Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pzahariev » 05 фев 2020 17:01

Мене, пък, не ми дреме към кой сезон ги водят. Важното е да се трупат и носят радост на всички.
А, както виждам, носят тема за разговор и на феновете на другите отбори, които си нямат какво да броят.
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот smoothc » 05 фев 2020 19:21

Ако направим требъл с тая скорост никой няма да помни требъла на мангалите

Гроздето е кисело, а? Единственият английски отбор постигал Требъл 8-)

Много ми се иска да я вземем тая титла без загуба

На теория е възможно, но при положение, че за първи път от 3 десетилетия(евентуално) ще спечелите титлата... нещо много бързо станахте максималисти и вирнахте нос!
Да, подобрихте някои рекорди, но на практика все още не сте направили нещо, което някой друг не е правил преди вас.
Ако спечелите Требъл - ще сте вторият отбор постигнал това. Ако спечелите титлата - ще сте 7-ят различен отбор във ВЛ постигнал това. Ако спечелите титлата + ФА Къп - вече няколко отбора са го постигали. Ако завършите сезона без загуба - ще сте вторият след Арсенал 2003-2004 постигнал това.
Единствено, ако спечелите Требъл + в допълнение и спечелените СК и СКП - тогава вече ще е единствено по рода си постижение.

Рядко давам прогнози за Ливърпул, но моето мнение е, че: Няма да завърши без загуба в първенството и ще спечели само 1 купа.

Рядко давам прогнози за Ливърпул, но моето мнение е, че:
Няма да завърши без загуба в първенството.
Ще спечели само 1 купа.


Рекордите(моите прогнози)
Най-много домакински победи в един сезон - 19? НЕ
Най-много победи при гостувания в един сезон - 17? НЕ
Най-много победи през един сезон - 33? НЕ
Най-много спечелени точки за един сезон - 101(минимум)? НЕ
Най-много поредни победи у дома - Може би
Най-много поредни победи - Може би
Най-малко загуби за един сезон - 0? НЕ
Най-дълга серия без загуба - 50? НЕ
Най-дълго време без загуба - 538 дни? НЕ

* На някои места може и да изравните рекорда, но не и да го подобрите.
Последна промяна от smoothc на 05 фев 2020 20:03, променено общо 1 път.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот daduradam » 05 фев 2020 20:00

smoothc написа:Рекордите(моите прогнози)
Най-много домакински победи в един сезон - 19? НЕ
Най-много победи при гостувания в един сезон - 17? НЕ
Най-много победи през един сезон - 33? НЕ
Най-много спечелени точки за един сезон - 101(минимум)? НЕ
Най-много поредни победи у дома - Може би
Най-много поредни победи - Може би
Най-малко загуби за един сезон - 0? НЕ
Най-дълга серия без загуба - 50? НЕ
Най-дълго време без загуба - 538 дни? НЕ

* На някои места може и да изравните рекорда, но не и да го подобрите.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Смучка, най-лудият си. Влизаш да попишеш за друг отбор само и само да забравиш какъв скапаняк си ти като личност. Другия път гледай мнението ти да е поне два пъти по-дълго, така ще си убил повечко време да го пишеш.Даже няма да те причислявам към феновете на Юнайтед, защото има доста свестни момчета във форума.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6152
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 05 фев 2020 20:01

smoothc написа:
Ако направим требъл с тая скорост никой няма да помни требъла на мангалите

Гроздето е кисело, а? Единственият английски отбор постигал Требъл 8-)

През сезон 1983/1984 Ливърпул печели КЕШ, титлата в Англия и Купата на Лигата. Кво излиза сега, май не сте единственият английски отбор с требъл? Без значение дали третата тенекия е КНЛ или ФА къп, требълът си е требъл. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот smoothc » 05 фев 2020 20:16

Влизаш да попишеш за друг отбор

Разбира се!

Даже няма да те причислявам към феновете на Юнайтед

Ако искаш ме причислявай, ако искаш не ме причислявай... хич не ми дреме.

Без значение дали третата тенекия е КНЛ или ФА къп, требълът си е требъл.

Е, то пак е "вид" Требъл, но условията са малко по-различни.
ФА Къп(като най-старият футболен турнир в света) е водещият турнир в Англия!

This list includes clubs who have won their country's top-tier league and the primary cup competition (the double), in addition to the major continental tournament, all within a single season.

Европа
Celtic
Ajax
PSV Eindhoven
Manchester United
Barcelona
Internazionale
Bayern Munich
Barcelona


* Спечелете Титлата + ФА Къп + ШЛ за 2020 и ще станете официално отбор #9 постигнал това нещо.
На теория има шанс, факт! Но на практика се съмнявам и то най-вече за ФА Къп, гледайки и т.нар. отношение на Клоп към турнира, едно на ръка, че гостувате на Челси, които и кардинално се представят по-добре в домашните купи от Ливърпул през този сезон, визирайки главно отново т.нар. отношение.
* Личното ми мнение е, че максимумът и в двата турнира ФА Къп и ШЛ - ви е 1/2 финал.

plmar
Мнения: 3999
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 05 фев 2020 20:57

smoothc написа:
Влизаш да попишеш за друг отбор

Разбира се!

Даже няма да те причислявам към феновете на Юнайтед

Ако искаш ме причислявай, ако искаш не ме причислявай... хич не ми дреме.

Без значение дали третата тенекия е КНЛ или ФА къп, требълът си е требъл.

Е, то пак е "вид" Требъл, но условията са малко по-различни.
ФА Къп(като най-старият футболен турнир в света) е водещият турнир в Англия!

This list includes clubs who have won their country's top-tier league and the primary cup competition (the double), in addition to the major continental tournament, all within a single season.

Европа
Celtic
Ajax
PSV Eindhoven
Manchester United
Barcelona
Internazionale
Bayern Munich
Barcelona


* Спечелете Титлата + ФА Къп + ШЛ за 2020 и ще станете официално отбор #9 постигнал това нещо.
На теория има шанс, факт! Но на практика се съмнявам и то най-вече за ФА Къп, гледайки и т.нар. отношение на Клоп към турнира, едно на ръка, че гостувате на Челси, които и кардинално се представят по-добре в домашните купи от Ливърпул през този сезон, визирайки главно отново т.нар. отношение.
* Личното ми мнение е, че максимумът и в двата турнира ФА Къп и ШЛ - ви е 1/2 финал.


Смути, имаше един който постоянно прогнозираше идващите провали! Крал на нещо си.....да го виждаш вече при нас....предаде се.....разбра какво е машината на Клоп!
Ти се правиш че не си разбрал........засега.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17410
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 05 фев 2020 22:43

Не знам защо му се връзвате на тоя :) Приоритетите ни са ВЛ и ШЛ,защото са най-престижни и носят най-много приходи.Оттам нататък е ФА Къп и други турнири.Предполагам,че с Челси е възможно да има някой титуляр,в зависимост около кои мачове в другите турнири се пада.
И все пак да не забравяме,че понастоящем Ливърпул е най-титулувания английски отбор.Един требъл от миналия век няма как да наклони везните към отбора от каналите край Манчестър ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 05 фев 2020 23:06

Клопо каза в началото на сезона - след мача със светците (2 кръг), че цел номер едно за предстоящия сезон ще бъде титлата във висшата лига.
Всичко останало си е nice to have :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24553
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот boabbb » 06 фев 2020 14:07

Интересно колегата кой отбор вижда в момента като такъв, имащ класата и най-вече формата да отстрани Ливърпул в ШЛ :? Щото аз за момента не виждам подобен кандидат ( може би Байерн би бил труден съперник, тъй като изглеждат в добра форма, а и им се връщат доста играчи като Лука Ернандес, например ).
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

plmar
Мнения: 3999
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 06 фев 2020 14:27

boabbb написа:Интересно колегата кой отбор вижда в момента като такъв, имащ класата и най-вече формата да отстрани Ливърпул в ШЛ :? Щото аз за момента не виждам подобен кандидат ( може би Байерн би бил труден съперник, тъй като изглеждат в добра форма, а и им се връщат доста играчи като Лука Ернандес, например ).


А де де! Ще гадаеме.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта