ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30| 3-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот plmar » 29 фев 2020 22:11

Да, мача днес беше и отрезвителен, и навреме! Аз съм даволен...и наздраве от мен.
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3825
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 29 фев 2020 22:15

Нямаше как да не дойде и този момент, не знам как успяваха да продължават до сега, защото това си е ненормално психическо натоварване - да се напъваш и бориш докрай вече 1 г. Всеки отбор има спадове, а нашите Психо-Чудовища успяваха досега да бият дори и по време на спадовете. Днес ясно се видя, колко бяха пасивни всички. Ловрен-Мловрен, Матип ли щеше да направи разликата днес? Къде срещу Шросбъри изглеждаше, като Бисер Иванов-Легендата. Всички до един бяха страшно незаинтересовани и чакащи Уотфорд да падне сам. Сега нормално да има отрезвяване, тъкмо на време преди мача с Атлетико!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3825
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 29 фев 2020 22:28

JorkoByrborko69 написа:...и аз съм доволен... , и най-много ме радва резултата! ...тия трябваше да ни отцепят поне 2-3 гола през първото полувреме, ама са по-големи леваци и от Салах... , а като стана дума за него - той ме радва най-много... , защото доказва тезата ми за неговия 100%-ов "голям залез" !!! ...дано устискаме едно равенство поне... той като най-добрия защитник в света ни пази отзад може и да не устискаме... , а иначе , че с този Салах отпред сме слаби, слаби сме, ама дано не започнем да ставаме накрая и смешни.....

ааа, грешка , току що не устискахме суха мрежа ... ако остане на терена Дидко-най-добрия в света, може да ни отпукат още 1-2 :), Браво на Салах - тества нервите и на най-верните фенове....

Дърдорко, ти си смешен още от началото, за какъв край говориш? Още от 3тото ти мнение в този форум за Гари Линекер-легендата на Ливърпул не си спрял да ставаш за смях пред всички. Такъв палячо, като теб (който си позволява квалификации и определения към хората с основна заслуга за този уникален период в историята на клуба) рядко може да се срещне даже и по форумите, камо ли на живо. Щом вече и феновете на другите отбори взеха да ти се смеят на изкуфелия акъл, да знаеш, че е време да смениш форума. Няколко души преди теб вече стигнаха до този момент по трудният начин. Аз ти давам приятелски съвет ;) Накрая да те питам само, кои са тези другите, че си ползвал множествено число? Не виждаш ли, че поне днес някои хора намериха сила в себе си, да не се излагат...за разлика от теб, вечният смешник :lol: :lol: :lol:

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот daduradam » 29 фев 2020 22:30

Психическото напрежение явно си каза думата, доста неприятна загуба. Сега момчетата ще се отпуснат психически и бием Атлетико , отиваме на 1/4 финал, а в края на сезона на ВЛ ще сме 100+ точки. Не е малко 8-) 8-)
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот Real » 29 фев 2020 22:43

Загуба с немалко позитиви според мен. Показателна за това, колко трудно се поддържа тонус и мотивация в отбор, който още през януари е отвял конкуренцията (в "най-конкурентното" първенство, при това). В последните мачове чакахме противника сам да се бие, въпрос на време беше някой да ни изплющи отрезвително. Добре е, че дойде преди реванша с чоловите. Освен това падна напрежението от медийните идиотии с "непобедимите", "поредните", "най-рано спечелената" и прочее рекордни глупости.
Време е да се събудим, да стегнем редиците, да се върнем към Хеви Метъла. И да направим един вълнуващ завършек на един изключителен сезон.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=94ViiJEWGcc[/youtube]

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот plmar » 29 фев 2020 22:54

Real браво! Страхотно парче.
Изображение

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30| 3-0 FT

Мнениеот lyubomir_v » 01 мар 2020 00:14

Отрезвителен шамар, от който имахме нужда! От месец се играе по инерция, на автопилот. Паузата още повече влоши нещата. Време и за сериозен тренировъчен процес и връщане на играта, която показвахме преди Нова година за да завършим шампионата подобаващо! Титлата е все още пред нас и трябва да се потрудят за нея! Да забравят за требъли и рекорди и да се концентрират в оставащите мачове в първенството
YNWA

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30| 3-0 FT

Мнениеот Sstefanov » 01 мар 2020 10:12

lyubomir_v написа:Отрезвителен шамар, от който имахме нужда! От месец се играе по инерция, на автопилот. Паузата още повече влоши нещата. Време и за сериозен тренировъчен процес и връщане на играта, която показвахме преди Нова година за да завършим шампионата подобаващо! Титлата е все още пред нас и трябва да се потрудят за нея! Да забравят за требъли и рекорди и да се концентрират в оставащите мачове в първенството
YNWA

Нищо чак толкова фрапантно не е станало. Паднахте един мач, титлата си е ваша и си я заслужихте. Не ви харесвам особено, но това не променя факта, че вие бяхте машини през последните 12 месеца. А това, че някакви форумни нинджи се кефят на загубата ви, само показва до къде сте им бръкнали. Няма как винаги да се печели.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 01 мар 2020 15:45

Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:...и аз съм доволен... , и най-много ме радва резултата! ...тия трябваше да ни отцепят поне 2-3 гола през първото полувреме, ама са по-големи леваци и от Салах... , а като стана дума за него - той ме радва най-много... , защото доказва тезата ми за неговия 100%-ов "голям залез" !!! ...дано устискаме едно равенство поне... той като най-добрия защитник в света ни пази отзад може и да не устискаме... , а иначе , че с този Салах отпред сме слаби, слаби сме, ама дано не започнем да ставаме накрая и смешни.....

ааа, грешка , току що не устискахме суха мрежа ... ако остане на терена Дидко-най-добрия в света, може да ни отпукат още 1-2 :), Браво на Салах - тества нервите и на най-верните фенове....

Дърдорко, ти си смешен още от началото, за какъв край говориш? Още от 3тото ти мнение в този форум за Гари Линекер-легендата на Ливърпул не си спрял да ставаш за смях пред всички. Такъв палячо, като теб (който си позволява квалификации и определения към хората с основна заслуга за този уникален период в историята на клуба) рядко може да се срещне даже и по форумите, камо ли на живо. Щом вече и феновете на другите отбори взеха да ти се смеят на изкуфелия акъл, да знаеш, че е време да смениш форума. Няколко души преди теб вече стигнаха до този момент по трудният начин. Аз ти давам приятелски съвет ;) Накрая да те питам само, кои са тези другите, че си ползвал множествено число? Не виждаш ли, че поне днес някои хора намериха сила в себе си, да не се излагат...за разлика от теб, вечният смешник :lol: :lol: :lol:


Нямаше да отговарям на дебил със толкова ниска обща култура и възпитание, но ти ме предизвика нещастнико!? Запомни само едно ще ти кажа на теб: Явно да пишеш тук глупостите си които сам си четеш и им се наслаждаваш е най-голямото ти призвание, удоволствие и щастие в бедния ти и нещастен животец...... Пиши си , обиждай , прави се на велик всезнаещ и разбиращ всичко...... Според мен ти си едно бедно, селско и простичко момче без ни най-малка и бегла представа за живота! Щом си седнал да обиждаш непознати и да им се правиш на велик, то е явно, че в реалния живот си най-голямата мижитурка и нещастник! Понякога за нещастници като теб ми става жал, но понякога се вбесявам да ги чета колко заблудени и ограничени са!!! Само това ще ти кажа, въпреки, че с ограничените си умсвени възможности едва ли ще вденеш и за 10% от написаното - а на човека който ме цензурира или банне - ще му киажа - през оная работа ми е !!! Има не десетки, а стотици сайтове, и то със админи и модератори в пъти по-свестни , а не като тези които се подвизават в това жалко малко сайтче... пълно с недоклатени, прости и безкрайно ограничени(с много малко изключения) хора !!! Има къде да пиша , не се безпокойте, а и напоследък като гледам спада на интерес към сайта - то е явно , че се толерират идиотите дето прастат по 200 мнения - и всичките в напълно идиотксия си стил !!!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18117
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 29.02.2020 |19:30|

Мнениеот kingofpop » 01 мар 2020 16:29

Real написа:Загуба с немалко позитиви според мен. Показателна за това, колко трудно се поддържа тонус и мотивация в отбор, който още през януари е отвял конкуренцията (в "най-конкурентното" първенство, при това). В последните мачове чакахме противника сам да се бие, въпрос на време беше някой да ни изплющи отрезвително. Добре е, че дойде преди реванша с чоловите. Освен това падна напрежението от медийните идиотии с "непобедимите", "поредните", "най-рано спечелената" и прочее рекордни глупости.
Време е да се събудим, да стегнем редиците, да се върнем към Хеви Метъла. И да направим един вълнуващ завършек на един изключителен сезон.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=94ViiJEWGcc[/youtube]



Добре де ташак ли си правиш в момента :mrgreen:

Щоммизерниците Лестър са трети и тоя слаб отбор на Челси е четвърти сметни колко е конкурентно първенството :geek: :geek: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта