието на Спортинг.
Сега, дали са го направили за да извиват ръцете на Ливърпул (за 2 пъти по-висока неустойка от уж вече договорената) си знаят само португалските мангали. Аморим е в правото си да преговаря не само с УХ, ами и с Бъта баня ако иска, но ако го прави докато е в напреднали разговори с един от топ 5 клубовете в Европа, значи не заслужава тази възможност! Ръководството на всеки голям клуб с авторитет би постъпило така, но само в този форум И за това ще се мрънкя! ;))
Колкото до предпочитаната от Аморим схема на игра, не съм си го измислил аз а съм го прочел на няколко места, ето ти едно:
Sources have told ESPN that Amorim's determination to remain loyal to his 3-4-3 formation was one factor in Liverpool's decision to opt for Slot.

https://www.espn.com/soccer/story/_/id/40048711/why-ruben-amorim-lost-liverpool-job-arne-slot
В материала подробно е обяснена логиката защо не е желателно (и с какво би било свързано) да се правят драстични промени в схемата на игра.
Всеки треньор е свободен да си избира схемата на игра, но и всеки спортен директор/борд/ръководство/и т.н. са свободни да си избират треньор, за чиито идеи смятат, че клубът вече разполагат с по-голяма част от нужните играчи с дебели договори.

Сега по-ясно ли ти стана?

Това е последният ми коментар по темата. Изборът на треньор е направен и тези които са го направили ще си носят отговорност, а ти винаги ще намериш причина да завъртиш задник и да ги нахраниш. Толкоз.

То най-добре хич да не беше почвал темата. Първо написа "Глупости", когато колегите казаха, че са се дръпнали заради цената и след всичките увъртанки и омотванки и лъскане на имиджа на охлювите стигнахме до легендарното "извиване на ръцете" от португалските мангали. Демек са се отказали заради цената, а ти както винаги, са въртиш като пиле в калчища. Те ФСГто 15 години все с извити ръце ходят. С това ще ги запомня. Все някой им извива ръцете горките :)))))
Когато Спортинг търси повече пари са "португалски мангали", а когато янките не уважат клауза вписана в договор за да вземат после повече пари от Суарез те са "умни бизнесмени". Нали така, лъскач?
Никъде не съм казал, че Хенри води преговорите. Неговото име го споменавам винаги, като главния акционер, който определя ресурса или по-точно липсата на такъв и от там да се оправят директорите надолу по веригата. Ако знаеше как работи борд на директорите, изобщо нямаше да си губиш времето да споменаваш Кинг Кени вътре. Или пък Спирит ъф Шенкли. Нали и на тях им дадоха място в Борда. Едни безгласни букви, за замазване очите на заблудени фенчета, като теб. Нищо не могат да направят с техните гласове срещу аверчетата на Хенри, които винаги са мнозинство, ама нищо мисли си, че си в час и има наши хора, да се борат с "твоите".
Последно сега пък се извъртя, че търсели треньор според наличните играчи...да не се охарчат за нови, ако човека има различно виждане от "твоите", нали :))))))))) Бахти малоумните критерии за нов треньор. Наистина да си беше траял най-добре.
Реднек, съвсем сериозно ти казвам, пробвай да намериш някакви контакти на ФСГто и да кандидатстваш за работа при тях. Гарантирам ти, че ще те наемат, като те видят колко си надъхан да си с върхушката. Сигурен съм, че ако трябва ще ти измислят някаква нова позиция в мултиклубния им проект. Специално за теб за теб виждам табелка "Вожд на развитието на футбола по форумите " :)))))))))))))
П.П. Преди малко излезе, че другият им водещ кандидат е бил Ернесто Валверде. Този е от потайните трансфери, дето ги крият, за да не им извиват ръцете :) Добре, че обеща да не пишеш по темата, че не ми се слуша от теб за бостънската логика да доведат треньора с най-големите насирания в ШЛ в Ливърпул !!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 21 май 2024 16:27

Сашко, Куанса, Къртис и .... Джо Гомес в разширения състав за Евро 2024 :))
На 7 юни оканчателно ще бъде обявен отбора за европейското.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 23 май 2024 12:55

Изключително интересно интервю с Пеп Линдерс.
https://www.youtube.com/watch?v=Z6qeWoZmZJQ
Искрено си пожелавам да си заслужи възможността да води Ливърпул един ден!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 25 май 2024 22:19

Дърпаме чертата на сезона и кво се оказва? Умрелия манаф,който завърши 8-ми със ОТРИЦАТЕЛНА голова разлика,вдигна днес ФА къп,която е по-престижна от нашата купа на лигата....какво нещо е футбола! Отделно ни изравниха по трофеи- 68 на 68. Ето това е вече пълна пародия!!! Ние бяхме със безсмъртния Клоп,а те със пътника-клоун тен хааг...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

jelew73
Мнения: 1057
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 27 май 2024 10:36

john barnes написа:Дърпаме чертата на сезона и кво се оказва? Умрелия манаф,който завърши 8-ми със ОТРИЦАТЕЛНА голова разлика,вдигна днес ФА къп,която е по-престижна от нашата купа на лигата....какво нещо е футбола! Отделно ни изравниха по трофеи- 68 на 68. Ето това е вече пълна пародия!!! Ние бяхме със безсмъртния Клоп,а те със пътника-клоун тен хааг...

А де, това го адресирай към броячите на рекорди.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12487
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 27 май 2024 14:58

john barnes написа:Дърпаме чертата на сезона и кво се оказва? Умрелия манаф,който завърши 8-ми със ОТРИЦАТЕЛНА голова разлика,вдигна днес ФА къп,която е по-престижна от нашата купа на лигата....какво нещо е футбола! Отделно ни изравниха по трофеи- 68 на 68. Ето това е вече пълна пародия!!! Ние бяхме със безсмъртния Клоп,а те със пътника-клоун тен хааг...

Оставяме настрана резилите на съдиите срещу нас. Мисля всички ги знаем, кажи ми кой и какво ни попречи срещу Манафите и Аталанта освен че отбора се насра?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

kadett1
Мнения: 1674
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 01 юни 2024 23:09

Сега гледам финала в Шампионската лига и много ми напомня на последния ни финал. И ние ги мачкахме цял мач и накрая тия калитковци ни го набиха. Сега вървим към същото.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12487
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 02 юни 2024 00:16

Отборите ги надиграват, Анчелоти си печели ШЛ. Отдавна си научи урока. Иначе много хора не знаят/помнят, но той освен като треньор на Милан има загубен финал срещу нас и 1984та с Рома.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта