ВЛ: Норич - Ливърпул 15.02.2020 |19:30| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 19.02.2020 |19:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 16 фев 2020 17:05

Liverpool_EC написа:Поредна победа на ходом, неубедителна, ама поредна. За разлика от някои убедителни дето бият с по 8,9 на нула, ние сме убедителни в точковата разлика - 25 по средата на февруари :!: Нечувано, невиждано, непоносимо...а някои отбори похарчиха света за да си бетонират второто място, ама може бе ще им излезе крива сметката :lol:

krasimilkov написа:
jelew73 написа:Saturday 15 February
NOR 19:30 LIV
Referee: Stuart Attwell. Assistants: Simon Long, Sian Massey-Ellis. Fourth official: David Coote. VAR: Paul Tierney. Assistant VAR: Simon Bennett.

Според програмата от сайта на ВЛ , мача е на 15.02 от 19.30 :?

Много добре се ориентирате вече-Пол Тиърни и Саймън Бенет ще свършат работа,ако нещо се закучи. ;)

Не забравяй и Дийн Хендерсън, и той свърши работа, като се беше закучил един мач ;) ;) ;)

JorkoByrborko69 написа:Честита Победа! Доста слабичко, но важните са 3-те точки! Така и не разбрах само, Мо Салах с футболни обувки ли игра или с налъми, :mrgreen: . Там да вземат там да му купят едни свестни обувки , че с тия налъми си е направо смешен :twisted: !

И аз не разбирам само с пихтия или със суроватка си в главата, като пишеш коментари за Ливърпул. Надали някой ще ти купи мозък, така че ще си останеш смешен докато продължаваш да пишеш :)

Умнико, няма да коментирам интелектуалното ти ниво понеже няма и нищо да разбереш( пък и не ти разбирам изобщо половината ти думички... явно взети от теб направо от селската кръчма), просто прави впечатление само едно когато те чета: Че си (както казват хората) : "...На всяка манджа мерудия..." Въпреки, че и това е доста сложно за малкото ти "сиво" останало в онова над шията ти!

p.s. Чудно кое от написаното от мен в коментара по-горе, ми те е "разсмяло" ? Явно всички ония неща които не разбираш са ти смешни, или обратното... ? Според мен нито е сложно, нито неправилно написаното от мен(най-малкото смешно), но за теб с твоя "изключително широк кръгозор" явно е прекалено сложно за разбиране и затова те е разсмяло

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3825
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 19.02.2020 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 16 фев 2020 22:46

JorkoByrborko69 написа: Умнико, няма да коментирам интелектуалното ти ниво понеже няма и нищо да разбереш( пък и не ти разбирам изобщо половината ти думички... явно взети от теб направо от селската кръчма), просто прави впечатление само едно когато те чета: Че си (както казват хората) : "...На всяка манджа мерудия..." Въпреки, че и това е доста сложно за малкото ти "сиво" останало в онова над шията ти!

p.s. Чудно кое от написаното от мен в коментара по-горе, ми те е "разсмяло" ? Явно всички ония неща които не разбираш са ти смешни, или обратното... ? Според мен нито е сложно, нито неправилно написаното от мен(най-малкото смешно), но за теб с твоя "изключително широк кръгозор" явно е прекалено сложно за разбиране и затова те е разсмяло

Виж кво, Дърдорко, отдавна съм спрял да ти чета слабоумията, сега се излъгах защото бяха само 2 реда и реших, че си надскочил себе си. Няма как обаче, грешката е моя. Твоите 380 мнения досега мога да ги обобщя в 2 реда : "Ловрен какво прави на терена, Хендерсън не може да я спира, Салах не може да я спира, съдията е мръсник и ще преебе мача". Докато ти всеки мач гледаш само и единствено кой как я спира, Клоп със тези дето не могат да я спират изпочупи всякакви рекорди в историята на отбора. Схващаш ли разликата, пенсионер изостанал? Как я спират няма значение, важното е че тях няма кой да ги спре :!: Твоите мечти за таран, като през 1999г, никой не го интересуват... Стига си си натяквал мухлясалите разбирания за футбол, а вземи гледай как точно играе този отбор и защо тези играчи нямат загуба от 42,3,4 мача? Защо пускат гол 1 път на 5 мача? Защо не се отказват докато не постигнат своето? Мисли, мисли, мисли. Ама с какво? За всеки тук е ясно, че максималната функция на главата ти е да си мърдаш устата, но защо винаги точно тези дето не може да схванете футбола на Клоп, едновременно с това трябва и да сте най-неблагодарните и нагли парчета във форума. Някаква фабрика ли има за форумни башибозуци, че се пръквате поне по един всяка година? Не знам дали съм на всяка манджа мерудия, ама то твоето не е и манджа, Дърдорко, твоето е помия (храна за прасета, уточнявам за теб понеже си роден на Попа в София). На 50г си станал, а футбола си го докарал до спирането и толкова...отвори си очите и си затвори устата, че се изллагаш, като кифладжия. Как не се умори да си разтягаш едноредовия репертоар на 20 реда. Като измислиш нещо ново, тогава напиши, стига си се напъвал с едни и същи тъпни, дето си си ги навил на пръста и си решил, че ще направиш най-добрия отбор в историята още по-добър, щото ги виждат как не могат да я спират :roll: Айде сега отивай да работиш над домашното дето ти дадох - МИСЛИ :idea: Стискам ти палци!

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 15.02.2020 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 18 фев 2020 00:01

google search : mentality monsters liverpool :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта