Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 445
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 27 апр 2024 15:32

timetowaste написа:
Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Обяснявал съм дълго и широко. Относно останалото, тук вече си има достатъчно като теб, които коментират другите, но реално описват себе си. Отиваш в блоклистата, при другия симпатяга, не се хаби да ми пишеш.

timetowaste
Мнения: 88
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот timetowaste » 27 апр 2024 15:33

Ent написа:
timetowaste написа:
Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Обяснявал съм дълго и широко. Относно останалото, тук вече си има достатъчно като теб, които коментират другите, но реално описват себе си. Отиваш в блоклистата, при другия симпатяга, не се хаби да ми пишеш.

Разбира се като се започне да се коментира и неможещите да се защитават, бягат. Лесно е.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 27 апр 2024 16:52

kadett1 написа:Гледам , надживял си и неспечелването на титлата, ден-два никакъв те нямаше, че взехме да се тревожим да не режеш вени, ама вече се успокоихме - пак си на линия. Щеше да ни е тегаво да го няма човека , който има последната дума във всяка тема, а за анализите ти да не говорим

Аз от Ливърпул никога не съм рязал вени, да видим на теб колко време ще ти трябва при новия треньор за да напълниш пак гащите. Колебая се между първия трансфер или първия получен гол през сезона. А може би още преди това, все пак става въпрос за теб :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 27 апр 2024 17:08

timetowaste написа:
Ent написа:
timetowaste написа:
Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Обяснявал съм дълго и широко. Относно останалото, тук вече си има достатъчно като теб, които коментират другите, но реално описват себе си. Отиваш в блоклистата, при другия симпатяга, не се хаби да ми пишеш.

Разбира се като се започне да се коментира и неможещите да се защитават, бягат. Лесно е.

Бате Енчо е със железните доводи- Джон Барнс бил повече англичанин от Букайо Сака, Ендо бил надграждане на Фабиньо, а сега избухна и с Арне Слот постигал резултати по-бързо от Клоп. Горкия, колко му е трудно да направи разлика от отстраняване на Реал М с Борусия и отстраняване на Олимпик М с Фейенорд. Ма то все е финал, обаче по-бързо. И после като му се присмее човек и избива психиката му от детската градина. Тогава нямаше блокиране и викахме " с теб ще играя, с теб няма да играя" :))))))))))
Направи ми услуга, като ме блокира, сега поне не може да връща глупости, като му се смея ;)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 27 апр 2024 17:31

wolf написа:Можете да го мразите колкото си искате но малко са хората които могат и знаят как се печели ВЛ. Другото е че е изгодно за всички страни докато Алонсо действително напусне Леверкузен а и той не е по многосезонните изграждания на отбор

Последната му титла им излезе през г*за на Челси, разкара Салах и ДеБройне, които щяха да им донесат 5,6 в следващите 10 г.
Иначе съм съгласен, че от всички налични треньори единствен осъзнава от първия ден в какъв клуб идва и би тръгнал за титлата.
На всеки друг ще му трябва време.
Иначе аз не мисля да плюя новия, просто е тъпо да се отписва човек, който още не е подписал. Какво е направил Арне Слот досега в Ливърпул, че да го зачеркваме веднага?!?!?!? Само се замислете, даже Роджърс почти стана шампион с Ливърпул. На този му трябва да е малко по-добър, което не би трябвало да е много трудо :lol:
Иначе сериозно, аз съм долу-горе доволен. Все пак очакванията към назначаващите го не бяха големи, изборът е изключително ограничен. Според мен е показал повече, отколкото Роджърс беше показал със Суонзи. Един вид ФСГто са надградили тук, според мен. Аз се радвам, че го бива в турнирните мачове и тези 2 финала и титла за 3 години във Фейенорд са си добро постижение за този етап от кариерата. Щеше да е хубаво да беше минал през Дортмунд или Наполи или нещо такова, ама и ако там беше показал нещо, неустойката му щеше да е двойна :lol: Аз ще изчакам няколко месеца да го видим какъв стил ще налага, първи впечатления и ЧАК тогава изводи и заключения...пък за трагедии ще трябва цял лош сезон поне.
А това с холандските треньори е малко пресилено. Я ме сетете кой беше успешният германски в Англия, преди Клоп? Всичко е строго индивидуално...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12452
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 27 апр 2024 21:56

Liverpool_EC написа:
wolf написа:Можете да го мразите колкото си искате но малко са хората които могат и знаят как се печели ВЛ. Другото е че е изгодно за всички страни докато Алонсо действително напусне Леверкузен а и той не е по многосезонните изграждания на отбор

Последната му титла им излезе през г*за на Челси, разкара Салах и ДеБройне, които щяха да им донесат 5,6 в следващите 10 г.
Иначе съм съгласен, че от всички налични треньори единствен осъзнава от първия ден в какъв клуб идва и би тръгнал за титлата.
На всеки друг ще му трябва време.
Иначе аз не мисля да плюя новия, просто е тъпо да се отписва човек, който още не е подписал. Какво е направил Арне Слот досега в Ливърпул, че да го зачеркваме веднага?!?!?!? Само се замислете, даже Роджърс почти стана шампион с Ливърпул. На този му трябва да е малко по-добър, което не би трябвало да е много трудо :lol:
Иначе сериозно, аз съм долу-горе доволен. Все пак очакванията към назначаващите го не бяха големи, изборът е изключително ограничен. Според мен е показал повече, отколкото Роджърс беше показал със Суонзи. Един вид ФСГто са надградили тук, според мен. Аз се радвам, че го бива в турнирните мачове и тези 2 финала и титла за 3 години във Фейенорд са си добро постижение за този етап от кариерата. Щеше да е хубаво да беше минал през Дортмунд или Наполи или нещо такова, ама и ако там беше показал нещо, неустойката му щеше да е двойна :lol: Аз ще изчакам няколко месеца да го видим какъв стил ще налага, първи впечатления и ЧАК тогава изводи и заключения...пък за трагедии ще трябва цял лош сезон поне.
А това с холандските треньори е малко пресилено. Я ме сетете кой беше успешният германски в Англия, преди Клоп? Всичко е строго индивидуално...

То не е имало немски почти за да ти ги сравнявам. Холандски имаше бол. И сега ще докара няколко шматки от Фейенорд и се молим да не реши да си гради играта по схемата а по играчите които има
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

CSKA69
Мнения: 4522
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 28 апр 2024 09:36

Да градиш играта според играчите, които имаш, а не по идеалистичната схема в главата си е основното качество да бъдеш добър треньор. Да намериш баланса между двете го могат само великите в тоя занаят ;) Арне Слот може да бъде определен като поредния последовател на Гуардиола, тоест приоритет е притежанието на топката, изнасянето й от защита в атака с постепенно отигравания, светкавична контрапреса при загубата й, и стремеж за контрол над мача, което влиза в контраст с хаотичния стил на Клоп, например. Фейенорд играе 4-2-3-1, с активни включвания на бековете в атакуващата фаза, но центърът на тежестта идва от играта на двойката централни халфове, които отговарят за контрола и предотвратяването на контраатаките.. Холандците обаче приличат повече стилово на Арсенал, отколкото на Сити, което е нещото, което може да спомогне за сработването между Слот и играчите в Ливърпул, иначе ще трябва доста сериозна селекция и напасване..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5475
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот insaneboy1 » 28 апр 2024 12:14

CSKA69 написа:Да градиш играта според играчите, които имаш, а не по идеалистичната схема в главата си е основното качество да бъдеш добър треньор. Да намериш баланса между двете го могат само великите в тоя занаят ;) Арне Слот може да бъде определен като поредния последовател на Гуардиола, тоест приоритет е притежанието на топката, изнасянето й от защита в атака с постепенно отигравания, светкавична контрапреса при загубата й, и стремеж за контрол над мача, което влиза в контраст с хаотичния стил на Клоп, например. Фейенорд играе 4-2-3-1, с активни включвания на бековете в атакуващата фаза, но центърът на тежестта идва от играта на двойката централни халфове, които отговарят за контрола и предотвратяването на контраатаките.. Холандците обаче приличат повече стилово на Арсенал, отколкото на Сити, което е нещото, което може да спомогне за сработването между Слот и играчите в Ливърпул, иначе ще трябва доста сериозна селекция и напасване..

И за Тен Хаг много хвалебствия пишеше, тоя пич ми прилича даже на по-слаба версия на Тен Хаг. Очаквам негов провал във ВЛ.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

CSKA69
Мнения: 4522
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 28 апр 2024 13:17

insaneboy1 написа:
CSKA69 написа:Да градиш играта според играчите, които имаш, а не по идеалистичната схема в главата си е основното качество да бъдеш добър треньор. Да намериш баланса между двете го могат само великите в тоя занаят ;) Арне Слот може да бъде определен като поредния последовател на Гуардиола, тоест приоритет е притежанието на топката, изнасянето й от защита в атака с постепенно отигравания, светкавична контрапреса при загубата й, и стремеж за контрол над мача, което влиза в контраст с хаотичния стил на Клоп, например. Фейенорд играе 4-2-3-1, с активни включвания на бековете в атакуващата фаза, но центърът на тежестта идва от играта на двойката централни халфове, които отговарят за контрола и предотвратяването на контраатаките.. Холандците обаче приличат повече стилово на Арсенал, отколкото на Сити, което е нещото, което може да спомогне за сработването между Слот и играчите в Ливърпул, иначе ще трябва доста сериозна селекция и напасване..

И за Тен Хаг много хвалебствия пишеше, тоя пич ми прилича даже на по-слаба версия на Тен Хаг. Очаквам негов провал във ВЛ.

Има една много съществена разлика между Тен Хаг и Слот. Това, което описвам е действително неговата философия и стил на игра, докато при Тен Хаг, както се оказа впоследствие периода в Аякс е бил благодарение на изградената структура и наложен стил там.Просто Тен Хаг се е нагодил и е ръководил едно наистина много силно поколение. Неговите истински възгледи за играта ги виждаме сега в Юнайтед. Слот от друга страна трансформира всеки един отбор, който поема според принципите си и в това отношение е предсказуем какво може да се очаква от него. Дали ще е успешен е вече съвсем друг въпрос..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 28 апр 2024 15:47

CSKA69 написа:Да градиш играта според играчите, които имаш, а не по идеалистичната схема в главата си е основното качество да бъдеш добър треньор. Да намериш баланса между двете го могат само великите в тоя занаят ;) Арне Слот може да бъде определен като поредния последовател на Гуардиола, тоест приоритет е притежанието на топката, изнасянето й от защита в атака с постепенно отигравания, светкавична контрапреса при загубата й, и стремеж за контрол над мача, което влиза в контраст с хаотичния стил на Клоп, например. Фейенорд играе 4-2-3-1, с активни включвания на бековете в атакуващата фаза, но центърът на тежестта идва от играта на двойката централни халфове, които отговарят за контрола и предотвратяването на контраатаките.. Холандците обаче приличат повече стилово на Арсенал, отколкото на Сити, което е нещото, което може да спомогне за сработването между Слот и играчите в Ливърпул, иначе ще трябва доста сериозна селекция и напасване..

Тъй-тъй, всичко е тактически перфектно, докато някой замаен вратар не я хвърли в краката на нападателя или централния нападател не я ритне от 2 м в тъч. Тогава единия треньор става хаотичен, а другия дето е похарчил 500 млн повече за същия период е гения, напаснал се към играчите които има :))))))))))))))))


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта