Обща тема за LFC

Модератори: SkArY_9, Gil-galad, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

realist
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 11 фев 2019 09:33

Liverpool_EC, няма как да ми приседне кафето от твой коментар. Винаги чета с огромно удоволствие неуспешните ти опити да бъдеш оригинален и забавен. Всъщност понякога ти се получава. Например онзи коментар за "супер феновете". Признавам, че се смях с глас поне 10 минути. :lol: :lol: Също се забавлявам как се слагаш на твоите сподвижници и на нови потребители, които искаш отчаяно да привлечеш в сектата.
Значи викаш Клоп си прави екстра подготовката, ама пусти малшанс :mrgreen: Три сезона подред един и същи малшанс, бахти каръка, а? Или само при нас по Коледа програмата е сгъстена? :mrgreen: И сигурно е пълна случайност, че и миналия сезон и сега след неочакваната ваканция отбора изглежда разнебитен? Ей, като не върви не върви, това е :mrgreen:
Човекът-цитат, признал съм те. Архива на БНТ нищо не е в сравнение с твоя :lol: Само дето не разбрах как точно с тези цитати доказваш колко не разбирам от футбол. Може би по-скоро компрометираш гадателските ми способности, което е друго. Вероятно ти си погледнал стъкленото кълбо и си видял в него как Салах става голмайстора на отбора и чупи куп рекорди, а Робъртсън е това, което е в момента? Я метни един твой коментар от този период, в който прогнозираш това, нали си майстор на цитатите. Само един и те признавам. Моите спомени са, че никой не беше особено впечатлен от покупката на Робъртсън, а на Салах наистина се гледаше прото като на добър футболист. Някои дори откровено протестираха срещу този трансфер (аз лично бях доволен). Това негово изригване изненада всички, е, вероятно освен теб - футболният експерт на всички времена. Иначе за повечето неща съм бил прав - изгубихме Коутиньо (тогава ме атакувахте за това ми твърдение :lol: ), не взехме никого до края на трансферния прозорец, включително ВВД, което ни коства много загубени точки заради безобразна игра в защита.
Лестър играли затворено на Анфийлд :mrgreen: Ей, разбираш ги нещата иначе. Ако те са затворен отбор, интересно как би нарекъл тези, които играят цял мач в защита. Челси играли на Моста отзад и направили 2-3 контри, направо сме ги смачкали :lol: И викаш да ми приседне кафето? Може, но от смях :lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Контакти:

Мнениеот cskarcheto92 » 11 фев 2019 10:00

Направо шах с пешката, реалисте. И ти като котките обаче не падаш по гръб. Може би при мен е една и съща мантрата, но ти също не се отличаваш. Това негативно настроение срещу Клоп го пееш вече доста време. Само дето лалаш на изключен микрофон и те чуват тези около тебе, с които си в санаториума. Барем да имаше алтернатива на Клоп, а ти само ядеш л***а и не казваш нищо смислено. Нямало какво да каже за победата над Борнемут ?!? А при загуба щеше ли да кажеш нещо ? Или защото са от задължително преодолимите отбори и затова си пасивен ? А защо рева, когато загубихме от Реал на финала ? Тоест ти се радва, но все пак хвърля помия. Реал, който бе спечелил две поредни ШЛ. Ще излезеш ли да кажеш след един месец, че сме загубили от голям отбор като Байерн ? А ще излезеш ли да кажеш нещо положително след месец, когато може да отстраним Байерн ?

kircho_baretata
Контакти:

Мнениеот kircho_baretata » 11 фев 2019 10:02

realist написа:Лестър играли затворено на Анфийлд :mrgreen: Ей, разбираш ги нещата иначе. Ако те са затворен отбор, интересно как би нарекъл тези, които играят цял мач в защита. Челси играли на Моста отзад и направили 2-3 контри, направо сме ги смачкали :lol: И викаш да ми приседне кафето? Може, но от смях :lol:

Въобразяваш си, че си голям познавач, наясно си с тактика, лагери, организация на клубове и тн. Общо взето може да си по-успешен от 99% от треньорите в елитните отбори. От мненията ти досега става ясно едно, страх те е, че ако пръднеш може да се насереш.

john barnes
Контакти:

Мнениеот john barnes » 11 фев 2019 13:55

Аз едно не мога да разбера-за какво са тия спорове и тоя вой,като ние сме в борбата за титлата със “великия” плехар,че даже и сме с мач по-малко??? Явно хер Клоп бая ви е изнежил,бързо забравихте какво беше отбора под ръководството на мисира,сияйния и лебеда...абе ей,ние сме със 65 точки и с най-малко допуснати голове бе,хорица!!! Този сезон няма аналог за нас,откакто е създадена ВЛ и някои пак недоволни и пак сипват. Станем ли шампиони,тази титла няма да е за тях,тя ще е за хората,които вярват и подкрепят отбора!!! Клоп да иляди на Анфийлд!!! YNWA!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 11 фев 2019 16:00

cskarcheto92 написа:Направо шах с пешката, реалисте. И ти като котките обаче не падаш по гръб. Може би при мен е една и съща мантрата, но ти също не се отличаваш. Това негативно настроение срещу Клоп го пееш вече доста време. Само дето лалаш на изключен микрофон и те чуват тези около тебе, с които си в санаториума. Барем да имаше алтернатива на Клоп, а ти само ядеш л***а и не казваш нищо смислено. Нямало какво да каже за победата над Борнемут ?!? А при загуба щеше ли да кажеш нещо ? Или защото са от задължително преодолимите отбори и затова си пасивен ? А защо рева, когато загубихме от Реал на финала ? Тоест ти се радва, но все пак хвърля помия. Реал, който бе спечелил две поредни ШЛ. Ще излезеш ли да кажеш след един месец, че сме загубили от голям отбор като Байерн ? А ще излезеш ли да кажеш нещо положително след месец, когато може да отстраним Байерн ?

Така, понеже пак казвам, че не понасям някой да говори наизуст заучени фрази, те предизвиквам следното: ако намериш един мой коментар след финала, в темата за мача с Реал, получаваш в брой 1000 лева, казвам го пред всички. Ако не намериш обаче такъв, искам публично извинение за безпочвеното обвинение. Айде да те видим сега.

realist
Контакти:

Мнениеот realist » 11 фев 2019 16:06

john barnes написа:Аз едно не мога да разбера-за какво са тия спорове и тоя вой,като ние сме в борбата за титлата със “великия” плехар,че даже и сме с мач по-малко??? Явно хер Клоп бая ви е изнежил,бързо забравихте какво беше отбора под ръководството на мисира,сияйния и лебеда...абе ей,ние сме със 65 точки и с най-малко допуснати голове бе,хорица!!! Този сезон няма аналог за нас,откакто е създадена ВЛ и някои пак недоволни и пак сипват. Станем ли шампиони,тази титла няма да е за тях,тя ще е за хората,които вярват и подкрепят отбора!!! Клоп да иляди на Анфийлд!!! YNWA!!!

Джонка, сравняваш компоти с компютри, както обича да казва един футболен гений :mrgreen: На мисира и лебеда му купуваха средняци от ВЛ, на Клоп му купуват топ футболисти, за рекордни суми. Аз разбирам Клоп да прави чудеса без пари да се възхитя, ама то хич не е така. По-скоро се чудя как може да вземеш двама страхотни халфа и халфовата ти линия пак да изглежда по същия начин като преди. Нито Кейта, нито Фабиньо до момента не доближават дори формата си от предишните отбори, от които дойдоха. Да бе, ясно, те са си виновни, Клоп няма нищо общо. Обаче когато Салах и Робъртсън избухнаха, заслугата е изцяло на Клоп. Ай сиктир!

john barnes
Контакти:

Мнениеот john barnes » 11 фев 2019 16:57

realist написа:
john barnes написа:Аз едно не мога да разбера-за какво са тия спорове и тоя вой,като ние сме в борбата за титлата със “великия” плехар,че даже и сме с мач по-малко??? Явно хер Клоп бая ви е изнежил,бързо забравихте какво беше отбора под ръководството на мисира,сияйния и лебеда...абе ей,ние сме със 65 точки и с най-малко допуснати голове бе,хорица!!! Този сезон няма аналог за нас,откакто е създадена ВЛ и някои пак недоволни и пак сипват. Станем ли шампиони,тази титла няма да е за тях,тя ще е за хората,които вярват и подкрепят отбора!!! Клоп да иляди на Анфийлд!!! YNWA!!!

Джонка, сравняваш компоти с компютри, както обича да казва един футболен гений :mrgreen: На мисира и лебеда му купуваха средняци от ВЛ, на Клоп му купуват топ футболисти, за рекордни суми. Аз разбирам Клоп да прави чудеса без пари да се възхитя, ама то хич не е така. По-скоро се чудя как може да вземеш двама страхотни халфа и халфовата ти линия пак да изглежда по същия начин като преди. Нито Кейта, нито Фабиньо до момента не доближават дори формата си от предишните отбори, от които дойдоха. Да бе, ясно, те са си виновни, Клоп няма нищо общо. Обаче когато Салах и Робъртсън избухнаха, заслугата е изцяло на Клоп. Ай сиктир!

Първо-мисира беше за половин сезон,домъкна поулсен и кончески,все хора за които настояваше. Второ-парите от торес ги дадоха на сияйния,комоли му взе суарес,а останалите пари+некой лев от янките-всички знаем как и за кого се изхарчиха. Трето-лебеда направи един силен сезон,продадоха суарес и пак му дадоха парите,а той понеже е световна величина и караше Стиви да говори на играчите,за да идват при нас...бай ти лебед накупи все едни убавци...Четвърто-при хер Юрген вече имаме класа,защото...той ни направи фактор,всяка година играем във ШЛ,приходите се вдигнаха драстично и нормално янките да му имат доверие и да закупят по-класни играчи отпреди. Не забравяй,че хер Клоп ни закара на два финала със играчите на лебеда,или си забравил?
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Контакти:

Мнениеот kadett1 » 11 фев 2019 19:57

Гледам тук станало напечено . И пак крайности. Реалиста е прав за много неща, но пак е на единия полюс, другите, които искат да го разкъсат са на другия. Истината е някъде по средата според мен. Клоп е добър треньор, но и той направи грешки и в селекцията и в подготовката. Салах е наистина добър футболист, но дотам - тази година го доказва. Фирмино не е постоянен и не може да влезе във върхова форма половин сезон. В средата напасването на новите покупки не върви по план, отзад почнахме супер, но липсата на дълбочина си каза думата напоследък при тези контузии. Чувства се определена нервност вече - напрежението май не ни е по вкус. Че дори и Клоп загуби усмивката си този месец. Много важни точки загубихме последните 15 дена и предвид формата на Сити си мисля, че не можем да спечелим титлата тази година. Виж , при седем точки аванс можеше да си позволим 2 загуби, но минало бешело. Просто още нямаме дълбочината на Сити и това ще е решаващо.
Но пък не може да се отрече развитието на отбора тази година, а на лято с 2,3 класни попълнения можем да се надяваме на титла. Просто сега Сити са си по окомплектован отбор и имат повече класа от нас.

Потребителски аватар
slash1912
Контакти:

Мнениеот slash1912 » 11 фев 2019 21:21

Ние дълбочината на Сити няма да я имаме никога.Лятото купуваме 2-3 класни попълнения,те купуват който си искат и му дават колкото трябва без значение колко и дали ще играе.Не случайно не могат да покрият ФФ.
Имаме си нашите шансове и в никакъв случай не трябва да се отказваме.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Контакти:

Мнениеот Liverpool_EC » 11 фев 2019 22:13

realist написа:Liverpool_EC, няма как да ми приседне кафето от твой коментар. Винаги чета с огромно удоволствие неуспешните ти опити да бъдеш оригинален и забавен. Всъщност понякога ти се получава. Например онзи коментар за "супер феновете". Признавам, че се смях с глас поне 10 минути. Също се забавлявам как се слагаш на твоите сподвижници и на нови потребители, които искаш отчаяно да привлечеш в сектата.
Значи викаш Клоп си прави екстра подготовката, ама пусти малшанс: Три сезона подред един и същи малшанс, бахти каръка, а? Или само при нас по Коледа програмата е сгъстена? И сигурно е пълна случайност, че и миналия сезон и сега след неочакваната ваканция отбора изглежда разнебитен? Ей, като не върви не върви, това е
Човекът-цитат, признал съм те. Архива на БНТ нищо не е в сравнение с твоя :lol: Само дето не разбрах как точно с тези цитати доказваш колко не разбирам от футбол. Може би по-скоро компрометираш гадателските ми способности, което е друго. Вероятно ти си погледнал стъкленото кълбо и си видял в него как Салах става голмайстора на отбора и чупи куп рекорди, а Робъртсън е това, което е в момента? Я метни един твой коментар от този период, в който прогнозираш това, нали си майстор на цитатите. Само един и те признавам. Моите спомени са, че никой не беше особено впечатлен от покупката на Робъртсън, а на Салах наистина се гледаше прото като на добър футболист. Някои дори откровено протестираха срещу този трансфер (аз лично бях доволен). Това негово изригване изненада всички, е, вероятно освен теб - футболният експерт на всички времена. Иначе за повечето неща съм бил прав - изгубихме Коутиньо (тогава ме атакувахте за това), не взехме никого до края на трансферния прозорец, включително ВВД, което ни коства много загубени точки заради безобразна игра в защита.
Лестър играли затворено на Анфийлд :mrgreen: Ей, разбираш ги нещата иначе. Ако те са затворен отбор, интересно как би нарекъл тези, които играят цял мач в защита. Челси играли на Моста отзад и направили 2-3 контри, направо сме ги смачкали :lol: И викаш да ми приседне кафето? Може, но от смях

Не съм ти казвал да ти приседне, а дали ти загорча, пак завърташ, че ти пожелаваме смърт, а то четене трябва, не злобеене.
Виж сега, реалисте, запънал си се като магаре на лед, че Клоп не става и е некадърен, не за друго ами защото след всичкото плюене по него ти вече няма как да се върнеш назад. И сега от един инат и безпомощност пишеш от глупост, по-голяма глупост. Айде обоснови се ако обичаш, как и защо лятната подготовка ни се отразява януари? Питам те нормално дай нещо факти, примери, доводи. Защото и аз си казах мнението и го подкрепих с контузиите на Гомез и Арнолд - нищо общо с юли и август. Ти още живееш в първия януари при Клоп, когато наистина за цял месец ние бихме само Лейтън Ориент за купата и ти от тогава го намрази този треньор и само чакаш следващия януари за да почнеш пак баснята с контузиите заради подготовката му. Миналата година паднахме само от Суонзи, тази от Сити и направихме два равни (единия даже е февруари ама айде), но понеже междувремено отпадаме от ФА Къп, най-безцената ти купа и ти надигаш вой до небесата, колко зле сме януари, сега след 2 равни отбора бил разнебитен и дрън-дрън чи пляс. Само ти не разбра, че тази ФА Къп беше, каквото беше, мой човек. Само ти още не можеш да стоплиш, че за топ отборите топ4 е вече МНОГО по-важно. Участието в ШЛ ти носи много повече приходи, а от там за треньори като Клоп и Почетиньо средства за нови играчи. И най-важното качествени играчи, реалисте. Къде си чул някой играч, като предпочете даден отбор да каже "отивам там за да спечеля ФАКъп". Всички казват "искам да играч в ШЛ". И затова драги ми къртич, ние се сдобихме с играчи като Ван Дайк и Алисон. Не виждаш ли, че Челси са на път да изтърват топ4 за 3 път в последните 4г и как се обръщат нещата и те броят повече пари, за по-смотани играчи. Не виждаш ли, че Конте спечели твойта любима купа, ама го изцибаха на секундата защото не влезе в топ4. Мауриньо спечели Карлинг и УЕФА и го изцибаха щото за 2 път в 3 сезона щеше да е извън топ4. Ти тези неща кога ще ги стоплиш питам? За другата ти безпочвена глупост дето я пееш като развален грамофон, как като ги заведе на ваканция и отбора после изглежда разнебитен. Миналата година з апърви път ги заведе в Испания след 5:0 в Порто, спомням си го
добре, защото направо след мача отидоха в някакво курортче. Това беше вече средата на февруари, поглеждам резултатите в следващич един месец 3 победи и една загуба гости на Юнайтед и безсмисления равен на реванша с Порто. Ебах ти разнебитения отбор братче. Ти като направим един равен-криза, два равни-закриваш сезона...Еми оправи си малко настройките пич и не ма занимавай с твоите душевни кризи. Днес Робертсън казва "винаги е по-добре да тренираш на слънце", реалиста ни казва, че Клоп ще разнебити отбора :lol: Кажи един минус на това да тренират в Испания, не в Англия. Всички ходят по Кипър, Гърция, Турция-на слънце, не съм чул някой да ходи на подготовка в Англия. И нали ние му викаме ваканция тука във форума, сещаш ли се, че те там работа вършат или мислиш, че ги юрка по баровете Клоп и затова се прибират "разнебитени". Ей ще измислите нов футбол ти и още 2,3ма тука във футбола.
Така, за играчите-Салах никой не го е очаквал да вкара 30+ гола. Обаче, когато Слах каза "За разлика от всички мои предишни треньори Клоп ми каза да играя по-навътре и да търся гола и затова бележа повече" ти какво направи. Нищо ново-Клоп е тъп клоун, знаем ти репертоара. Писал си, че нямало никаква логика, като не му взели Ван Дайк да не вземе никой. Е логиката със взимането на кой да е я гледахме 3 години с Роджърс. И ти пак не стопляш, каква е разликата. Няма и да стоплиш :mrgreen: Иначе си вярвай, че за повечето неща си бил прав :lol:
И Лестър какво като направиха повечко атаки, това ги прави отворен отбор, така ли? Нещо натискаха ни, владееха повече топката или не можехме да минем центъра, че ти се видяха много отворени? Това, че нямахме чисти положения не значи че другия отбор е отворен.
Суперфеновете ги следя от 7,8 г в този форум, минаха през 4 треньора и аз си знам защо съм ги определил така. Те не наричха Робъртсън дърводелец преди да е изиграл и един мач за отбора ;) Когато обаче влезе някой нов във форума и теб те определи за фен на Юнайтед ( а това стана вече 3,4 пъти) ти сам си прецени кое е за смеене и кое за плачене :mrgreen:
И последно, когато 1,2ма са се запънали, като пиле в калчища, че няма прогрес в този отбор, а 20 души се опитват да ги извадят от калчищата кой точно е сектата? 20те или 2мата :mrgreen:

Върни се в “Ливърпул”