ВЛ: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул 27.04.2024 г. 14:30 FT: 2:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6434
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул 27.04.2024 г. 14:30 FT: 2:2

Мнениеот john barnes » 27 апр 2024 19:21

Liverpool_EC написа:
wolf написа:Нещо си такова майката съблекалнята. И според мен Клоп трябваше да си мълчи до дупка че напуска

Да и аз това си мислех, не до края, ама март, април за да се надъхат тогава. А те почнаха рано и се получи прегряване. Но няма как да го виним Клоп, при положение, че той самият е прегрял от години и носеше много товар в себе си. Пак казвам, колкото и да го обожавам, радвам се, че се маха и няма да си къса нервите с още един трансферен прозорец тук. Заслужаваше много, много повече този човек, но уви...

Клоп го каза януари,че са се опасявали от изтичане на информация и затова са решили той лично да го обяви а не някой измислен журналя да хвърли бомбата.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12451
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул 27.04.2024 г. 14:30 FT: 2:2

Мнениеот wolf » 27 апр 2024 21:54

john barnes написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Нещо си такова майката съблекалнята. И според мен Клоп трябваше да си мълчи до дупка че напуска

Да и аз това си мислех, не до края, ама март, април за да се надъхат тогава. А те почнаха рано и се получи прегряване. Но няма как да го виним Клоп, при положение, че той самият е прегрял от години и носеше много товар в себе си. Пак казвам, колкото и да го обожавам, радвам се, че се маха и няма да си къса нервите с още един трансферен прозорец тук. Заслужаваше много, много повече този човек, но уви...

Клоп го каза януари,че са се опасявали от изтичане на информация и затова са решили той лично да го обяви а не някой измислен журналя да хвърли бомбата.

Пак считам че беше грешка. То реално няма как да изтече информация като го знаят само той и Хенри
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6434
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул 27.04.2024 г. 14:30 FT: 2:2

Мнениеот john barnes » 28 апр 2024 08:38

Май някакъв журналист бил надушил сензацията,поне така бях прочел някъде. Но както и да в свършила работа...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5475
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул 27.04.2024 г. 14:30 FT: 2:2

Мнениеот insaneboy1 » 28 апр 2024 12:16

wolf написа:
john barnes написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Нещо си такова майката съблекалнята. И според мен Клоп трябваше да си мълчи до дупка че напуска

Да и аз това си мислех, не до края, ама март, април за да се надъхат тогава. А те почнаха рано и се получи прегряване. Но няма как да го виним Клоп, при положение, че той самият е прегрял от години и носеше много товар в себе си. Пак казвам, колкото и да го обожавам, радвам се, че се маха и няма да си къса нервите с още един трансферен прозорец тук. Заслужаваше много, много повече този човек, но уви...

Клоп го каза януари,че са се опасявали от изтичане на информация и затова са решили той лично да го обяви а не някой измислен журналя да хвърли бомбата.

Пак считам че беше грешка. То реално няма как да изтече информация като го знаят само той и Хенри

Вярвате ли, че може да го знаят само двама като Ливърпул ще търси през цялото време нов треньор, ще се свързва с щабове и други отбори и прочие?
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта