Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30| 1-4 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот WTF!? » 23 ное 2015 04:06

Това няма как да стане! Казваме си ХОП и готово... Клоп се справя страхотно, нещо в което малко хора са се съмнявали, но си трябват два трансферни прозореца - тогава вече ще наблюдаваме неговия отбор! И не е само в привличането на играчи проблема - той може и никой да не купи, дет' се вика, но да си проведе подготовка, да си започне сезона като хората...

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот messi7 » 23 ное 2015 08:34

Честита победа и от мен. Направо бях на седмото небе, само като гледах как ги размазваме. Нека се порадваме малко, да оставим Брендън, Рафа и тн.
Много, много енергия и хевиметъл в този отбор. Но наистина трябват доста нови играчи, за да стане завършен и боец в ШЛ и за титлата в Англия. В момента първото място е недостижимо, нека да не слагаме каруцата пред коня. ;)
Милнър - резерва, да идва Хендо(който също трябва да се стегне), както и Флано, че Клайн да си почине. 8-)
Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот boabbb » 23 ное 2015 11:04

Очаквах поне равен да извадите, а то ... Браво, Сити бяха тотално надиграни, явно дивата преса в началото се оказва нещо типично за Клоп. Сега остава да почне да бие по-гърчавите отбори и сте в графика ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот CSKA69 » 23 ное 2015 13:31

Кой е най-успешния мениджър на Ливърпул в последните години зависи от критерия, по който ще ги сравняваме.. Ако е титлата във Висшата лига - то няма такъв :idea: Жерар Улие има требъл в един сезон - Купа на УЕФА, Купата на Англия и Купата на лигата.. Бенитес пък спечели Шампионската лига и Купата на Англия година по-късно.. Дори Кени Далглиш взе Купата на лигата! Роджърс за три сезона и нещо не спечели НИЩО, затова и мястото му в историята е до Рой Ходжсън..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот PSvilenov » 23 ное 2015 14:13

CSKA69 написа:Кой е най-успешния мениджър на Ливърпул в последните години зависи от критерия, по който ще ги сравняваме.. Ако е титлата във Висшата лига - то няма такъв :idea: Жерар Улие има требъл в един сезон - Купа на УЕФА, Купата на Англия и Купата на лигата.. Бенитес пък спечели Шампионската лига и Купата на Англия година по-късно.. Дори Кени Далглиш взе Купата на лигата! Роджърс за три сезона и нещо не спечели НИЩО, затова и мястото му в историята е до Рой Ходжсън..

Ама не знам защо това трябва да подлежи на съмнение ? Какво е направил Роджърс ? Суарес и Стъридж ни класираха това второ място , а не Роджърс.Развиха се играчи като Коутиньо,Хендерсън и Стърлинг покрай тях и това беше .Той идиота не можа да оправи проклетата защитата 3 години . Нас ни дупчеха с по 2-3 гола отбори от ранга на Норич , ама понеже вкарваме по 4-5 и никой не обръщаше внимание . Суарес си сбъдна мечтата да игре в Барселона и на следващият сезон резултат беше явен - защитата все още олигофренска , в атака обаче кръгла 0 . Роджърс толкова си можеше . Ако стояха различно нещатата,щеше да си проличи миналата година .

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3341
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот crazy_one » 23 ное 2015 14:27

Честита победа на всички фенове!

Страшна игра показахме, довелен съм от начина по който стояхме на терена. Хубаво е когато не можеш да отличиш даден играч поради причината, че има повече за които могат да се кажат добри неща за играта им.
Дано продължаваме със същата игра и предстоящите мачове!

Come on MERSEYSIDE REDS!!!
LIVERPOOL RULZZ

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот WTF!? » 23 ное 2015 19:26

WTF!? написа:Това няма как да стане! Казваме си ХОП и готово... Клоп се справя страхотно, нещо в което малко хора са се съмнявали, но си трябват два трансферни прозореца - тогава вече ще наблюдаваме неговия отбор! И не е само в привличането на играчи проблема - той може и никой да не купи, дет' се вика, но да си проведе подготовка, да си започне сезона като хората...

Доказателството: http://liverpool.gong.bg/football-sviat ... iga-353992 8-)

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот suareshampion » 23 ное 2015 22:05

CSKA69 написа:Кой е най-успешния мениджър на Ливърпул в последните години зависи от критерия, по който ще ги сравняваме.. Ако е титлата във Висшата лига - то няма такъв :idea: Жерар Улие има требъл в един сезон - Купа на УЕФА, Купата на Англия и Купата на лигата.. Бенитес пък спечели Шампионската лига и Купата на Англия година по-късно.. Дори Кени Далглиш взе Купата на лигата! Роджърс за три сезона и нещо не спечели НИЩО, затова и мястото му в историята е до Рой Ходжсън..

Роджърс за мен е треньора с най големия успех във ВЛ за Ливърпул през последните 25 години . Това е моето мнение .А какво е вашето мнение по въпроса ,честно казано не ме интересува :lol:
Аз гледам фактите и съдя по тях .Той постигна най трудното второ място . Ако по времето на Бенитес ,имаше явлението Ман Сити ,аз съм убеден ,че той нямаше да постигне второ място.
Роджърс постигна 26 победи ,от които повечето бяха унизителни за противника ,с разлика . При Роджърс се минаха 100 гола ,всъщност доста рекорди се счупиха . Роджърс разви доста играчи . Някои бяха продадени за космически суми . Суарес се мъчеше преди Роджърс с дърводелците около него ,които Далглиш доведе . Роджърс знаеше какви играчи да сложи до Луис и да извлече максимума от него . Роджърс е смел треньор ,наложи голобрадия Стърлинг и го направи звезда.Роджърс разкара от Ливърпул много дупки и туристи . Показа невероятен поглед на трансферния пазар и привлече уникалните Коутиньо ,Стъридж ,Фирмино ,Сако ,които ще са в основата на бъдещите успехи. Бентеке ,Богдан и Милнър също са добри футболисти .Играчи като Клайн ,Морено ,Гомес ,Ловрен ,Маркович също имат огромен потенциал ,който надявам се ,ще бъде разгърнат .Тръгна да налага бъдещата звезда Ибе .И като цяло винаги е бил смел в решението си да развива млади играчи,за разлика от страхливите си предшественици . Всъщност Балотели ,Ингс,Джан ,Лалана и Миньоле също са играчи ,които феновете много харесват . Феновете са влюбени и в новия капитан Хендерсън ,който Роджърс направи и разви като играч . Може да пропускам някой .
Изобщо основите на един бъдещ силен Ливърпул са положени от него .
Ако не бяха му продали Суарес и Стърлинг и един здрав Стъридж ,той можеше да направи Ливърпул шампион .
Винаги е стоял зад играчите си . Винаги е уважавал противника . Винаги е стоял зад легендата Стиви Джерард .Той си тръгна навреме от Ливърпул ,прояви усещане и даде път на младите да се доказват и развиват .
Роджърс е добър човек ,който обаче допусна и грешки в професията ,които вече съм коментирал .
Но пак казвам ,ако тръгна да ги сравнявам с Клоп ,за мен германеца е по добрия избор за Ливърпул . Вярвам ,че ще успее да ни направи шампиони.
Последна промяна от suareshampion на 23 ное 2015 22:19, променено общо 1 път.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Манчестър Сити - Ливърпул 21.11.2015 |19:30|

Мнениеот WTF!? » 23 ное 2015 22:14

Да доста голове... 100, а колко ни мушнаха??? 50!!!
Този спор е напълно излишен, всъщност това е най-смешното нещо което съм чувал за Ливърпул от 25 години насам - просто му вижте витрината на БР и дотам!!! Бенитес щеше да постигне още повече, но Хикс и Жилет не му даваха никакви пари тогава...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта