Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 14 фев 2019 23:58

Много халфове ще станат, а Тимо Вернер съм го гледал единствено на Световното и честно казано никакво впечатление не ми направи. В Германия обаче много го ценят, а там рядко бъркат в преценката си за класни футболисти, така че би трябвало да става. Най-опасни сме обаче, когато играем Мане - Фирмино - Салах в атака, така че не знам дали ще е добра идея да се купи типичен централен нападател и да върнем Фирмино като 10-ка. Все тая, доверяваме се на Клоп, в последните 2 години няма пропуск на трансферния пазар. Джеймс Пиърс скоро писа, че няма да се хвърлят толкова пари, колкото миналото лято и евентуален свободен трансфер на Рабио ще е по-скоро добър ход. Според мен трябва да се изсипе една чанта пари за някой като Де Лихт, защото имаме нужда от постоянен, класен партньор на Ван Дайк. Ловрен и Матип са страшно непостоянни и не знаеш кога ще направят някоя простотия, която ще доведе до гол във вратата ни - той затова Гомес изглеждаше толкова по-добре от тях в началото на сезона, защото е една идея по-сигурен. Класен централен защитник, Рабио за без пари и подсилване на скамейката и широчината на отбора. Според мен от това имаме нужда това лято - хем ще подсилим състава, хем няма да харчим колкото миналата година, щом на янките им се свиди.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23517
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 15 фев 2019 00:12

SgtLiberty написа:Тимо и Рабиот ще е нереално. Плюс като ни се възстановят всички контузени, другия сезон не ми се мисли.

Защо не ти се мисли?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 15 фев 2019 03:30

Thsmith написа:
SgtLiberty написа:Тимо и Рабиот ще е нереално. Плюс като ни се възстановят всички контузени, другия сезон не ми се мисли.

Защо не ти се мисли?

Еми едва ли ще сме само ние желаещи,а и дали Клоп мисли че ще са подходящи за колектива ,на мен ми се иска адски много тия двамата и лично мое желание Де Лихт и той,но всичко си зависи от Клоп и борда .
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sinqkrepost1914 » 15 фев 2019 08:41

SgtLiberty написа:
Thsmith написа:
SgtLiberty написа:Тимо и Рабиот ще е нереално. Плюс като ни се възстановят всички контузени, другия сезон не ми се мисли.

Защо не ти се мисли?

Еми едва ли ще сме само ние желаещи,а и дали Клоп мисли че ще са подходящи за колектива ,на мен ми се иска адски много тия двамата и лично мое желание Де Лихт и той,но всичко си зависи от Клоп и борда .

[offtopic]По вероятно е Левски да стане шампион, отколкото Клоп да доведе 3-мата лятото :lol: Де Лихт е почти сигурен за Барса,
Рабио малко ме съмнява да го вземем. Тимо Вернер изглежда може би като най-реален, но пак не се знае.[/offtopic]
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 15 фев 2019 09:38

KOPScousers написа: ...Според мен трябва да се изсипе една чанта пари за някой като Де Лихт, защото имаме нужда от постоянен, класен партньор на Ван Дайк.

Айде да не е за някой като де Лихт. Въпреки огромната ми симпатия към Аякс, момчето е просто добър млад играч. Нерядко развинтван от знайни и незнайни герои в Европа, а и в "класната" Ередивизи. Да дадем 20-30м. - ОК, ама торба пари, за неиграл в сериозно първенство? Впрочем, най-голямата сила на де Лихт е... Райола. И влиянието му върху медиите, маркетинговите награди и социалните мрежи. Имахме си вече едно от "golden boy"-четата на Мино, няма нужда от още балони.

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот d-o-d-o » 15 фев 2019 10:12

Освен Висшата лига наблюдавам доста мачове и от Бундеслигата и смея да твърдя,че Тимо Вернер е един прекрасен млад играч,който може да се спазари за около 50-60млн. евро , и да ви кажа е с много по-голяма класа от Дивок Ориги и Даниел Стъридж, с цялото ми уважение и към двамата . Предпочитам алтернатива на Боби Фирмино да се казва Тимо Вернер отколкото някой измежду споменатите от мен двама сегашни седящи на пейката.Да вметнем и едно младо момче от нашата си академия Раян Брюстър който силно се надявам заедно с Хари Уилсън,Раян Кент,Бен Уудбърн,Рафаел Камачо да получават минути през следващият сезон. ;)
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 15 фев 2019 10:37

d-o-d-o написа:Освен Висшата лига наблюдавам доста мачове и от Бундеслигата и смея да твърдя,че Тимо Вернер е един прекрасен млад играч,който може да се спазари за около 50-60млн. евро , и да ви кажа е с много по-голяма класа от Дивок Ориги и Даниел Стъридж, с цялото ми уважение и към двамата . Предпочитам алтернатива на Боби Фирмино да се казва Тимо Вернер отколкото някой измежду споменатите от мен двама сегашни седящи на пейката.Да вметнем и едно младо момче от нашата си академия Раян Брюстър който силно се надявам заедно с Хари Уилсън,Раян Кент,Бен Уудбърн,Рафаел Камачо да получават минути през следващият сезон. ;)

За мен дойде ли Вернер,няма да е алтернатива ,а заедно ще са на терена ..няма как 60млн да стоят на пейката...
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот d-o-d-o » 15 фев 2019 11:29

wu_dnica написа:
d-o-d-o написа:Освен Висшата лига наблюдавам доста мачове и от Бундеслигата и смея да твърдя,че Тимо Вернер е един прекрасен млад играч,който може да се спазари за около 50-60млн. евро , и да ви кажа е с много по-голяма класа от Дивок Ориги и Даниел Стъридж, с цялото ми уважение и към двамата . Предпочитам алтернатива на Боби Фирмино да се казва Тимо Вернер отколкото някой измежду споменатите от мен двама сегашни седящи на пейката.Да вметнем и едно младо момче от нашата си академия Раян Брюстър който силно се надявам заедно с Хари Уилсън,Раян Кент,Бен Уудбърн,Рафаел Камачо да получават минути през следващият сезон. ;)

За мен дойде ли Вернер,няма да е алтернатива ,а заедно ще са на терена ..няма как 60млн да стоят на пейката...


Съгласен съм до известна степен с теб,но тогава Клоп ще има вариант за различните противници да сменя схеми-системи т.н. ... а относно цената му мога да кажа че сега на пейката имаме играч с огромна заплата и играе по 10мин на всеки 5-ти или 6-ти мач - Даниел Стъридж. ;)
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 15 фев 2019 11:57

Стъридж(£130,000) + Ориги(£45,000) + Соланке(£25,000) + Маркович(£30,000) и Дани Ингс(£60,000) = £290,000 паунда на седмица сме давали до началото на този сезон за офанзивни играчи с минумум минути. След този сезон може да се насочат към някой по ефикасен, тъй като никой от тях няма да остане в клуба.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 15 фев 2019 12:10

И от Ингс и от Соланке взехме трансферна сума, което също е добре. Особено парите за Соланке, а дойде за 2 млн. Лошо, че изтървахме Маркович без транферна сума, а Стъридж и Морено са с изтичащи договори през лятото и от там нищо. Дет се казва от тримата 10 млн. да бяхме взели щеше да е добре.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта