ВЛ: Фулъм - Ливърпул 06.08.2022 |14:30| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Фулъм - Ливърпул 06.08.2022 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kingofpop » 07 авг 2022 18:56

Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:Бая чакали вият тука. Аз да питам,централния нападател ,като отскача ,може да се подпира на гърба на бега,нали? И оня със 100% дузпа...у лево. И само след 10 кръга не искам да слушам,мън мън ма той диаз ма той салах ма той нунез се разиграха ,бааах мааму

Абсолютен фал, като се набра на Арнолд на гърба. То тъй може и във ВЛ да вкара 40 гола тоя търбух. А дузпата, колкото беше 100% на живо, на повторенията ясно се видя, че Ван Дайк си дърпа крака и нямаше контакт. Митрович разтегна десния, за да търси съприкосновение, но на едното повторение ясно се вижда, че няма контакт. От повечето други гледни точки изглежда, че го закача долу, ама не е. Но на фона на играта равения беше заслужен, жалко че съдията трябваше да им го изкара!


Сваляй фенските очила, че си яко пристрастен и не виждаш обективно :D Ако наистина мислиш, че това на Митрович е фаул не говори добре. Нито го е бутал с ръце нито нищо. А дузпата е 100 %, не знам дали си сляп. Единствено за фаула на Хендо при първия гол може да имате сериозни претенции, щото според мен май си го имаше.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Фулъм - Ливърпул 06.08.2022 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kadett1 » 08 авг 2022 10:43

Не знам защо все се търсят оправдания , когато загубим точка или три. Айде, ако мача беше с Реал или Байерн за Шампионска лига може да се търсят оправдания със съдията, ама с Фулъм да търсиш оправдания със съдията или терена е малко смешно. Ние бяхме излезли да се поразходим и да вземем 3 точки,но този път не ни върза и Фулъм играеха като за последно, а трябваше да се очаква точно това. Кел файда че си се раздал за оная тенекиена купа като губиш точки от средняци за шампионата.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Фулъм - Ливърпул 06.08.2022 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 авг 2022 04:29

kadett1 написа:Не знам защо все се търсят оправдания , когато загубим точка или три. Айде, ако мача беше с Реал или Байерн за Шампионска лига може да се търсят оправдания със съдията, ама с Фулъм да търсиш оправдания със съдията или терена е малко смешно. Ние бяхме излезли да се поразходим и да вземем 3 точки,но този път не ни върза и Фулъм играеха като за последно, а трябваше да се очаква точно това. Кел файда че си се раздал за оная тенекиена купа като губиш точки от средняци за шампионата.

А ти защо не приемеш, че и слабо да е игал един отбор, пак може да има съдийски грешки? Или викаш, щом играем слабо може да си ни режат, няма дерт нали...

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Фулъм - Ливърпул 06.08.2022 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 13 авг 2022 11:26

Има нещо сбъркано в предсезонната подготовка, във физическата подготовка... Не може сезонът тъкмо да започва, а отборът да има 10 - 11 контузени футболисти... Това явно е от шибаните турнета в Азия, Малазия и Тамбукту... Кака Линда е виновна, влачи Хенри Скрудж по Тайландските молове....


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта