ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/ 1-0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот pzahariev » 20 фев 2020 14:31

Много ми е весело когато някой почне да обяснява как Клоп и отбора са му длъжни за нещо. Хората пишат история, някой тука обяснява как му били длъжни.... :lol: :lol: :lol:
И какво като загубихме? И какво ако отпаднем? Края на отбора ли идва? Какво ли не сме преживяли, а взехте да ревете акто вдовици за една загуба!
За мен по-важно от висшата лига тази година няма! Всичко друго тази година е бонус и изобщо не ме притеснява отпадане.
LOREM IPSUM

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот john barnes » 20 фев 2020 16:01

Абе тя титлата е ясна вече,само трябва да се узакони. Хвърляме се за ШЛ и ФА,която от двете да вземем,ще налравим дубъл,който не сме правили отдавна. Трябва да използваме момента,че сме най-добрия отбор в света и да мачкаме,пък докъдето стигнем. Щото няма да сме на върха още 10 години,ще има някакъв спад все пак.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот cskarcheto92 » 20 фев 2020 16:43

Те тези ревльовци ще излязат след реванша (след като отстраним Атлетико) и ще ни обясняват колко сме добри, велики и т.н. Преди смятах тези хора за максималисти, но тяхното е наглост. Такива дето след мача в Каталуня ни отписваха, а после се гордяха с отбора хаха. Тея дето са против дадени футболисти и Клоп,, а след месец ще ми се радват на титла. :mrgreen:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот JorkoByrborko69 » 20 фев 2020 18:42

cskarcheto92 написа:Те тези ревльовци ще излязат след реванша (след като отстраним Атлетико) и ще ни обясняват колко сме добри, велики и т.н. Преди смятах тези хора за максималисти, но тяхното е наглост. Такива дето след мача в Каталуня ни отписваха, а после се гордяха с отбора хаха. Тея дето са против дадени футболисти и Клоп,, а след месец ще ми се радват на титла. :mrgreen:


... може ли само едно "леко" уточнение...? не е максимализъм , нито е наглост , а най-малкото в "реване" - това когато някой каже точно и ясно какво мисли. Както на теб например ти харесва да бием на всяка цена -така и на мене ми харесва, както ти се радваш , така се радваме и мисля, че имаме пълно право да се радваме и всички ние ОСТАНАЛИТЕ! Това дали ще играем хубав, открит, динамичен и приятен за окото нападателен футбол и така ще бием , или с грозна игра ще бием, никой не омаловажава победата! А и не вярвам и някой да омаловажи и титлата, и всички успехи на отбора на който симпатизира. Но разбери, че няма заради теб, заради това че не ти харесва и дори се дразниш ако някой сподели мнение различно от твоето - останалите да пишат само това което се харесва на теб и на още двама или трима малко по-нервнички и нахални във форума. Вие явно не разбирате, че по този начин отблъсквате от форума много хора с тия свои просташки изблици , обиди и безсмислени нападки срещу всеки със собствсено мнение!? Ако имаш различно от мнението на другия и не се сдържаш да му го обясниш - обясни му го на нормален , човешки език развий му своята теория или виждане , дай своите доводи, факти или доказателства..., но не спори заради спора, а заради това каква и къде е истината... И да не вземеш сега да си мислиш, че се заяждам , че търся конфликт ? НЕ! Или пък най-малкото се опитвам да се правя на по-умен или разбиращ, или на "нещо повече"......... НЕ! Всеки за себе си е малко или много умен за едно или друго.... , и малко или много не разбира други неща ... Но няма умни хора за всичко!
Ай дано съм ти бил поне съвсем малко полезен ... ? Ако не здраве да е ! На един тук вече съм се зарекъл никога за нищо да не му обръщам внимание, защото е от ония, които по рождение са умствени закърнели и каквото и да му се напише си е нахалост... тракане на клавиатура... На този господин , който репликира всеки дал свое мнение тук - за всичко но не с нормален тон а като последния идиот, на този и господ вече не може да му помогне!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 21 фев 2020 00:05

cskarcheto92 написа:Те тези ревльовци ще излязат след реванша (след като отстраним Атлетико) и ще ни обясняват колко сме добри, велики и т.н. Преди смятах тези хора за максималисти, но тяхното е наглост. Такива дето след мача в Каталуня ни отписваха, а после се гордяха с отбора хаха. Тея дето са против дадени футболисти и Клоп,, а след месец ще ми се радват на титла. :mrgreen:

Да, сега след 43 победи и един равен силичи кристално ясно, че са едни наглеци и неблагодарници. Ще му оправят единствения равен на Клоп с техните виждания за футбола и забележки към отбора :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико М - Ливърпул 02.18.2020/22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 21 фев 2020 00:11

JorkoByrborko69 написа: ... може ли само едно "леко" уточнение...? не е максимализъм , нито е наглост , а най-малкото в "реване" - това когато някой каже точно и ясно какво мисли. Както на теб например ти харесва да бием на всяка цена -така и на мене ми харесва, както ти се радваш , така се радваме и мисля, че имаме пълно право да се радваме и всички ние ОСТАНАЛИТЕ! Това дали ще играем хубав, открит, динамичен и приятен за окото нападателен футбол и така ще бием , или с грозна игра ще бием, никой не омаловажава победата! А и не вярвам и някой да омаловажи и титлата, и всички успехи на отбора на който симпатизира. Но разбери, че няма заради теб, заради това че не ти харесва и дори се дразниш ако някой сподели мнение различно от твоето - останалите да пишат само това което се харесва на теб и на още двама или трима малко по-нервнички и нахални във форума. Вие явно не разбирате, че по този начин отблъсквате от форума много хора с тия свои просташки изблици , обиди и безсмислени нападки срещу всеки със собствсено мнение!? Ако имаш различно от мнението на другия и не се сдържаш да му го обясниш - обясни му го на нормален , човешки език развий му своята теория или виждане , дай своите доводи, факти или доказателства..., но не спори заради спора, а заради това каква и къде е истината... И да не вземеш сега да си мислиш, че се заяждам , че търся конфликт ? НЕ! Или пък най-малкото се опитвам да се правя на по-умен или разбиращ, или на "нещо повече"......... НЕ! Всеки за себе си е малко или много умен за едно или друго.... , и малко или много не разбира други неща ... Но няма умни хора за всичко!
Ай дано съм ти бил поне съвсем малко полезен ... ? Ако не здраве да е ! На един тук вече съм се зарекъл никога за нищо да не му обръщам внимание, защото е от ония, които по рождение са умствени закърнели и каквото и да му се напише си е нахалост... тракане на клавиатура... На този господин , който репликира всеки дал свое мнение тук - за всичко но не с нормален тон а като последния идиот, на този и господ вече не може да му помогне!

Ай стига си ревал бе, голям прас като ти казах, че имаш мухлясали разбирания за футбола. Кво се обиждаш, да не би да излъгах, с тези тарани дето ги искаше да задържат топката :lol: :lol: :lol: Отбора лети, само Дърдорко щял да задържа топката с таран и да ги учи да се разправят със съдиите, като Мауриньо и да се въргалят, както при Гуардиола :lol: :lol: :lol: Да ти върнем Бентеке и да махнем Салах, че не може да я спира, а? Да ти имам мнението...малко умното мнение :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта