Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1953
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот zdravkos » 01 май 2024 14:44

Red_Neck написа:
Ent написа: Aйде пак нероден Петко. Човекът още не е обявен за треньор, но медийните слухове за трансфери се представят като факти.
.....

Форумна класика!
Сега след всяка кликбайт "новина" около селекцията на клуба ще се оценяват и вариантите като първи, втори и т.н. избор и в средата на август ще има достатъчно мат'риал да се хранят бостънските, "цайса" и наследника на Клоп, който и да е той :))))
Предстоят интересни месеци! :))))

Твойте - бостънските, отсега може да ги почнем.. Защо да чакаме до Август?
За 8 месеца не намериха точния човек - какво търсим всъщност- тренер или мениджър?

Ще разпродат всичко що може да се продава от отботра на Клопо - Анди в Байерн като за начало и пак ще ни обЕснЯт, че това ще е "смело решение" - а не традиционно, ще ни сложат смел водач, смел спортен директор вече имаме, всички ще(сме) са смели ... и ще правим смел сезон :)

А това, че над 40 човека си тръгват с Клопо от клуба никой не го отразява.

Каква ли е атмосферата във фирмата, та от първия до последния да си тръгват?

И да тук всички ще подкрепяме Ливърпул каквото и да се случи, но трябва ли да сме съгласни с решенията на Чичо Скрудж?
И ако аз до сега спонсорирах клуба с по около 1 000 € годишно под различна форма, сега ще направя една пауза и ще изчакам явлението "смело решение" да отмине ..

Това няма да ме въздържи да покрепям клуба, просто ще е по пасивен начин обаче ...
и ще чета анализи от типа как Пепо с ферарито бил в пъти по-бърз шофьор от Клопо с опела ;)
ИзображениеИзображение

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Ent » 01 май 2024 15:22

"И да тук всички ще подкрепяме Ливърпул каквото и да се случи" Ти да видиш. И в какво се изразява твоята подкрепа? В пускане на хайлайтс след мача? И кой въобще реши, че писанията в някакъв форум, на някаква държава на хиляди километри от Анфийлд, е подкрепа или критика? Едно неспирно чесане на езици, тва е. Проблемът е , че на стадиона все повече са съшите критици, които не вдигат отбора, а той трябва да вдигне тях. Ако не започнем с гол до 15-та минута настава една тишина. Срам за историята е днешното фенство. Феновете на Фейенорд цял мач са прави и не спират. В пъти по-добри са от сегашната ситуация на Анфийлд. Да вземем да си внесем и малко от тях, определено има нужда.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13810
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Red_Neck » 01 май 2024 16:28

zdravkos написа:Твойте - бостънските, отсега може да ги почнем.. Защо да чакаме до Август?
За 8 месеца не намериха точния човек - какво търсим всъщност- тренер или мениджър?

Ще разпродат всичко що може да се продава от отботра на Клопо - Анди в Байерн като за начало и пак ще ни обЕснЯт, че това ще е "смело решение" - а не традиционно, ще ни сложат смел водач, смел спортен директор вече имаме, всички ще(сме) са смели ... и ще правим смел сезон :)

Това няма да ме въздържи да покрепям клуба, просто ще е по пасивен начин обаче ...
и ще чета анализи от типа как Пепо с ферарито бил в пъти по-бърз шофьор от Клопо с опела ;)

Какво има да ги почвате бостънските, като не сте спирали? ;)))
Иначе, ние основно търсим за какво да ги нахраним, търсят ТЕ и съм сигурен, че прекрасно знаят какво точно. Все пак наеха и задържаха Клопо достатъчно дълго за да продължаваме да ги имаме за най-големите неможачи в лигата, нали ;))
Може да са леко скъсани финансово, но определено знаят какво правят ;)))

Да ти кажа под секрет, да продадеш Анди през 2024 не е никак смело. Смело щеше да бъде да го продадеш през 2022. ;))
Ако трябва да ти влеза в аналогията, .... колко па да е смело да продадеш поизносена, задна, лява гума на Опел? ;))))

Леко съм разочарован от мнението ти за ресурса (финанси и персонал) с който Юрген и Пеп се състезаваха. Ферари срещу Опел си е леко обидно, но.... ти си знаеш, явно е важно да се правим на интересни във форума. Хора разни.....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

zdravkos
Мнения: 1953
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот zdravkos » 01 май 2024 19:31

Смелчаги ще излязат нашите - нищо че са скъсани. И ще работят в правилната посока ;)

Продават поизоносената ни гума и ще я сменят с нова тип Алфонсо Дейвис? Дългосрочен проект, перспективен но и скъп... Чак ми става смешно като си помисля за такава смяна.

Чакай сега да ти кажа и аз нещо под секрет - ще ни оставят с резервната гума, ще кърпим положението временно.

2021г., когато трябваше да надграждат не го направиха, ще ги чакаме в близко бъдеще да го направят...
Апропо, тази вече започнаха - върнаха цайса :) да видим той кой ще доведе ;)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 04 май 2024 06:11

Red_Neck написа:
zdravkos написа:Твойте - бостънските, отсега може да ги почнем.. Защо да чакаме до Август?
За 8 месеца не намериха точния човек - какво търсим всъщност- тренер или мениджър?

Ще разпродат всичко що може да се продава от отботра на Клопо - Анди в Байерн като за начало и пак ще ни обЕснЯт, че това ще е "смело решение" - а не традиционно, ще ни сложат смел водач, смел спортен директор вече имаме, всички ще(сме) са смели ... и ще правим смел сезон :)

Това няма да ме въздържи да покрепям клуба, просто ще е по пасивен начин обаче ...
и ще чета анализи от типа как Пепо с ферарито бил в пъти по-бърз шофьор от Клопо с опела ;)

Какво има да ги почвате бостънските, като не сте спирали? ;)))
Иначе, ние основно търсим за какво да ги нахраним, търсят ТЕ и съм сигурен, че прекрасно знаят какво точно. Все пак наеха и задържаха Клопо достатъчно дълго за да продължаваме да ги имаме за най-големите неможачи в лигата, нали ;))
Може да са леко скъсани финансово, но определено знаят какво правят ;)))

Да ти кажа под секрет, да продадеш Анди през 2024 не е никак смело. Смело щеше да бъде да го продадеш през 2022. ;))
Ако трябва да ти влеза в аналогията, .... колко па да е смело да продадеш поизносена, задна, лява гума на Опел? ;))))

Леко съм разочарован от мнението ти за ресурса (финанси и персонал) с който Юрген и Пеп се състезаваха. Ферари срещу Опел си е леко обидно, но.... ти си знаеш, явно е важно да се правим на интересни във форума. Хора разни.....

Закъсняха ли с продажбата на Робъртсън, реднек? Докато го нямаше Едуардс го изтърваха да навърши 30 и да му падне цената :) Ако ФСГто бяха собственици на Реал М, белите щяха да са с 5 ШЛ по-малко следвайки политиката и ресурсите на бостънските скъсаняци...
Понеже тук се отвориха на атмосфери и други видове влюбвания в Ливърпул, защо не споделиш при теб как се случи? Може би през 87ма обявихме годишна печалба от 180 000 паунда и ти се влюби в този отбор ХАХАХАХАХАХ

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 04 май 2024 11:10

Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
zdravkos написа:Твойте - бостънските, отсега може да ги почнем.. Защо да чакаме до Август?
За 8 месеца не намериха точния човек - какво търсим всъщност- тренер или мениджър?

Ще разпродат всичко що може да се продава от отботра на Клопо - Анди в Байерн като за начало и пак ще ни обЕснЯт, че това ще е "смело решение" - а не традиционно, ще ни сложат смел водач, смел спортен директор вече имаме, всички ще(сме) са смели ... и ще правим смел сезон :)

Това няма да ме въздържи да покрепям клуба, просто ще е по пасивен начин обаче ...
и ще чета анализи от типа как Пепо с ферарито бил в пъти по-бърз шофьор от Клопо с опела ;)

Какво има да ги почвате бостънските, като не сте спирали? ;)))
Иначе, ние основно търсим за какво да ги нахраним, търсят ТЕ и съм сигурен, че прекрасно знаят какво точно. Все пак наеха и задържаха Клопо достатъчно дълго за да продължаваме да ги имаме за най-големите неможачи в лигата, нали ;))
Може да са леко скъсани финансово, но определено знаят какво правят ;)))

Да ти кажа под секрет, да продадеш Анди през 2024 не е никак смело. Смело щеше да бъде да го продадеш през 2022. ;))
Ако трябва да ти влеза в аналогията, .... колко па да е смело да продадеш поизносена, задна, лява гума на Опел? ;))))

Леко съм разочарован от мнението ти за ресурса (финанси и персонал) с който Юрген и Пеп се състезаваха. Ферари срещу Опел си е леко обидно, но.... ти си знаеш, явно е важно да се правим на интересни във форума. Хора разни.....

Закъсняха ли с продажбата на Робъртсън, реднек? Докато го нямаше Едуардс го изтърваха да навърши 30 и да му падне цената :) Ако ФСГто бяха собственици на Реал М, белите щяха да са с 5 ШЛ по-малко следвайки политиката и ресурсите на бостънските скъсаняци...
Понеже тук се отвориха на атмосфери и други видове влюбвания в Ливърпул, защо не споделиш при теб как се случи? Може би през 87ма обявихме годишна печалба от 180 000 паунда и ти се влюби в този отбор ХАХАХАХАХАХ

Аз им се чудя на Милан защо държаха Костакурта, Барези, Малдини, Зеедорф почти до 40. А тя каква била политиката, станеш на 30 и вратата. Като в българските клубове по соца
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

ihtiandar
Мнения: 594
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот ihtiandar » 04 май 2024 18:39

Мисля като Сунес,ама поне от 2 години.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 05 май 2024 23:47

Изображение

С трици маймуни ловим
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Ponko » 06 май 2024 00:20

Бре. Вълчо голямо ТВ имаш бре. Браво.

CSKA69
Мнения: 4534
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот CSKA69 » 06 май 2024 00:32

Тотенхамче с техните 570 милиона и зеро титули :lol: :geek: :mrgreen:
Изображение

Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта