Селекцията в Ливърпул

Модератори: SkArY_9, Gil-galad, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

an4o_321
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 12 юни 2019 00:23

kingofpop написа:
an4o_321 написа:
kingofpop написа:мисля да слагам 3-4 хиляди да взимате ВЛ догодина на 3.75 коеф :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако се случи немислимото и Господ реши да зарадва най-накрая клетите ви фенове поне да имам утеха :mrgreen: :mrgreen:

Добра идея! Даже може да прибавиш и въображаемите 2 хилки, който спечели от финала на ШЛ! :lol:

нещо не ти разбирам иронията :? единият вариант е да бачкаш като окаяник по 10 часа на ден за 600-700 лв и да ти се струват просто много пари, за да се иронизираш :mrgreen: дано не е това

Ооо, много добре я разбираш, просто не ти изнася ;) 3-4 човека те карахме тук да постнеш реални снимки на залога, а ти в същото време си коментираше по други теми "приятно разсеян" :?
Головата разлика на Барса в ШЛ, гостувания след март месец, в последните четири години - 1:12 :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 12 юни 2019 00:37

an4o_321 написа:
kingofpop написа:
an4o_321 написа:
kingofpop написа:мисля да слагам 3-4 хиляди да взимате ВЛ догодина на 3.75 коеф :mrgreen: ако се случи немислимото и Господ реши да зарадва най-накрая клетите ви фенове поне да имам утеха :mrgreen:

Добра идея! Даже може да прибавиш и въображаемите 2 хилки, който спечели от финала на ШЛ! :lol:

нещо не ти разбирам иронията :? единият вариант е да бачкаш като окаяник по 10 часа на ден за 600-700 лв и да ти се струват просто много пари, за да се иронизираш... дано не е това

Ооо, много добре я разбираш, просто не ти изнася ;) 3-4 човека те карахме тук да постнеш реални снимки на залога, а ти в същото време си коментираше по други теми "приятно разсеян" :?

Не мога да го снимам, защото го играх в друг сайт, че беше по-голям коефа от бета. Там сметката не е моя и нямам достъп до нея, един фр ми го заложи. Не ми се занимава да го карам да го снима и т.н. Ако искаш ми вярвай, мислиш ли, че ми дреме :mrgreen: сега обаче да вземете ВЛ ще е в бета и ще го снимам, само се чудя колко да сложа :mrgreen: Ако някой ми беше казал преди 2-3 години, че ще сложа и 1 ШИБАН лев на ЛИВЪРПУЛ щях да го помисля за невменяем :mrgreen: :mrgreen:
The last three times a PL team has been top on Christmas Day and not won the league: Liverpool 08-09 Liverpool 13-14 Liverpool 18-19 :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 12 юни 2019 04:03

insaneboy1 написа:
SgtLiberty написа:Искам трансфериииииииииииииииииииииииииииииииии :(

и аз така :(

Това лято много постно нещо.

Потребителски аватар
KOPScousers
Контакти:

Мнениеот KOPScousers » 12 юни 2019 08:10

SgtLiberty написа:
insaneboy1 написа:
SgtLiberty написа:Искам трансфериииииииииииииииииииииииииииииииии :(

и аз така :(

Това лято много постно нещо.

Е, Реал си цъкат трансферчета доволно. Общо взето от топ отборите са най-активни на трансферния прозорец досега. При нас очаквам не повече от 3, 4 трансфера и ако има други, вероятно ще са за академията или най-много за резерви.
“Cut my veins open and I bleed Liverpool red. I love Liverpool with a burning passion.”
– Steven Gerrard

Офтопик:

kadett1
Контакти:

Мнениеот kadett1 » 12 юни 2019 11:09

Анди Робъртсън се е контузил в мача с Белгия и може да пропусне началото на шампионата, което ме навежда на мисълта, че си трябват резервни бекове и нападател. Разбрахме, че няма да вземаме Де Лихт и Пепе, но бекове задължително, а и нападател, че миналата година ни провървя с контузиите, което не значи, че тази година няма да е обратното.

john barnes
Контакти:

Мнениеот john barnes » 12 юни 2019 16:07

Милан искат последната останала дупка в отбора- ловренчо. Ако ги излъжем,ще е голям кеф!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 12 юни 2019 16:10

john barnes написа:Милан искат последната останала дупка в отбора- ловренчо. Ако ги излъжем,ще е голям кеф!

Лично ще му платя билета за Милано :mrgreen:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 12 юни 2019 22:38

Като чета коментари в тубата и фейса се хващам за главата колко идиоти има дето искат Ловрен да остане ,че даже благодаряха на Морено за спомените.............

Потребителски аватар
cskarcheto92
Контакти:

Мнениеот cskarcheto92 » 12 юни 2019 23:21

SgtLiberty написа:Като чета коментари в тубата и фейса се хващам за главата колко идиоти има дето искат Ловрен да остане ,че даже благодаряха на Морено за спомените.............

И аз съм от идиотите, които искат Ловрен да остане. Или поне до привличането на качествен защитник. Дори и за 4-ти избор при нас, при други щеше да е първи. А ако взмем някой наистина класен партньор на ВВД, а Гомез е тяхна алтернатива, сигурен съм, че тогава Матип ще бъде нарочен за плява в отбора. Иначе 25 млн. за Ловрен са добра цена.

Потребителски аватар
KOPScousers
Контакти:

Мнениеот KOPScousers » 13 юни 2019 00:09

Доста слухове тази вечер, че сме възобновили интереса си към Фекир и е възможно да го вземем за тройно по-малко пари от тези, за които се разбрахме с Лион миналото лято. Говори се за сума от сорта на 15-20 млн., което е нищо за такъв играч и със сигурност звучи по-добре от 55. При 55 млн. е напълно нормално да се откажеш от играча, след като имаш някакви съмнения относно физическото му състояние, но за 15 млн. на днешния пазар си струва риска. Дано Клоп и Едуардс го дръпнат бързо и да се приключва с тая сага най-после, защото ако не го вземем сигурно още 2-3 години ще ни свързват с него. :lol:
“Cut my veins open and I bleed Liverpool red. I love Liverpool with a burning passion.”
– Steven Gerrard

Офтопик:

Върни се в “Ливърпул”