Селекцията в Ливърпул

Модератори: SkArY_9, Gil-galad, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

an4o_321
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 06 юли 2019 05:32

kadett1 написа:Абе ние да няма да строим нов стадион, че не купуваме никого?

Нов стадион - не, нов сектор - да! :mrgreen: ;)
Даже може да го избият половината, ако заменят Салах с Пепе. Президента на Лил казва, че не са говорили с тях все още, но водели преговори с агента.
Головата разлика на Барса в ШЛ, гостувания след март месец, в последните четири години - 1:12 :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 09 юли 2019 17:16

Купили сме още един младок, не е мега трансфер но ми харесват такива трансфери.

plmar
Контакти:

Мнениеот plmar » 09 юли 2019 18:39

Значи Клоп си прави плановете дооооооооста след 22ра да е при нас!

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 09 юли 2019 21:36

plmar написа:Значи Клоп си прави плановете дооооооооста след 22ра да е при нас!

По скоро клуба прави добри инвестиции.
Вярвам, че като му изтече договора, Клоп е казал, че иска да си вземе ваканция. Вярвам, че тогава Стиви ще има нужният опит да ни поеме.

an4o_321
Контакти:

Мнениеот an4o_321 » 10 юли 2019 00:49

Предлагат на Клопо само 10m £. Поне така се пише... Което според мен е твърде малко, за да се съгласи. Байерн или някой друг гранд спокойно могат да му предложат повече. Според мен просто трябва да вдигнем мизата с няколко милиона.
Головата разлика на Барса в ШЛ, гостувания след март месец, в последните четири години - 1:12 :lol: :lol: :lol:

kadett1
Контакти:

Мнениеот kadett1 » 10 юли 2019 08:24

Този Асенсио златен бе, то голямо натискане за една резерва на Реал. Дано журналята си измислят и в този случай.

Real
Контакти:

Мнениеот Real » 10 юли 2019 20:23

kadett1 написа:Този Асенсио златен бе, то голямо натискане за една резерва на Реал. Дано журналята си измислят и в този случай.

Ако Клоп го е загледал - можеш да си сигурен, че ще изкара повече злато от него, отколкото Лопетеги и Солари са предполагали, че съществува. Асенсио е уникален футболист, но напоследък не е работил с треньор, който може да развие качествата му. И 70м. вече не са толкова много пари. ;)

an4o_321
Контакти:

Мнениеот an4o_321 » 12 юли 2019 01:41

Не знам имаме ли изобщо набелязани трансферни цели, но това не е много обнадеждаващо: https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 88231.html
Другото за което се пише тази вечер е, че младока Harvey Elliott бил на трибуните и гледал днешната контрола. Очаква се скоро да подпише... не че някой го топли 16 годишен, ама все пак :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Контакти:

Мнениеот Liverpool_EC » 12 юли 2019 07:03

JalkiSte написа:
Liverpool_EC написа:Значи може да се подобрим и при далечните удари. Всеки тук се е хванал за тая шибана 10ка, дето има да си влачи задника в дефанзивен план и да ни дупчат повече, защото полузащитата ще увисва.

Защото обикновено 10-ките ги умеят далечните удари :) Сериозно, кой освен Окс мислиш, че може да вкарва извън наказателното? Аз не съм тренирал футбол, но все си мисля, че далечният удар не е нещо, което 25-годишен футболист тепърва може да подобрява. Тупалката или я имаш, или я нямаш.

Далечните удари ги умеят и дефанзивните халфове. Повечето имат доста тежък удар. Освен Окса, може и Шакири, и Трент и Фабиньо. Последния ако си гледал миналогодишните предсезонни мачове пробва повече далечни удари, отколкото за целия сезон след това. По принцип силния удар си е дарба, да. Но като всяко друго нещо, не може да чакаш само на това. Трябва и да се работи в/у него. Не знам дали си обръщал внимание на удара на Коутиньо, като дойде при нас и като си тръгна. 5г работа направиха разликата, а не че си намери една тупалка, дето преди това я нямаше :lol:

Потребителски аватар
JalkiSte
Контакти:

Мнениеот JalkiSte » 12 юли 2019 11:57

Liverpool_EC написа:
JalkiSte написа:
Liverpool_EC написа:Значи може да се подобрим и при далечните удари. Всеки тук се е хванал за тая шибана 10ка, дето има да си влачи задника в дефанзивен план и да ни дупчат повече, защото полузащитата ще увисва.

Защото обикновено 10-ките ги умеят далечните удари :) Сериозно, кой освен Окс мислиш, че може да вкарва извън наказателното? Аз не съм тренирал футбол, но все си мисля, че далечният удар не е нещо, което 25-годишен футболист тепърва може да подобрява. Тупалката или я имаш, или я нямаш.

Далечните удари ги умеят и дефанзивните халфове. Повечето имат доста тежък удар. Освен Окса, може и Шакири, и Трент и Фабиньо. Последния ако си гледал миналогодишните предсезонни мачове пробва повече далечни удари, отколкото за целия сезон след това. По принцип силния удар си е дарба, да. Но като всяко друго нещо, не може да чакаш само на това. Трябва и да се работи в/у него. Не знам дали си обръщал внимание на удара на Коутиньо, като дойде при нас и като си тръгна. 5г работа направиха разликата, а не че си намери една тупалка, дето преди това я нямаше :lol:

За Коутиньо съм абсолютно съгласен, но той от самото начало си пробваше далечни удари, тоест сигурно в младежките формации си е вкарвал често отдалеч, за да го има това самочувствие да опитва. Иначе да, ударът му се подобри много. Но това не може да се очаква от Хендерсън, Милнър, Кейта, Лалана, поне не редовно. Шакири има страхотен далечен удар, но той просто не играе достатъчно, за да го споменаваме към този момент. ТАА също, но от преки свободни, от десния бек трудно да вкарваш от игра. Фабиньо не си спомням да е вкарвал гол или пък да е застрашил сериозно вратата на съперника с тупалка в официален мач. Затова казах само Окс, иначе всички тези, които ти изброи, ги взимам под внимание.
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

Върни се в “Ливърпул”