Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nakaTa_7
Мнения: 43
Регистриран на: 23 сеп 2015 16:11
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nakaTa_7 » 07 авг 2017 22:21

Относно Ван Дайк, интерес има от страна на Челси и от страна на Ливърпул. Сотън мразят Ливъпрул и затова се стигна до тази молба за трансфер. Сотън са готови да пордадът Ван Дайк на всеки, но не и на Ливърпул, на определена цена. И предходната седмица Ван Дайк е говорил с борда и настоявал да бъде продаден в Ливърпул иначе вече да беше в Челси.
[rimg]https://media.giphy.com/media/26wkyFPRXX6fbvHqM/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 07 авг 2017 22:23

И случка с Неймар е абсурд и този абсурд продължава. Сантос няма да вземат нищо. Барса съди Неймар и цялата случка е в УЕФА за разследване.Не виждам нищо абсурдно да дадат още 50 млн за защитник особено след като мениджъра им е италианец.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kileto » 07 авг 2017 22:34

Май нещо и Сако намесиха в тази евентуална сделка с ВВД.

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот WTF!? » 07 авг 2017 23:50

KOPScousers написа:...но ако стане някакво чудо и го вземем до края на седмица, според мен би било възможно да го видим в игра срещу Хофе. :oops:

Надявам се имаш предвид реванша с Хофе, щото всичко друго е нелепо...

nakaTa_7
Мнения: 43
Регистриран на: 23 сеп 2015 16:11
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nakaTa_7 » 07 авг 2017 23:58

Забравете да го видите в игра преди началото на Септември, че и известно време след това.

За Коутиньо, Браса са му казали сега или никога, интересно е колко нелепо ще звучат тези догодина.
[rimg]https://media.giphy.com/media/26wkyFPRXX6fbvHqM/giphy.gif[/rimg]

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот WTF!? » 08 авг 2017 00:12

Реално погледнато си е точно така. Те имат дупка в състава, която не могат да си позволят да не запълнят сега! Поне не и клуб с техните цели - всяка година се борят за титлата и финал в ШЛ. И ако това не се постигне сезона е провал... Така, че тази дупка ще бъде запълнена сега, не догодина или януари.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 08 авг 2017 00:23

WTF!? написа:Реално погледнато си е точно така. Те имат дупка в състава, която не могат да си позволят да не запълнят сега! Поне не и клуб с техните цели - всяка година се борят за титлата и финал в ШЛ. И ако това не се постигне сезона е провал... Така, че тази дупка ще бъде запълнена сега, не догодина или януари.

Те ще са така още две, максимум три години. Вмомента се крепят на едни Меси и Суарес, като и двамата вече не са първа младост и са пред залеза на кариерите си. Отделно Иниеста също си заминава в най-скоро време, защитата им е на едно ниво с нашата... Какво друго има да говорим? Предстоят доста трудни години за Барселона, поне според мен.

[offtopic]Днес на няколко пъти прочетох слухчета, че Клоп може да напусне отбора, ако ФСГ продадат Коутиньо. Току що пък някакъв журналист от ESPN пусна слух в Туитър, че се говори за евентуална продажба на Коутиньо, чрез която да се финансира трансфера на Ван Дайк. Това ако стане тия са за публично бесило пред Анфийлд. :lol: Е*ати смешниците, интересно ще ми е да видя кое е по-важно за тях - милиончетата или скъпоценния им Клоп, когото са искали уж откакто са купили отбора. След като изтърваха двете му основни цели за това лято, ако продадат и най-добрия му играч, лично аз няма да се сърдя на Клопо ако реши да пусне една тънка оставка. :oops:[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот WTF!? » 08 авг 2017 00:44

Tя даже и задължителна. Това ще е същинска подигравка, а Клоп не е дребна душица и мишок като Бренди и мисля че ще го направи. Дано не се стига до там де... FSG ще ударят дъното тогава.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18127
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 08 авг 2017 03:29

KOPScousers написа:
WTF!? написа:Реално погледнато си е точно така. Те имат дупка в състава, която не могат да си позволят да не запълнят сега! Поне не и клуб с техните цели - всяка година се борят за титлата и финал в ШЛ. И ако това не се постигне сезона е провал... Така, че тази дупка ще бъде запълнена сега, не догодина или януари.

Те ще са така още две, максимум три години. Вмомента се крепят на едни Меси и Суарес, като и двамата вече не са първа младост и са пред залеза на кариерите си. Отделно Иниеста също си заминава в най-скоро време, защитата им е на едно ниво с нашата... Какво друго има да говорим? Предстоят доста трудни години за Барселона, поне според мен.

[offtopic]Днес на няколко пъти прочетох слухчета, че Клоп може да напусне отбора, ако ФСГ продадат Коутиньо. Току що пък някакъв журналист от ESPN пусна слух в Туитър, че се говори за евентуална продажба на Коутиньо, чрез която да се финансира трансфера на Ван Дайк. Това ако стане тия са за публично бесило пред Анфийлд. :lol: Е*ати смешниците, интересно ще ми е да видя кое е по-важно за тях - милиончетата или скъпоценния им Клоп, когото са искали уж откакто са купили отбора. След като изтърваха двете му основни цели за това лято, ако продадат и най-добрия му играч, лично аз няма да се сърдя на Клопо ако реши да пусне една тънка оставка. :oops:[/offtopic]



донякъде е така, но имаме много добри юноши в момента, които до 3-4 години ще са топ играчи в Европа....все пак и Реал и Байерн също остаряват( Роналдо, Модрич, Робери, Лева) така че не се знае след 3-4 години кой точно ще диктува модата......а и ако вземем Дембеле, което е 99 %, си осигуряваме топ нападател за следващите 5-6 години поне....иначе Коу по-скоро ще остане :roll:

П.П. Кво става с Фланагън и Джо Гомез. още ли са в отбора ??
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 08 авг 2017 12:47

kingofpop написа:
KOPScousers написа:
WTF!? написа:Реално погледнато си е точно така. Те имат дупка в състава, която не могат да си позволят да не запълнят сега! Поне не и клуб с техните цели - всяка година се борят за титлата и финал в ШЛ. И ако това не се постигне сезона е провал... Така, че тази дупка ще бъде запълнена сега, не догодина или януари.

Те ще са така още две, максимум три години. Вмомента се крепят на едни Меси и Суарес, като и двамата вече не са първа младост и са пред залеза на кариерите си. Отделно Иниеста също си заминава в най-скоро време, защитата им е на едно ниво с нашата... Какво друго има да говорим? Предстоят доста трудни години за Барселона, поне според мен.

[offtopic]Днес на няколко пъти прочетох слухчета, че Клоп може да напусне отбора, ако ФСГ продадат Коутиньо. Току що пък някакъв журналист от ESPN пусна слух в Туитър, че се говори за евентуална продажба на Коутиньо, чрез която да се финансира трансфера на Ван Дайк. Това ако стане тия са за публично бесило пред Анфийлд. :lol: Е*ати смешниците, интересно ще ми е да видя кое е по-важно за тях - милиончетата или скъпоценния им Клоп, когото са искали уж откакто са купили отбора. След като изтърваха двете му основни цели за това лято, ако продадат и най-добрия му играч, лично аз няма да се сърдя на Клопо ако реши да пусне една тънка оставка. :oops:[/offtopic]



донякъде е така, но имаме много добри юноши в момента, които до 3-4 години ще са топ играчи в Европа....все пак и Реал и Байерн също остаряват( Роналдо, Модрич, Робери, Лева) така че не се знае след 3-4 години кой точно ще диктува модата......а и ако вземем Дембеле, което е 99 %, си осигуряваме топ нападател за следващите 5-6 години поне....иначе Коу по-скоро ще остане :roll:

П.П. Кво става с Фланагън и Джо Гомез. още ли са в отбора ??

Не искам да те цитирам на темата за испанците , че ми е крайно мнението , но да ти отговоря - Да , в отбора са . Натрупаха немалко минути в подготовката и двамата , а Гомез беше изпробван и на десният бек . Явно остават и ще са пожарни варианти за сезона .


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта