Обща тема за LFC

Модератори: SkArY_9, Gil-galad, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 11 фев 2019 22:25

Нали само едно искаше, дето да ме признайш :mrgreen: Айде сега ти ми намери някой да ни е свързвал с Ван Дайк по това време.
И тук пише "на всяка цена". Нали знаеш, че това включва и 75 милиона :mrgreen: А ти ЕДНА година по-късно викаш " не ревем за ВДайк, ревем че Клоп не взе резервен вариант :mrgreen: :mrgreen:
Офтопик:
Да та Еб@ у разбрача :lol: :lol: :lol:

Liverpool_EC » 11 сеп 2016 05:11
Liverpool_EC написа:
Dani_Liverpool написа:После гледах и първото им полувреме срещу Саутхямптън - последните стояха по-добре на терена, бяха по-активният отбор; можеха и да поведат, вместо това допуснаха лек гол на Златан.

Аз пък искам да похваля точно тези Саутхямптън.От отборът им, който преди 3 г се завърна във ВЛ в момента е останал само Фонте, ако не се лъжа. Разделиха се първо с цял отбор основни футболисти,всички до един титуляри (Лалана,Ламбърт,Ловрен,Клайн,Шоу,Шнайдерлин,Пеле,Уанияма,контузения Родригез,Стекеленбург) а вече и с треньорът си и въпреки това само бягащото дърво Шейн Лонг ги лиши от победи и на Трафорд и днес на Емирейтс.Играят изключително приятен футбол. Как си намират постояно нови футболисти,които да им се вписват перфектно само те си знаят.И с риск да се изприщите всички :lol: ...трябва на всяка цена да вземем Върджил Ван Дайк. Колко израстна това момче последните 2 г. Изключителен защитник-умен,спокоен и мнг повратлив за високия си ръст.Тогава Сако ще го прежаля бързо-бързо ;)

Потребителски аватар
wu_dnica
Контакти:

Мнениеот wu_dnica » 11 фев 2019 22:58

realist написа:
kircho_baretata написа:Сити както и ние изгубихме точки срещу, борбени, силни физически и затворени отбори.

Май ти самият не си четеш коментарите. Попитах те като човек срещу кой затворен отбор загубихме точки, ти тук ми се хлъзгаш като сапун. Били компактни в защита, ти да видиш. Аз пък да си мисля, че проблемът ни дойде от това, че загубихме центъра. Ама друго си е да разбираш от футбол, явно сме ги сгазили и двата отбора, ама пуста компактна защита...няма минаване.
И да, правим страхотен сезон като точков актив, но заслугата за това не е в гениалността на Клоп и тактическите му шедьоври. Причините са точно две - Алисон Бекер и Върджил Ван Дайк. Ако не осъзнаваш това, спешно сменяй спорта. Без тия двамата щяхме да сме в същото положение, в което бяхме последните 2 сезона. Или трябва да се кланям на Клоп, че се е сетил да вземе едни от най-добрите вратар и защитник в Европа, всеки от тях с рекорден трансфер? Евала, ювиги, гений си! Така по-добре ли е?

ПП: "Компактната" защита на УХ е допуснала 39 гола в 26 мача. Само 6 отбора във ВЛ са допуснали повече. Друго си е да си разбирач иначе.

Аз ли не разбирам ,ти ли не се разбираш :lol: Тия две причини нали той ги е искал. Добре не му се кланяме. Ама ако ги няма...щеше да е прост и некадърен ,че не е подсилил отбора. Без фабинио и Кейта пак няма широчина ,дълбочина и височина :twisted: . Ма той добре ,чи ги е купил ...ама пък Бах го в швабата,кво като ги купи...да не ги беше купувал.....не си ти ,когато си ти :lol:
Офтопик:
СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края!

Потребителски аватар
gogovcite
Контакти:

Мнениеот gogovcite » 12 фев 2019 00:05

Хахаха, всеки се празни в устата на Лайняния, а той зяпа за още :). Баси забавното.
Hala Madrid

Gil-galad
Контакти:

Мнениеот Gil-galad » 12 фев 2019 00:13

Как не ви писва бе...нямате ли живот, нещо хобита а-у....как най-голямото ви удоволствие е да седнете вечер и да се карате във форум с непознати...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

А в елита-Синя симфония!
ЛЕВСКИ.ТИТЛИ.ХЕГЕМОНИЯ!
Офтопик:

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 12 фев 2019 17:00

Liverpool_EC написа:Не съм ти казвал да ти приседне, а дали ти загорча, пак завърташ, че ти пожелаваме смърт, а то четене трябва, не злобеене.Виж сега, реалисте, запънал си се като магаре на лед, че Клоп не става и е некадърен, не за друго ами защото след всичкото плюене по него ти вече няма как да се върнеш назад. И сега от един инат и безпомощност пишеш от глупост, по-голяма глупост. Айде обоснови се ако обичаш, как и защо лятната подготовка ни се отразява януари? Питам те нормално дай нещо факти, примери, доводи. Защото и аз си казах мнението и го подкрепих с контузиите на Гомез и Арнолд - нищо общо с юли и август. Ти още живееш в първия януари при Клоп, когато наистина за цял месец ние бихме само Лейтън Ориент за купата и ти от тогава го намрази този треньор и само чакаш следващия януари за да почнеш пак баснята с контузиите заради подготовката му. Миналата година паднахме само от Суонзи, тази от Сити и направихме два равни (единия даже е февруари ама айде), но понеже междувремено отпадаме от ФА Къп, най-безцената ти купа и ти надигаш вой до небесата, колко зле сме януари, сега след 2 равни отбора бил разнебитен и дрън-дрън чи пляс. Само ти не разбра, че тази ФА Къп беше, каквото беше, мой човек. Само ти още не можеш да стоплиш, че за топ отборите топ4 е вече МНОГО по-важно. Участието в ШЛ ти носи много повече приходи, а от там за треньори като Клоп и Почетиньо средства за нови играчи. И най-важното качествени играчи, реалисте. Къде си чул някой играч, като предпочете даден отбор да каже "отивам там за да спечеля ФАКъп". Всички казват "искам да играч в ШЛ". И затова драги ми къртич, ние се сдобихме с играчи като Ван Дайк и Алисон. Не виждаш ли, че Челси са на път да изтърват топ4 за 3 път в последните 4г и как се обръщат нещата и те броят повече пари, за по-смотани играчи. Не виждаш ли, че Конте спечели твойта любима купа, ама го изцибаха на секундата защото не влезе в топ4. Мауриньо спечели Карлинг и УЕФА и го изцибаха щото за 2 път в 3 сезона щеше да е извън топ4. Ти тези неща кога ще ги стоплиш питам? За другата ти безпочвена глупост дето я пееш като развален грамофон, как като ги заведе на ваканция и отбора после изглежда разнебитен. Миналата година з апърви път ги заведе в Испания след 5:0 в Порто, спомням си го
добре, защото направо след мача отидоха в някакво курортче. Това беше вече средата на февруари, поглеждам резултатите в следващич един месец 3 победи и една загуба гости на Юнайтед и безсмисления равен на реванша с Порто. Ебах ти разнебитения отбор братче. Ти като направим един равен-криза, два равни-закриваш сезона...Еми оправи си малко настройките пич и не ма занимавай с твоите душевни кризи. Днес Робертсън казва "винаги е по-добре да тренираш на слънце", реалиста ни казва, че Клоп ще разнебити отбора :lol: Кажи един минус на това да тренират в Испания, не в Англия. Всички ходят по Кипър, Гърция, Турция-на слънце, не съм чул някой да ходи на подготовка в Англия. И нали ние му викаме ваканция тука във форума, сещаш ли се, че те там работа вършат или мислиш, че ги юрка по баровете Клоп и затова се прибират "разнебитени". Ей ще измислите нов футбол ти и още 2,3ма тука във футбола.
Така, за играчите-Салах никой не го е очаквал да вкара 30+ гола. Обаче, когато Слах каза "За разлика от всички мои предишни треньори Клоп ми каза да играя по-навътре и да търся гола и затова бележа повече" ти какво направи. Нищо ново-Клоп е тъп клоун, знаем ти репертоара. Писал си, че нямало никаква логика, като не му взели Ван Дайк да не вземе никой. Е логиката със взимането на кой да е я гледахме 3 години с Роджърс. И ти пак не стопляш, каква е разликата. Няма и да стоплиш :mrgreen: Иначе си вярвай, че за повечето неща си бил прав :lol:
И Лестър какво като направиха повечко атаки, това ги прави отворен отбор, така ли? Нещо натискаха ни, владееха повече топката или не можехме да минем центъра, че ти се видяха много отворени? Това, че нямахме чисти положения не значи че другия отбор е отворен.
Суперфеновете ги следя от 7,8 г в този форум, минаха през 4 треньора и аз си знам защо съм ги определил така. Те не наричха Робъртсън дърводелец преди да е изиграл и един мач за отбора ;) Когато обаче влезе някой нов във форума и теб те определи за фен на Юнайтед ( а това стана вече 3,4 пъти) ти сам си прецени кое е за смеене и кое за плачене :mrgreen:
И последно, когато 1,2ма са се запънали, като пиле в калчища, че няма прогрес в този отбор, а 20 души се опитват да ги извадят от калчищата кой точно е сектата? 20те или 2мата :mrgreen:

Лелее, голямо писане е паднало :shock: Както казва Гил, нямаш ли нещо хобита, личен живот...На всяка манджа меродия, на някои - две. Не знам дали мога да отговоря на целия ферман, но ще опитам много накратко по основните въпроси :
1.Никога не съм твърдял сериозно, че Клоп е некадърен и не върши никаква работа и това ти го казвам за стотен път. Това, което ме дразни е безусловното поклонничество и идеализиране на един треньор, който все още нищо не е донесъл на Анфийлд. Нищо!Трябва да си много ограничен да не го разбереш за толкова време. Хващаш се за някакви мои думи, изречени в състояние на афект, което си е чисто заяждане, респ. не заслужава нито отговор, нито коментар. За две години да не разбереш моята позиция, която е ясна, категорична и постоянна, това си е форма на дебилизъм. Ще повторя за по-тъпите : не смятам, че Клоп е некадърник, но смятам, че не е човекът, който ще ни донесе трофеи и ще върне старата слава на клуба. Причините са много, посочвал съм ги и няма да го правя отново.
2.Наистина ли ме питаш как лятната подготовка се отразява на формата през януари?! Ти май наистина нямаш никаква идея за този спорт. Всеки отбор прави физическа подготовка така, че в определен етап от сезона да е в най-добра форма. Големите отбори навлизат в топ форма през февруари-март, когато започва решителния етап от сезона и елиминациите в ШЛ. По въпроса много е писано и говорено, нямам намерение да ти изнасям лекции, вземи прочети нещо и се образовай.
3.Не живея при първия сезон на Клоп, всеки сезон при него след НГ формата ни пада драстично. Не става въпрос само за загуби и загубени точки, а за спад във формата. Този сезон след НГ допуснахме 2 загуби и 2 равни, а дори победите ни бяха на косъм и след безобразна игра. За един месец допуснахме повече голове, отколкото от началото на сезона преди това. Едва срещу Борнемут показахме старата форма, но това е един добър мач след 6 или 7 слаби.
4.Като спомена купите в Англия, трябва ли да се примирим, че докато Клоп е треньор ние никога няма да се борим за нито една от тях? Защото никой друг отбор от топ 6 не сваля гащите още в първите мачове след НГ. Както виждаш, финалът за Карабао е Сити-Челси, нищо, че едните се борят за титлата, другите за топ 4. За ФА къп също борбата обикновено е между топ отборите и никой не я отписва рано-рано. Освен нас. В последните 20 години има само 2 случая, в които купата я взима отбор извън групата Челси, Арсенал, Юнайтед, Сити и Ливърпул.
5.Относно ваканцията и защо след нея сме като сбирщина. Твоето чудене и маене още веднъж показва колко далеч си от големия футбол и как разбиранията ти са ниво махленски мачове. От мен да мине, ще ти помогна малко да разчупиш махленското си мислене. Когато един отбор играе футбол на толкова високо ниво, при толкова сгъстен график и се бори за трофеи, едно от основните неща, които са му необходими е концентрацията. И това важи не само за футбола, за всеки спорт. Всяко изместване на фокуса е пагубно и води до спад. Докато едни играят сериозни мачове сряда-събота и са постоянно във фокус, други ходят до екзотични дестинации, сменят климат, часово време, режим и най-вече, губят концентрация. И миналата и тази година се забеляза видим спад във формата след екскурзиите.
6.Моля те, спри тази пародия със "суперфеновете", че наистина много се излагаш. 2 клас първи срок, баси детинщините. Суперфенове :mrgreen:

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 12 фев 2019 17:03

gogovcite написа:Хахаха, всеки се празни в устата на Лайняния, а той зяпа за още :). Баси забавното.

Повярвай, едва ли някой тук се забавлява повече от мен :lol: Правите ми вятър на дедовия, нищо повече ;)

Потребителски аватар
cskarcheto92
Контакти:

Мнениеот cskarcheto92 » 12 фев 2019 17:03

realist написа:
cskarcheto92 написа:Направо шах с пешката, реалисте. И ти като котките обаче не падаш по гръб. Може би при мен е една и съща мантрата, но ти също не се отличаваш. Това негативно настроение срещу Клоп го пееш вече доста време. Само дето лалаш на изключен микрофон и те чуват тези около тебе, с които си в санаториума. Барем да имаше алтернатива на Клоп, а ти само ядеш л***а и не казваш нищо смислено. Нямало какво да каже за победата над Борнемут ?!? А при загуба щеше ли да кажеш нещо ? Или защото са от задължително преодолимите отбори и затова си пасивен ? А защо рева, когато загубихме от Реал на финала ? Тоест ти се радва, но все пак хвърля помия. Реал, който бе спечелил две поредни ШЛ. Ще излезеш ли да кажеш след един месец, че сме загубили от голям отбор като Байерн ? А ще излезеш ли да кажеш нещо положително след месец, когато може да отстраним Байерн ?

Така, понеже пак казвам, че не понасям някой да говори наизуст заучени фрази, те предизвиквам следното: ако намериш един мой коментар след финала, в темата за мача с Реал, получаваш в брой 1000 лева, казвам го пред всички. Ако не намериш обаче такъв, искам публично извинение за безпочвеното обвинение. Айде да те видим сега.

Какво публично извинение, реалисте ? Стига си раздавал пари, ощипана мома. Тази хилядарка е от печалбата, която направи на финала или ? Забрави ли, когато ни обясняваше, че ще правиш пари от него финал ? Под рева съм нямал предвид, че буквално си пуснал сълза. Просто ни натресе, че сигурните пари са ти в джоба.

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 12 фев 2019 19:10

cskarcheto92 написа:
realist написа:
cskarcheto92 написа:Направо шах с пешката, реалисте. И ти като котките обаче не падаш по гръб. Може би при мен е една и съща мантрата, но ти също не се отличаваш. Това негативно настроение срещу Клоп го пееш вече доста време. Само дето лалаш на изключен микрофон и те чуват тези около тебе, с които си в санаториума. Барем да имаше алтернатива на Клоп, а ти само ядеш л***а и не казваш нищо смислено. Нямало какво да каже за победата над Борнемут ?!? А при загуба щеше ли да кажеш нещо ? Или защото са от задължително преодолимите отбори и затова си пасивен ? А защо рева, когато загубихме от Реал на финала ? Тоест ти се радва, но все пак хвърля помия. Реал, който бе спечелил две поредни ШЛ. Ще излезеш ли да кажеш след един месец, че сме загубили от голям отбор като Байерн ? А ще излезеш ли да кажеш нещо положително след месец, когато може да отстраним Байерн ?

Така, понеже пак казвам, че не понасям някой да говори наизуст заучени фрази, те предизвиквам следното: ако намериш един мой коментар след финала, в темата за мача с Реал, получаваш в брой 1000 лева, казвам го пред всички. Ако не намериш обаче такъв, искам публично извинение за безпочвеното обвинение. Айде да те видим сега.

Какво публично извинение, реалисте ? Стига си раздавал пари, ощипана мома. Тази хилядарка е от печалбата, която направи на финала или ? Забрави ли, когато ни обясняваше, че ще правиш пари от него финал ? Под рева съм нямал предвид, че буквално си пуснал сълза. Просто ни натресе, че сигурните пари са ти в джоба.

Нали знаеш кои се връткат така, когато ги хванат в лъжа? Какво ми се обясняваш като някоя пеперудка. Точните ти думи бяха "А защо рева, когато загубихме от Реал на финала ? Тоест ти се радва, но все пак хвърля помия.". Подчертал съм ти ги, ако нещо недовиждаш. Твърдиш, че съм се радвал и съм хвърлял помия след финала. Къде? Пред кого? Или имаше видение? Истината е, че си хвърляте някакви твърдения и обвинения ей така, да не заспите. Ти мъж ли си изобщо, как пък грам достойнство нямаш да кажеш "Ей, объркал съм се, не си говорил нищо след финала". А ти ми се въртиш тука и ми се обясняваш. Баси путараните сте тука, честно.

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 12 фев 2019 19:18

cskarcheto92 написа: Просто ни натресе, че сигурните пари са ти в джоба.

И съм излъгал ли? За твое лично сведение печалбата ми от финала беше много повече от хилядарка. Пак ли да снимам фишове? Имаш проблем с моите печалби от Еврофутбол ли? Аз съм бизнесмен, инвестирам в сигурни печеливши начинания. Проблем?!

Потребителски аватар
Tiberius
Контакти:

Мнениеот Tiberius » 12 фев 2019 20:16

Не мога да разбера защо толкова нападате Реалиста. Човекът си има различно от общоприетото мнение и си го отстоява. За това е форума, за да има различни гледни точки. Интересно ли щеше да бъде, ако всички пишеха едно и също? :?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Върни се в “Ливърпул”