Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот realist » 04 яну 2018 00:17

boabbb написа:Аз пък не виждам каква толкова голяма трагедия ще е да го продадете Коутиньо :roll: Верно, че е добър играч, ама не е като да ви носи отбора на гърба, поне тоя сезон не е така на 100% . Като цяло, от това, което съм гледа, а то не е малко - Салах ви е най-добрия играч до тука, въпреки пропуските :!: Бутнете им го за 120-130 млн. и си търсете голаджия в пълния смисъл на думата, щото със Соланке и Дани Стъридж няма да стане работата ... Някой като Мората ви трябва :lol: :lol: :lol: ( това в кръга на шегата )


100% съм съгласен! Един топ нападател ще е в пъти по-полезен от Коу. С тия две крила и Фирмино зад него, ще е лудница. Категорично не бих казал, че в мачовете, в които Коу е отсъствал, сме стояли зле или отсъствието му се е отразявало чак толкова. Да, много е класен, има невероятни отигравания, но при този стил на игра изобщо не е играч, без който отбора би се сринал.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот boabbb » 04 яну 2018 00:18

dNelbandian написа:
boabbb написа:Аз пък не виждам каква толкова голяма трагедия ще е да го продадете Коутиньо :roll: Верно, че е добър играч, ама не е като да ви носи отбора на гърба, поне тоя сезон не е така на 100% . Като цяло, от това, което съм гледа, а то не е малко - Салах ви е най-добрия играч до тука, въпреки пропуските :!: Бутнете им го за 120-130 млн. и си търсете голаджия в пълния смисъл на думата, щото със Соланке и Дани Стъридж няма да стане работата ... Някой като Мората ви трябва :lol: :lol: :lol: ( това в кръга на шегата )

И за какво ни е голаджия, като именно проблемите са в защита и средата на терена?
Имаме 2рото най-доброцнападение във ВЛ, какво говориш. Няма по-добра 9тка от Коутиньо във ВЛ, Де Бройне може да му носи водичка.
Дали Ман Сити ше го продаде, за каквато и да е цена? Съмнявам се честно.


Е, защитник взехте за 75 млн. - какво искаш още :?: Коутиньо е 10ка, но аз лично харесвам рижавия повече ... Ман Сити са му дали достатъчно пара на рижавия, затова ще седи :roll: Коу дали в Барса ще е на по-ниска заплата :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот realist » 04 яну 2018 00:19

dNelbandian написа:
realist написа:
dNelbandian написа:
realist написа:Е да бе, пичове, ама ние не сме каторга и Коу не е крепостен селянин. Вие съзнавате ли колко вредно би било да ни излезе славата на клуб, при който няма мърдане. Ще почнат масово да отказват да подписват дългосрочни договори, а някои и направо ще отказват да идват при нас. Да, Коутиньо подписа нов договор, но към онзи момент към него не е имало интерес от някой гранд. Иначе, естествено, не би подписал. След това ситуацията се промени и неговото желание също. Изобщо не съм съгласен да се задължават играчи да играят в Ливърпул против волята им. Кой има интерес от това и какво точно е посланието? "Не подписвайте дългосрочни договори, защото няма да ви пуснем никъде"? Какво ще получим от играч, който не е щастлив и умът му е другаде? Понеже често говорите за "философията на клуба", тя включва ли състав от сърдити момчета, играещи против волята си в клуба или по-скоро включва отбор от играчи, готови да дадат душата и сърцето си за тази фланелка. 100 пъти предпочитам много по-слаб, но мотивиран и желаещ да играе за клуба играч.

Не виждаш ли, че до сега се е работило по твоята "теория"? Масчерано, Алонсо, Торес, Суарез? Ето ти.. и какво спечелихме пак те питам?
Аз мога да ти дам примери за моя аргумент, да не се продават - Давид Де Хеа - най-добирят вратар в Света. Верати - един изключителен играч, който ПСЖ не продаде на Барселона, но видиш ли взе Мбапе и Неймар, значи играчите май не бягат много от тях. Има още много примери.


Нито с Де Хеа, нито с Верати случаите са сходни на този с Коутиньо. Сходен е случая със Суарез и тогава също нямаше начин да го задържим. Може би в този смисъл в Примера са намерили най-точният баланс. Подписваш договор с откупна клауза. И двете страни са съгласни и не може да има сърдити. Едната страна се е съгласила, че е склонна при определена цена да се раздели с играча, другата се е съгласила, че за по-малко от определена цена няма да напусне клуба при каквато и да било оферта. Ако преди година Коу беше подписал откупна клауза от 200 млн евро, примерно, сега нямаше да я има тая драма.


Абе момче, кой отбор ти подписва откупни клаузи бе? Я не говори глупости. Откупни клаузи главно подписват отбори от Испания, и познай защо? ЗАЩОТО СА ЗАДЪЛЖЕНИ ОТ ЛА ЛИГА.


Ти изобщо четеш ли какво пиша?

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 04 яну 2018 01:29

boabbb написа:
dNelbandian написа:
boabbb написа:Аз пък не виждам каква толкова голяма трагедия ще е да го продадете Коутиньо :roll: Верно, че е добър играч, ама не е като да ви носи отбора на гърба, поне тоя сезон не е така на 100% . Като цяло, от това, което съм гледа, а то не е малко - Салах ви е най-добрия играч до тука, въпреки пропуските :!: Бутнете им го за 120-130 млн. и си търсете голаджия в пълния смисъл на думата, щото със Соланке и Дани Стъридж няма да стане работата ... Някой като Мората ви трябва :lol: :lol: :lol: ( това в кръга на шегата )

И за какво ни е голаджия, като именно проблемите са в защита и средата на терена?
Имаме 2рото най-доброцнападение във ВЛ, какво говориш. Няма по-добра 9тка от Коутиньо във ВЛ, Де Бройне може да му носи водичка.
Дали Ман Сити ше го продаде, за каквато и да е цена? Съмнявам се честно.


Е, защитник взехте за 75 млн. - какво искаш още :?: Коутиньо е 10ка, но аз лично харесвам рижавия повече ... Ман Сити са му дали достатъчно пара на рижавия, затова ще седи :roll: Коу дали в Барса ще е на по-ниска заплата :?:


В твърдението ти не намирам логика. Значи Салах бил ни влачел на гърба, а Коутиньо също бил много добър, но не ви влапел на гърба си. Ти май си врътнал?
По твоята логика не е нужно в един отбор да има повече от 1 играч на световно ниво, нали все пак трябва да влачи отбора си на гърба.
Достатъчен е факта, че е най-добрия на позицията на която играе и е основна фигура в отбора. Защо да се продава като има договор, а и всичко в преден план работи?
Викаш за какъв им е на ПСЖ Мбапе като си имат Неймар нали? Или пък за какъв им е Дракслер като си имат Мбапе?
Това е футболът приятел, не си ли разбрал, че е колективен спорт.
П.С
Ти рижавия може да си го тачиш, но по всеки един параграф е под нивото на Коутиньо.
Така, че това кой харесваш и това кой е по-класен е ирелевантно.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 04 яну 2018 01:55

Ще обобща накратко и няма да пиша повече, че ми омръзнаха пуфльовци от други отбори да ми говорят за Ливърпул.
Имаме страхотен отбор, а с идванего на Ван Дайк и Кейта ще сме много добре балансирани. Нещата работят добре в нападение и съм сигурен, че ще започнат да работят и в защита. Не виждам смисъл да се продава играч, който се е доказал, като един от най-добрите, ключова фигура в отбора и един играч, който решава мачове сам като Коутиньо, чийто договор изтича чак през 2022г. Не виждам смисъл да се променя нещо работещо, и да се купуват нови играчи, които може и да не паснат, както беше след продажбата на Суарез, Алонсо, и прочие. Нека си запазим класата и да се надгражда. А когато стане 2022г. Коутиньо може, ако е решил да отиде където си поиска.
Довода иска да си ходи не е основателен, моля това вече се изясни.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 04 яну 2018 02:03

Тук не мога да не се съглася с реалиста. Не забравяйте, че говорим за 21в. в Европа, а не за БГ отпреди 15 год., където Сираков затваря Коловати да гледа видео по 40 часа седмично, защото не иска да преподписва. Говорим за огромни средства, спонсорски договори и т.н. Няма как един отбор да задържи даден футболист против волята му. Тоя лукс да проваляш на някого кариерата няма как да си го позволиш. Подписал бил договор. Всички знаем, че 90% от договорите във футбола не се изпълняват. Подписвайки този договор, Коутиньо дава възможността на Ливърпул да вземе сега едни 150+ млн, така че това е двустранна изгода. Същото беше и с Ван Дайк, който никога нямаше да струва 75 млн, ако не беше подписал 6 год. договор. Коутиньо даде много на отбора, но щом иска да играе другаде - всяко нещо си има цена. Все пак Коутиньо не иска да му разтрогнат договора, а да го продадат на цена, която устройва клуба. Клоп е човек, който държи на колектива и атмосферата в съблекалнята и няма никакъв шанс да остави да му я тровят. Единствената причина, поради която не го пусна лятото, беше, че е прекалено късно за адекватен заместник. Илиев, колкото и да се радвам на упорството ти да признаеш, че Коутиньо е пътник, но мисля, че вече дори на теб ти е ясно. Тъпо ми е, но това е положението. Голям клуб не се става като задържаш насила играчите си, а направиш така, че те да не искат да си ходят. Според мен. С парите от Коутиньо бихме могли да вземем негов заместник + топ вратар, което ще направи отбора ни много по-завършен. Направих си труда да поразгледам някакви възможни варианти за заместник и ще ви ги споделя. Трудното е, че за да го заменим пълноценно вероятно ни трябват два трансфера, тъй като Коутиньо играе почти еднакво добре и като креативен вътрешен халф, и като крило. Освен това заместникът му трябва да носи и голове, защото Коутиньо напоследък допринася доста и с това.

Може би за мен има само един играч, който реално може да замени Коутиньо без да ни отслаби и това е Иско. Напоследък играе малко в Реал и би бил перфектният удар. Шансовете да се случи са доста илюзорни.

Доста се говори за Лемар, обаче трябва да призная, че не съм го гледал достаъчно, че да преценя. Млад е и щом Клоп го иска, със сигурност има защо, но на мен доста ми бледнее. Хубавото при него е, че и той може на същите две позиции да играе.

Четох, че статистически най-близо е Набил Фекир от Лион. Харесва ми, има магия в него, но не знам защо ми се струва малко или повече леке тип Бензема, Бен Арфа, Пайе - т.е никакъв шанс Клоп да го хареса.

Дракслер е опция, ама не знам дали Клоп би се пробвал пак, след като вече веднъж предпочете други.

Марез също може да играе и по крилото, и в центъра, освен това е и на пазара, но и той май има проблем с мотивацията и не е достъчно ефективен във фаза защита.

Според мен ще е хубаво да се вземе бразилец, че Фирмака остана сам. Аз много се кефя на Талиска от Бешикташ. Няма такава техника и контрол на 191 см. Млад е и изпълнява страшни фалове. Малком от Бордо също е един малък магьосник. За Алекс Тейшера се чу, че вече иска да си ходи от Китай, но дали продължаваме да го следим нямам никаква идея. Беше машина преди да замине натам.

Други варианти - Будебоаз (Бетис) - играчът създал най-много положения в топ първенствата през миналата година. Макс Майер(Шалке) с изтичащ договор. Керем Демирбай(Хофе). Дани Себайос (Реал Мадрид) - брутален потенциал.

Ако приемем, че пък Наби Кейта влиза в ролята на Коутиньо от лятото, може да се помисли и за някое по-чисто крило. Пулишич е харесван от Клоп, споменатите вече Малком и Будебоаз. Ървинг Лозано от ПСВ също е с голям потенциал. Или пък Асенсио, който също е нереален играч. Чудя се с Пасторе какво се случи, едно време беше страхотен.

Въобще опции има. И не забравяйте, че когато купихме Коутиньо за 8,5 млн едва ли някой си е представял колко ще се развие и дали въобще ще успее да се приспособи към ВЛ. Т.е да не подценяваме някой само защото не ни е известен към момента.

След покупката на Ван Дайк, за която съм много щастлив, имаме нужда от един топ вратар и всички основателно ще се страхуват от нас. Облак е в топ 5 на вратарите в света за мен (заедно с Нойер, Де Хея, Куртоа и Буфон) и ако има дори най-малка възможност да бъде убеден да дойде при нас - трябва да се действа, независимо от цената. Алисон от Рома е класа надолу, ама поне две класи над Миньоле. Можем ида надцакваме Реал за Кепа Арисбалга, ама май вече е ясно, че е спазарен. Дано не са така ясни нещата с Горецка и Байерн, защото Горецка би бил безплатното надграждане на Емре.

Много се отплеснах, дано някой има търпение да прочете, пък утре ще дискутираме.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 04 яну 2018 02:22

Milkoy написа:Тук не мога да не се съглася с реалиста. Не забравяйте, че говорим за 21в. в Европа, а не за БГ отпреди 15 год., където Сираков затваря Коловати да гледа видео по 40 часа седмично, защото не иска да преподписва. Говорим за огромни средства, спонсорски договори и т.н. Няма как един отбор да задържи даден футболист против волята му. Тоя лукс да проваляш на някого кариерата няма как да си го позволиш. Подписал бил договор. Всички знаем, че 90% от договорите във футбола не се изпълняват. Подписвайки този договор, Коутиньо дава възможността на Ливърпул да вземе сега едни 150+ млн, така че това е двустранна изгода. Същото беше и с Ван Дайк, който никога нямаше да струва 75 млн, ако не беше подписал 6 год. договор. Коутиньо даде много на отбора, но щом иска да играе другаде - всяко нещо си има цена. Все пак Коутиньо не иска да му разтрогнат договора, а да го продадат на цена, която устройва клуба. Клоп е човек, който държи на колектива и атмосферата в съблекалнята и няма никакъв шанс да остави да му я тровят. Единствената причина, поради която не го пусна лятото, беше, че е прекалено късно за адекватен заместник. Илиев, колкото и да се радвам на упорството ти да признаеш, че Коутиньо е пътник, но мисля, че вече дори на теб ти е ясно. Тъпо ми е, но това е положението. Голям клуб не се става като задържаш насила играчите си, а направиш така, че те да не искат да си ходят. Според мен. С парите от Коутиньо бихме могли да вземем негов заместник + топ вратар, което ще направи отбора ни много по-завършен. Направих си труда да поразгледам някакви възможни варианти за заместник и ще ви ги споделя. Трудното е, че за да го заменим пълноценно вероятно ни трябват два трансфера, тъй като Коутиньо играе почти еднакво добре и като креативен вътрешен халф, и като крило. Освен това заместникът му трябва да носи и голове, защото Коутиньо напоследък допринася доста и с това.

Може би за мен има само един играч, който реално може да замени Коутиньо без да ни отслаби и това е Иско. Напоследък играе малко в Реал и би бил перфектният удар. Шансовете да се случи са доста илюзорни.

Доста се говори за Лемар, обаче трябва да призная, че не съм го гледал достаъчно, че да преценя. Млад е и щом Клоп го иска, със сигурност има защо, но на мен доста ми бледнее. Хубавото при него е, че и той може на същите две позиции да играе.

Четох, че статистически най-близо е Набил Фекир от Лион. Харесва ми, има магия в него, но не знам защо ми се струва малко или повече леке тип Бензема, Бен Арфа, Пайе - т.е никакъв шанс Клоп да го хареса.

Дракслер е опция, ама не знам дали Клоп би се пробвал пак, след като вече веднъж предпочете други.

Марез също може да играе и по крилото, и в центъра, освен това е и на пазара, но и той май има проблем с мотивацията и не е достъчно ефективен във фаза защита.

Според мен ще е хубаво да се вземе бразилец, че Фирмака остана сам. Аз много се кефя на Талиска от Бешикташ. Няма такава техника и контрол на 191 см. Млад е и изпълнява страшни фалове. Малком от Бордо също е един малък магьосник. За Алекс Тейшера се чу, че вече иска да си ходи от Китай, но дали продължаваме да го следим нямам никаква идея. Беше машина преди да замине натам.

Други варианти - Будебоаз (Бетис) - играчът създал най-много положения в топ първенствата през миналата година. Макс Майер(Шалке) с изтичащ договор. Керем Демирбай(Хофе). Дани Себайос (Реал Мадрид) - брутален потенциал.

Ако приемем, че пък Наби Кейта влиза в ролята на Коутиньо от лятото, може да се помисли и за някое по-чисто крило. Пулишич е харесван от Клоп, споменатите вече Малком и Будебоаз. Ървинг Лозано от ПСВ също е с голям потенциал. Или пък Асенсио, който също е нереален играч. Чудя се с Пасторе какво се случи, едно време беше страхотен.

Въобще опции има. И не забравяйте, че когато купихме Коутиньо за 8,5 млн едва ли някой си е представял колко ще се развие и дали въобще ще успее да се приспособи към ВЛ. Т.е да не подценяваме някой само защото не ни е известен към момента.

След покупката на Ван Дайк, за която съм много щастлив, имаме нужда от един топ вратар и всички основателно ще се страхуват от нас. Облак е в топ 5 на вратарите в света за мен (заедно с Нойер, Де Хея, Куртоа и Буфон) и ако има дори най-малка възможност да бъде убеден да дойде при нас - трябва да се действа, независимо от цената. Алисон от Рома е класа надолу, ама поне две класи над Миньоле. Можем ида надцакваме Реал за Кепа Арисбалга, ама май вече е ясно, че е спазарен. Дано не са така ясни нещата с Горецка и Байерн, защото Горецка би бил безплатното надграждане на Емре.

Много се отплеснах, дано някой има търпение да прочете, пък утре ще дискутираме.


Бодебоуз уж го искахме още преди години като беше във Франция, но тогава не го взехме и после му позападна кариерата...Алекс Тейшейра не съм чул да прави гол след гол и асистенция след асистенция в Китай....Себайос Реал го взеха това лято, Демирбай е под нашата калса в момента...Талиска беше голяма надежда в Бенфика на 18 години и после някак си се озова в Уулвс, а сега в Турция - не ми вдъхва надежди лично на мен....Иско Зидан го харесва и разчита на него по принцип от това което аз съм гледал така, че там не мисля че има шанс, както и с Асенсио....Дракслер сам казваш, че вече веднъж отказа на Клоп, което според мен прави шансовете минимални....Малком, Майер, Лозано, Пулишич са младежи още и са по-скоро "млади и перспективни", но и тримата много ги харесвам, заедно с Хаким Зейех (не знам дали така се пише на български) от Аякс и Байли от Леверкузен и не бих се мръщил на нито един от тях , но според мен ще трябва да ги чакаме няколко години за да стигнат нужното ниво, ако въобще го стигнат....

Виж Фекир/Марез/Лемар, ако успеем да вземем аз лично ще съм много доволен...и даже според мен тоя вариант трябва да е Фекир/Лемар + Марез....

Да вметна още едно име, което и преди се е споменавало - Лоренцо Инсиние.

Ако ще взема пък нападател Клоп аз бих искал да скочи за Икарди или ако ще е млад и перспективен пак - Долберг от Аякс...

Колкото до вратарите не мисля, че ще дадем 60 милиона за Облак иначе да - той е най-очевидния и добър избор....както вече си казал и Алисон също много го харесвам, а Кепа имаше слухове малко преди месец, но май наистина отива в Реал....а има и слухове, че преговаряме за Бътланд, което според мен е абсурдно....

Така че варианти има много, ако/когато Коутиньо си тръгне...вече дали който и да дойде ще успее и ще има поне неговия принос за отбора няма как да знаем...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 04 яну 2018 02:53

[offtopic]
Gil-galad написа:
Milkoy написа:Тук не мога да не се съглася с реалиста. Не забравяйте, че говорим за 21в. в Европа, а не за БГ отпреди 15 год., където Сираков затваря Коловати да гледа видео по 40 часа седмично, защото не иска да преподписва. Говорим за огромни средства, спонсорски договори и т.н. Няма как един отбор да задържи даден футболист против волята му. Тоя лукс да проваляш на някого кариерата няма как да си го позволиш. Подписал бил договор. Всички знаем, че 90% от договорите във футбола не се изпълняват. Подписвайки този договор, Коутиньо дава възможността на Ливърпул да вземе сега едни 150+ млн, така че това е двустранна изгода. Същото беше и с Ван Дайк, който никога нямаше да струва 75 млн, ако не беше подписал 6 год. договор. Коутиньо даде много на отбора, но щом иска да играе другаде - всяко нещо си има цена. Все пак Коутиньо не иска да му разтрогнат договора, а да го продадат на цена, която устройва клуба. Клоп е човек, който държи на колектива и атмосферата в съблекалнята и няма никакъв шанс да остави да му я тровят. Единствената причина, поради която не го пусна лятото, беше, че е прекалено късно за адекватен заместник. Илиев, колкото и да се радвам на упорството ти да признаеш, че Коутиньо е пътник, но мисля, че вече дори на теб ти е ясно. Тъпо ми е, но това е положението. Голям клуб не се става като задържаш насила играчите си, а направиш така, че те да не искат да си ходят. Според мен. С парите от Коутиньо бихме могли да вземем негов заместник + топ вратар, което ще направи отбора ни много по-завършен. Направих си труда да поразгледам някакви възможни варианти за заместник и ще ви ги споделя. Трудното е, че за да го заменим пълноценно вероятно ни трябват два трансфера, тъй като Коутиньо играе почти еднакво добре и като креативен вътрешен халф, и като крило. Освен това заместникът му трябва да носи и голове, защото Коутиньо напоследък допринася доста и с това.

Може би за мен има само един играч, който реално може да замени Коутиньо без да ни отслаби и това е Иско. Напоследък играе малко в Реал и би бил перфектният удар. Шансовете да се случи са доста илюзорни.

Доста се говори за Лемар, обаче трябва да призная, че не съм го гледал достаъчно, че да преценя. Млад е и щом Клоп го иска, със сигурност има защо, но на мен доста ми бледнее. Хубавото при него е, че и той може на същите две позиции да играе.

Четох, че статистически най-близо е Набил Фекир от Лион. Харесва ми, има магия в него, но не знам защо ми се струва малко или повече леке тип Бензема, Бен Арфа, Пайе - т.е никакъв шанс Клоп да го хареса.

Дракслер е опция, ама не знам дали Клоп би се пробвал пак, след като вече веднъж предпочете други.

Марез също може да играе и по крилото, и в центъра, освен това е и на пазара, но и той май има проблем с мотивацията и не е достъчно ефективен във фаза защита.

Според мен ще е хубаво да се вземе бразилец, че Фирмака остана сам. Аз много се кефя на Талиска от Бешикташ. Няма такава техника и контрол на 191 см. Млад е и изпълнява страшни фалове. Малком от Бордо също е един малък магьосник. За Алекс Тейшера се чу, че вече иска да си ходи от Китай, но дали продължаваме да го следим нямам никаква идея. Беше машина преди да замине натам.

Други варианти - Будебоаз (Бетис) - играчът създал най-много положения в топ първенствата през миналата година. Макс Майер(Шалке) с изтичащ договор. Керем Демирбай(Хофе). Дани Себайос (Реал Мадрид) - брутален потенциал.

Ако приемем, че пък Наби Кейта влиза в ролята на Коутиньо от лятото, може да се помисли и за някое по-чисто крило. Пулишич е харесван от Клоп, споменатите вече Малком и Будебоаз. Ървинг Лозано от ПСВ също е с голям потенциал. Или пък Асенсио, който също е нереален играч. Чудя се с Пасторе какво се случи, едно време беше страхотен.

Въобще опции има. И не забравяйте, че когато купихме Коутиньо за 8,5 млн едва ли някой си е представял колко ще се развие и дали въобще ще успее да се приспособи към ВЛ. Т.е да не подценяваме някой само защото не ни е известен към момента.

След покупката на Ван Дайк, за която съм много щастлив, имаме нужда от един топ вратар и всички основателно ще се страхуват от нас. Облак е в топ 5 на вратарите в света за мен (заедно с Нойер, Де Хея, Куртоа и Буфон) и ако има дори най-малка възможност да бъде убеден да дойде при нас - трябва да се действа, независимо от цената. Алисон от Рома е класа надолу, ама поне две класи над Миньоле. Можем ида надцакваме Реал за Кепа Арисбалга, ама май вече е ясно, че е спазарен. Дано не са така ясни нещата с Горецка и Байерн, защото Горецка би бил безплатното надграждане на Емре.

Много се отплеснах, дано някой има търпение да прочете, пък утре ще дискутираме.


Бодебоуз уж го искахме още преди години като беше във Франция, но тогава не го взехме и после му позападна кариерата...Алекс Тейшейра не съм чул да прави гол след гол и асистенция след асистенция в Китай....Себайос Реал го взеха това лято, Демирбай е под нашата калса в момента...Талиска беше голяма надежда в Бенфика на 18 години и после някак си се озова в Уулвс, а сега в Турция - не ми вдъхва надежди лично на мен....Иско Зидан го харесва и разчита на него по принцип от това което аз съм гледал така, че там не мисля че има шанс, както и с Асенсио....Дракслер сам казваш, че вече веднъж отказа на Клоп, което според мен прави шансовете минимални....Малком, Майер, Лозано, Пулишич са младежи още и са по-скоро "млади и перспективни", но и тримата много ги харесвам, заедно с Хаким Зейех (не знам дали така се пише на български) от Аякс и Байли от Леверкузен и не бих се мръщил на нито един от тях , но според мен ще трябва да ги чакаме няколко години за да стигнат нужното ниво, ако въобще го стигнат....

Виж Фекир/Марез/Лемар, ако успеем да вземем аз лично ще съм много доволен...и даже според мен тоя вариант трябва да е Фекир/Лемар + Марез....

Да вметна още едно име, което и преди се е споменавало - Лоренцо Инсиние.

Ако ще взема пък нападател Клоп аз бих искал да скочи за Икарди или ако ще е млад и перспективен пак - Долберг от Аякс...

Колкото до вратарите не мисля, че ще дадем 60 милиона за Облак иначе да - той е най-очевидния и добър избор....както вече си казал и Алисон също много го харесвам, а Кепа имаше слухове малко преди месец, но май наистина отива в Реал....а има и слухове, че преговаряме за Бътланд, което според мен е абсурдно....

Така че варианти има много, ако/когато Коутиньо си тръгне...вече дали който и да дойде ще успее и ще има поне неговия принос за отбора няма как да знаем...
[/offtopic]

Талиска кога е бил в Уулвс? Според мен го бъркаш с Рубен Невеш. За Талиска имаше слухове преди една-две години. В Бешикташ се справя страхотно, а Клоп определно харесва високи играчи. Инсиние верно съм го пропуснал. Добър е. Нападател не вярвам да се търси. От Фекир, Марез и Лемар най-имтересен ми е Фекир, ама Клоп май си е харесал Лемар.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 04 яну 2018 06:58

Milkoy , просто споделям мнение на повече анализатори , че не е сега момента и от това всички ще загубят.
На лято не мисля , че ще е проблем да смени отбора и всичко ще си е ок ако Барса не се правят циции и платят исканата сума.
Искрено съмнявам , че след всички номера които направиха може да се говори за уважение от тяхна страна.
В последните изказвания се опитват да направят нещо в тази посока особено след гафа на Найк , но вече е късно затова.
И за мен най-важното , че Ливърпул не слагат цена както направиха Борусия с Дембеле което говори , че въобще нямат намерение да го продават. Поне за мен нещата звучат така. Ако лятото не се продаваше , то сега въобще не се продава , но може да говорим за другото лятото ;)
И ако Барса имаха поне малко достойнство щяха да постъпят както Ливърпул с РБ Лайпциг(Кейта) или както сега взехме ВВД без никакви скандали и драми :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12473
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 04 яну 2018 07:47

Ако искаме да се върнем отново на върха ще се наложи малките мрънкачи в отбора да потраят още година-две преди да могат да си ходят. Към момента не смятам поради ред причини, че можем да си позволим да продадем Коутиньо поради решаващите му голове и асистенции, синхрона му с тези около него, с цялостното му влияние върху играта ни и факта, че е човек който с едно докосване решава мача. Не му е сега момента да го продаваме, този или следващия сезон. Има договор, ще си го изпълнява или ще ги одрусаме каталунските 200млн евро когато му дойде времето. Но първо трябва наистина да постигнем нещо значимо с наличните хора, вижда се че отбора е почти комплектован.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта