Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 18 ное 2020 21:28

LFC06 написа:
SgtLiberty написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:
SgtLiberty написа:
LFC06 написа:Таа,какво казвахте за Ловрен?Останахме само с Уилямс и Филипс...засега.Матип не го броя,защото след 3 мача пак е в лазарета.

По-добре някой от отбора до девет години да ни е в защита ,от колкото Ловрен да го видя дори близо до Анфийлд.

Ловрен беше за смяна, ама не и с ляв бек :!:
Иначе, в интерес на истината на първото видео има едни 5 гола, за които Ловрен няма никаква вина. То в момента всеки льольо с компютър може да направи видео, с каквото си съдържание поиска и да събира кликове :idea:


Прав си,просто е един от играчите които никога не съм харесвал дори 1 % от първият му ден при нас.


А с какво харесваш АОЧ?Дай поне една разумна причина.Що не направите един клип с добрите му изяви?Мачът с Дортмунд на полуфинала за ЛЕ помни ли го някой?И кой беше героя?Не ми се рови да търся,но има и други много добри срещи.Ван Дайк този сезон беше повече от слаб,само да вметна ,така между другото...Това прави ли го слаб на фона на всичко досега?С инат не става,Ловрен в момента липсва и то много.И Клоп го знае,и го е яд!

Клоп толкова го е яд в момента че иска да върне Ловрен и черната мамба Сако. Ти да не си пиеш кафето с него лично?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 19 ное 2020 09:54

Каквото и да си говорим,липсата на 4-ти ЦЗ ни изигра лоша шега и сега си патим. Лятото ще има доста хора за чистене-вечно контузените матип,кейта,чамбо...както и излишни като ориги и шакири. Да видим,ще е интересно.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 19 ное 2020 15:13

Риис Уилямс и Неко Уилямс са с контузии.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот LFC06 » 19 ное 2020 21:30

wolf написа:
LFC06 написа:
SgtLiberty написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:
SgtLiberty написа:По-добре някой от отбора до девет години да ни е в защита ,от колкото Ловрен да го видя дори близо до Анфийлд.

Ловрен беше за смяна, ама не и с ляв бек :!:
Иначе, в интерес на истината на първото видео има едни 5 гола, за които Ловрен няма никаква вина. То в момента всеки льольо с компютър може да направи видео, с каквото си съдържание поиска и да събира кликове :idea:


Прав си,просто е един от играчите които никога не съм харесвал дори 1 % от първият му ден при нас.


А с какво харесваш АОЧ?Дай поне една разумна причина.Що не направите един клип с добрите му изяви?Мачът с Дортмунд на полуфинала за ЛЕ помни ли го някой?И кой беше героя?Не ми се рови да търся,но има и други много добри срещи.Ван Дайк този сезон беше повече от слаб,само да вметна ,така между другото...Това прави ли го слаб на фона на всичко досега?С инат не става,Ловрен в момента липсва и то много.И Клоп го знае,и го е яд!

Клоп толкова го е яд в момента че иска да върне Ловрен и черната мамба Сако. Ти да не си пиеш кафето с него лично?


Не,обаче не уважавам хора,които ме убеждават,че черното е бяло :roll:
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 21 ное 2020 22:24

Чеп глътна още вода. За разлика от Байерн тук вече и шампион не може да стане :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 25 ное 2020 18:50

Днес е починал най-големия футболист,който аз съм гледал-Диего Армандо Марадона! Почивай в мир,дон Диего...ти беше най-великия!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 25 ное 2020 18:52

john barnes написа:Днес е починал най-големия футболист,който аз съм гледал-Диего Армандо Марадона! Почивай в мир,дон Диего...ти беше най-великия!!!

Не е имало и няма да има поне докато сме живи равен на Диего, поне за мен. Могат да се напишат много неща но си остава завинаги бог с топката
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 26 ное 2020 00:38

wolf написа:
john barnes написа:Днес е починал най-големия футболист,който аз съм гледал-Диего Армандо Марадона! Почивай в мир,дон Диего...ти беше най-великия!!!

Не е имало и няма да има поне докато сме живи равен на Диего, поне за мен. Могат да се напишат много неща но си остава завинаги бог с топката

Невероятен играч, оставил най-голямата следа в историята на футбола с Краля Пеле, а двамата с Роналдиньо са най-голямата наслада за окото на всеки футболен фен! Изживя си живота на макс и си отиде, като ненадмината легенда! Бог да го прости!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 26 ное 2020 23:53

Сега потвърдиха, че гостуването на Мидтиланд в последния кръг от групата на ШЛ ще се играе на стадиона на Борусия Дортмунд- Сигнал Идуна Парк.

Освен това от 2.12 ще започнат да пускат по 2000 души на домакинските мачове, а от януари ще ги увеличат на 4000.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 30 ное 2020 21:28

Паднахме се с Астън Вила са ФА къп.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта