Обща тема за LFC

Модератори: SkArY_9, Gil-galad, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Real
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 11 юли 2019 23:41

john barnes написа:Аз харесвам Икарди,той си е типичен голаджия,но знам че няма как да го вземем. Вернер също ми допада,може и на крилата да играе. Клоп си знае какво прави,но ни трябват 2-3 класни попълнения,за да сме още по-силни следващия сезон и отново да борим за титлата.

Икарди, с оная парцалетина, дето му е седнала на лицето, изобщо не го виждам в Пуул. Вернер направи доста посредствен сезон, но ако Клоп го поиска - кои сме ние да го обсъждаме. И аз смятам че ни трябват поне 3-4ма нови, най-малкото - за да заменим напусналите. И съм убеден, че ще ги вземем, от Клопо до Хенри - всички заявиха, че ще попазаруваме.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 11 юли 2019 23:51

slash1912 написа:Няма как да поднесеш ШЛ с головете си и за награда да те изгонят.Поне не и в Ливърпул.Момчето се представяше отлично,докато онзи евертънски рогач не го контузи.Има какво да подобрява,но заслужава да му се даде шанс.

На мен страшно ми харесваше преди ония боклук Мори да му счупи краката.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Контакти:

Мнениеот Liverpool_EC » 12 юли 2019 06:53

Репортаж от контролата с Транмиър, ако на някой му е интересно.

Ориги преди началото на сезона беше готов пътник и единствено високата цена, която му бяхме сложили го спаси от продажба. После дори не попадаше в групата за мачовете, но след мача с Евертън буквално възкръсна като Феникса на емблемата. И точно гола с/у Евертън ако се загледате хубаво, ще ви покаже, защо оставиха Стъридж да си тръгне, а на Ориги му беше предложен нов договор. Погледнете ситуацията-двамата са супер близко един до друг но подходиха по съвсем различен начин към един и същи сватбарски удар. Просто единия го отписа, докато другия до последно гледаше дали нещо няма да стане в ситуацията. Това е - желание, заинтересованост...елементарни неща за да продължиш да играеш футбол на високо ниво. И това предопредели сезона им докрая. Ориги полека лека измести Стъридж и показа невиждана ефективност. Със 17 удара за целия сезон вкара 7гола, а в ШЛ направи само 3 удара, но и 3те влязоха в... историята :!: Не е най-силния нападател, но докато има желание и се раздава, мисля че Клоп ще е доволен от него.
А Стъридж много ми е интересно къде ще се озове, при положение, че всички отбори почнаха подготовка, а нашия си разхожда кучето по плажовете в ЛА.

Потребителски аватар
slash1912
Контакти:

Мнениеот slash1912 » 12 юли 2019 19:57

Днес Питър Крауч обяви края на кариерата си.Един незаслужено подценяван играч.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 12 юли 2019 20:55

slash1912 написа:Днес Питър Крауч обяви края на кариерата си.Един незаслужено подценяван играч.

Винаги ми е харесал много.

plmar
Контакти:

Мнениеот plmar » 13 юли 2019 00:23

SgtLiberty написа:
slash1912 написа:Днес Питър Крауч обяви края на кариерата си.Един незаслужено подценяван играч.

Винаги ми е харесал много.

Актуален беше за времето в което играеше, днес не би имал никакъв шанс!
Жив и здрав да е.

an4o_321
Контакти:

Мнениеот an4o_321 » 15 юли 2019 02:03

Нещо за втората контрола..?
Головата разлика на Барса в ШЛ, гостувания след март месец, в последните четири години - 1:12 :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 15 юли 2019 07:13

an4o_321 написа:Нещо за втората контрола..?

Бихме 3-1 Брюстър пак блести и има един пичага на левият бек от академията също добре се справи.

an4o_321
Контакти:

Мнениеот an4o_321 » 16 юли 2019 00:54

SgtLiberty написа:
an4o_321 написа:Нещо за втората контрола..?

Бихме 3-1 Брюстър пак блести и има един пичага на левият бек от академията също добре се справи.

Ти гледа ли мача? Тоя малкия ако е добър, както е тръгнало, май ще спестят и от бек.
Головата разлика на Барса в ШЛ, гостувания след март месец, в последните четири години - 1:12 :lol: :lol: :lol:

Върни се в “Ливърпул”