|КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот blue avalanche » 27 фев 2016 23:53

PSvilenov написа:
blue avalanche написа:
sunscres92 написа:Най-вероятно ще бъде мач, който ще бъде решен от индивидуални проблясъци.Нито ние сме в супер форма, нито Сити са - влизат в мача след 2 поредни загуби от Лестър и Тотнъм. Последните години играем добре срещу тях и имаме поводи за оптимизъм. Без Компани в игра бих се наел с прогнозата, че ще бием лесно, но с него ще е много трудно - 3:1

Сити влизат в мача след 3-1 в Киев срещу Динамо. ;)
А вие - след 1-0 срещу Аугсбург. С 300 зора!!!
Ако гледаме тези два мача - нямате никакви поводи за оптимизъм.
Кой какво е играл през "последните години" няма никакво значение. Играчите са съвсем други. ;)

Това 3;1 срещу украинците изобщо не им беше толкова лесно . Нали уж говориш с факти ? На мене ми се струва че идваш да си трупаш мненията и сипеш помия като цяло . С това 3;1 се измъчиха много повече. Ако трябва да си говорим кой как влиза , ние си бяхме на Анфилд в четвъртък и сме по свежият отбор , ама ти разбира се трябва да плюеш

Ако тяхното 3-1 в Киев е било адски трудно,на вашето 1-0 на Анфийлд какво му викаш???
Не разбрах как отборът,играл в четвъртък ще е по-свеж от този,играл в сряда,но важното е ти да му разбираш...
На всяко мнение,различно от "правилнопартийното",плюене ли му викате тука?
ПП. Динамо К е поне с една класа над Аугсбург.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот sunscres92 » 27 фев 2016 23:56

Киев са няколко класи над Германците - които продължавам да твърдя, че са адски лимитиран отбор.

Потребителски аватар
Bill_Shankly_OBE
Мнения: 110
Регистриран на: 16 яну 2016 11:53
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот Bill_Shankly_OBE » 28 фев 2016 10:27

Бием ги с 2:1 или с дузпи след продължения. Всеки отбор има цели сити - като силен тим да станат шампиони в ПЛ и ШЛ, а ние с тези играчи да вземем КУК. Така, че очаквам сити много-много да не се напъват и да я отпишат, както с челси за ФА къп, пък и Кун Агуеро е наш фен и не вярвам да вкара решителен гол. :lol: YNWA
"Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass."
To Kevin Keegan: "Just go out and drop a few hand-grenades all over the place, son."

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот pzahariev » 28 фев 2016 10:45

Песимистично съм настроен момчета, имам усещането, че по-голямата класа в Сити ще бъде решаваща, но, все пак, надявам се Коу, Стърдидж и Фирмино да направят голям мач и да покажат, че имат качествата да поведат този отбор към титла догодина.
За мен този мач ще бъде показателен дали от нашите пръчки стават свирки. Бием ли момчета, догодина ще избухнем! Настроението и самочувствието, които може да ни донесе тази купа ще е несравнима и може да се окаже катализатора за светли дни за този измъчен отбор.
Но, паднем ли, мисля, че Клоп трябва сериозно да се замисли за бъдещето на голяма част от титулярите, а и почти всички резерви.
LOREM IPSUM

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот Milkoy » 28 фев 2016 11:00

Тонусът на Сити след обявяването на Пеп е много нисък. Сякаш всички чакат да свърши сезона, включително и Пелегрини. Вярвам, че имаме добър шанс, зависи как ще тръгнем в мача и да не направим някоя фрапираща индивидуална грешка. YNWA!

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот suareshampion » 28 фев 2016 11:59

pzahariev написа:Какво виждаш в това момче Алън, идея си нямам. Алън няма да бъде титуляр, няма да му трае и дълго кариерата в Ливърпул. Той не е играча, който може да поведе отбора напред.

Aз казах какво харесвам в него . Подава я точно ,смело и напред .От него може да се очаква изненадващ пас . По интересен ми е от останалите вътрешни халфове . Също така си върши добре работата и в дефанзивен план ,като отнема доста топки .Дано Клоп го пусне днес титуляр .А и не само днес а докрая на сезона . Можеше да стане много важен играч за Ливърпул ,но Брендън винаги го третираше като резерва . Ако Клоп покаже доверие в него и го пуска титуляр всеки мач ,Алън ще стане по уверен в себе си и ще покаже даже и по добри игри .Не е този халф ,който искам да гледам в Ливърпул ,но е най добре от другите халфове в момента .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
Red_Teror
Мнения: 155
Регистриран на: 11 авг 2014 23:17
Местоположение: Valhalla
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот Red_Teror » 28 фев 2016 12:54

2:1 взимаме купата ... ;)
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

kadett1
Мнения: 1675
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот kadett1 » 28 фев 2016 14:15

Този мач срещу Сити ( 1:4) няма да се повтори по обясними причини. Притеснява ме начина на игра в защита - това не се отнася само за 1 мач. С тази преса, която не я умеем добре, се разкъсват линиите и ставаме доста уязвими и то срещу далеч не толкова класни отбори. Все пак аз не съм спец, който да дава акъл , само изразявам мнение, но се вижда как като скочат 2,3 от нашите на играч от противника, то винаги остават свободни зони и ни бият точно там, особено ако разцъкат добре. Надявам се на победа днес, но нещо ми е тегаво, ама да видим.

Потребителски аватар
tisho_ynwa
Мнения: 1427
Регистриран на: 05 юли 2011 02:19
Skype: tih4o_95
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот tisho_ynwa » 28 фев 2016 16:29

Пичове има още 2 часа а аз нямам нерви вече .. добре, че не съм сред титулярите , че нямаше да мога да си кажа името тогава ..

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: |КЛ - ФИНАЛ | Ливърпул - Манчестър сити - 28.02.2016

Мнениеот Alonso_Massa » 28 фев 2016 17:12

tisho_ynwa написа:Пичове има още 2 часа а аз нямам нерви вече .. добре, че не съм сред титулярите , че нямаше да мога да си кажа името тогава ..

Аз пък често казано не се вълнувам толкова за финала. Да вярно финал за трофей е, но аз лично повече ще се вълнувам за мачовете срещу Юнайтед.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта