Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 06 юни 2020 02:47

KOPScousers написа:То няма "ако", той вече е изтърван. Не знам кое е лъжа и кое не, но всички най-близки до Ливърпул журналисти го потвърдиха дословно. 50-те милиона откупна клауза се е сторила много пари на алчните янки и то за играч, който се бори за голмайсторския приз в Германия с може би най-големия нападател през последните 10 години. Бях писал преди време, че съм доволен от периода на ФСГ в Ливърпул, но второ лято без никакви трансфери ще ми дойде в повече. Не се знае в какво състояние ще са останалите отбори догодина, като гледам ще се подсилят сериозно и някак си това 28-0-1 от този сезон ми изглежда невъзможно да бъде повторено, просто трябва свежа кръв. Цял сезон играят едни 14-15 човека и специално този сезон в рамките на 2 седмици отпаднахме от ФА Къп, ШЛ и бяхме спряни категорично по пътя към рекорда на Арсенал.

5 ЮНИ, направо не знам как издържа първите 4 дена от началото на отложения трансферния прозорец, за да не ни обясниш на какво дередже сме :lol: :lol: :lol: Викаш след като янките изтърваха 30 основни трансферни цели за последните 10г, сега с Вернер вече ти дойде в повече и ги обяви за алчни :lol: Бисера КАТЕГОРИЧНО СПРЯНИ за рекорда на Арсенал ще ти го напомням докато сме живи и здрави да се джавкаме тук :mrgreen: Иначе от мен приятно гледане на сезон 18 от сериала "Бейзболно лято в Ливърпул" :lol: Обещавам да не ви тормозя с кадета и да си нареждате трансферите колкото си можете :lol: Само без тотални посирания, доколкото ви е възможно, че мразя да си нарушавам обещанията. Вярвам във вас и съм сигурен, че един ден все пак ще се поучите от грешките си 8-) Успех!

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 06 юни 2020 10:15

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:То няма "ако", той вече е изтърван. Не знам кое е лъжа и кое не, но всички най-близки до Ливърпул журналисти го потвърдиха дословно. 50-те милиона откупна клауза се е сторила много пари на алчните янки и то за играч, който се бори за голмайсторския приз в Германия с може би най-големия нападател през последните 10 години. Бях писал преди време, че съм доволен от периода на ФСГ в Ливърпул, но второ лято без никакви трансфери ще ми дойде в повече. Не се знае в какво състояние ще са останалите отбори догодина, като гледам ще се подсилят сериозно и някак си това 28-0-1 от този сезон ми изглежда невъзможно да бъде повторено, просто трябва свежа кръв. Цял сезон играят едни 14-15 човека и специално този сезон в рамките на 2 седмици отпаднахме от ФА Къп, ШЛ и бяхме спряни категорично по пътя към рекорда на Арсенал.

5 ЮНИ, направо не знам как издържа първите 4 дена от началото на отложения трансферния прозорец, за да не ни обясниш на какво дередже сме :lol: :lol: :lol: Викаш след като янките изтърваха 30 основни трансферни цели за последните 10г, сега с Вернер вече ти дойде в повече и ги обяви за алчни :lol: Бисера КАТЕГОРИЧНО СПРЯНИ за рекорда на Арсенал ще ти го напомням докато сме живи и здрави да се джавкаме тук :mrgreen: Иначе от мен приятно гледане на сезон 18 от сериала "Бейзболно лято в Ливърпул" :lol: Обещавам да не ви тормозя с кадета и да си нареждате трансферите колкото си можете :lol: Само без тотални посирания, доколкото ви е възможно, че мразя да си нарушавам обещанията. Вярвам във вас и съм сигурен, че един ден все пак ще се поучите от грешките си 8-) Успех!

Нетърпящият възражения пусна нови директиви - моля колегите да ги спазват и да не изразяват мнения, които се различават от мнението Му.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот CSKA69 » 06 юни 2020 10:18

Защо изобщо отговаряте на Сектанта :?: :shock: :mrgreen: 8-) 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6133
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 06 юни 2020 10:40

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:То няма "ако", той вече е изтърван. Не знам кое е лъжа и кое не, но всички най-близки до Ливърпул журналисти го потвърдиха дословно. 50-те милиона откупна клауза се е сторила много пари на алчните янки и то за играч, който се бори за голмайсторския приз в Германия с може би най-големия нападател през последните 10 години. Бях писал преди време, че съм доволен от периода на ФСГ в Ливърпул, но второ лято без никакви трансфери ще ми дойде в повече. Не се знае в какво състояние ще са останалите отбори догодина, като гледам ще се подсилят сериозно и някак си това 28-0-1 от този сезон ми изглежда невъзможно да бъде повторено, просто трябва свежа кръв. Цял сезон играят едни 14-15 човека и специално този сезон в рамките на 2 седмици отпаднахме от ФА Къп, ШЛ и бяхме спряни категорично по пътя към рекорда на Арсенал.

5 ЮНИ, направо не знам как издържа първите 4 дена от началото на отложения трансферния прозорец, за да не ни обясниш на какво дередже сме :lol: :lol: :lol: Викаш след като янките изтърваха 30 основни трансферни цели за последните 10г, сега с Вернер вече ти дойде в повече и ги обяви за алчни :lol: Бисера КАТЕГОРИЧНО СПРЯНИ за рекорда на Арсенал ще ти го напомням докато сме живи и здрави да се джавкаме тук :mrgreen: Иначе от мен приятно гледане на сезон 18 от сериала "Бейзболно лято в Ливърпул" :lol: Обещавам да не ви тормозя с кадета и да си нареждате трансферите колкото си можете :lol: Само без тотални посирания, доколкото ви е възможно, че мразя да си нарушавам обещанията. Вярвам във вас и съм сигурен, че един ден все пак ще се поучите от грешките си 8-) Успех!

Нетърпящият възражения пусна нови директиви - моля колегите да ги спазват и да не изразяват мнения, които се различават от мнението Му.

Ах, мен не ми пука вече за тоя като цяло. Хора, които не могат да приемат, че по света съществуват различни мнения от неговото, не мога да ги приема на сериозно просто. Не знам с колко ярко-розови очила трябва да си, за да не видиш, че последните 2-3 седмици, преди да прекъснат сезона, играта на отбора беше меко казано разочароваща. Бисера КАТЕГОРИЧНО СПРЯНИ за рекорда на Арсенал си е точното определение за това, което ни се случи на 29.02, не знам какво не ти харесва. Цял сезон без загуба във ВЛ и накрая някакъв си умрял Уотфорд, дето даже няма да е във ВЛ най-вероятно догодина, ни пише тройка. ШИБАНИЯ Уотфорд бате, сериозно?! Ако беше Ман Сити на Етихад, повярвай ми, нямаше да ме е яд за този рекорд и да наричам провала по този начин. Ама то си е така, само дето трябва да гледаш малко реално на нещата. Ето, смешните янки пак "не мислели да купуват нито един нов играч през лятото". Тоя скапан вирус дойде в точния момент, за да може да спестят още някой лев тия шибаняци. :P
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 06 юни 2020 16:57

А така, събирайте се и се подкрепяйте, че не останхте много от нареждачите. Кой смени форума, кой си изтри ферманите за класата на Юнайтед, кой си намери денонощни проекти, кой се разсърди че не пускат неговите...абе въобще има хиляди начини да спреш да ставаш за смях с коментарите си, стига да немериш нещо мъжко в себе си :!:
Копче ти ноември цял требъл вдигаше със 17 годишните, а сега се хвана да правиш драми зарди това, че загубата била КАТЕГОРИЧНА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

john barnes
Мнения: 6418
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 06 юни 2020 17:29

Наближава началото на първенството и започнаха караниците. Ще го видим тоя Вернер дали ще им пасне,видяхме Пулишич колко е добър при тях. Янките че са скръндзи е ясно,очаквах да спретнат на Клоп тоя номер и да го оставят да се оправя с наличното. Затова сега най-важното е,да се подновят всички договори на основните играчи,като започнем от Вайналдум,че там се бавят нещата.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот daduradam » 06 юни 2020 19:46

Той даже не е подписал официално още :lol:
Сега с тия разкъсани графици ще е още по-важна организацията и режимът, а не транфсерите. Клоп блести точно в тези неща. Имайте малко вяра, баси. Мислех си, че след като взехме първа титла след 30 години чакане ще има някаква вяра в ръководството и треньорския екип ама вие пак го обърнахте на колумбия пикчърс.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 07 юни 2020 09:04

FSG не очаква печалба от Ливърпул в обозримото бъдеще, но американците искат от клуба да се самоиздържа. Заради COVID-19 е било взето решение да не се правят големи трансфери през това лято. Сметката за заплати в клуба възлиза на 310 милиона британски лири и когато ръководството отмени решението си да пусне персонала в неплатен отпуск през април, главният изпълнителен директор Питър Мур предупреди за "безпрецедентни оперативни загуби" в резултат на пандемията.

И това лято няма да има трансфери ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 07 юни 2020 19:02

slash1912 написа:
FSG не очаква печалба от Ливърпул в обозримото бъдеще, но американците искат от клуба да се самоиздържа. Заради COVID-19 е било взето решение да не се правят големи трансфери през това лято. Сметката за заплати в клуба възлиза на 310 милиона британски лири и когато ръководството отмени решението си да пусне персонала в неплатен отпуск през април, главният изпълнителен директор Питър Мур предупреди за "безпрецедентни оперативни загуби" в резултат на пандемията.

И това лято няма да има трансфери ;)

От ФСГ обаче няма да излязат с изявление, че Скай си отложиха исканията за тв правата за 2022г. Или по-точно ще ни го съобщят лятото на 2022:"Сега имаме загуба от тв правата 2020 и няма да има трансфери това лято" :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 07 юни 2020 19:20

Liverpool_EC написа:
slash1912 написа:
FSG не очаква печалба от Ливърпул в обозримото бъдеще, но американците искат от клуба да се самоиздържа. Заради COVID-19 е било взето решение да не се правят големи трансфери през това лято. Сметката за заплати в клуба възлиза на 310 милиона британски лири и когато ръководството отмени решението си да пусне персонала в неплатен отпуск през април, главният изпълнителен директор Питър Мур предупреди за "безпрецедентни оперативни загуби" в резултат на пандемията.

И това лято няма да има трансфери ;)

От ФСГ обаче няма да излязат с изявление, че Скай си отложиха исканията за тв правата за 2022г. Или по-точно ще ни го съобщят лятото на 2022:"Сега имаме загуба от тв правата 2020 и няма да има трансфери това лято" :lol:

Аз се сещам и за още две оправдания-новата база в Къркби и предстоящото разширение на стадиона :lol: Изобщо не виждам как докато печелим купи и не продаваме основни футболисти ,ще правим трансфери от калибъра на Ван Дайк.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 29 госта