Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 31 авг 2015 00:04

[offtopic]Ван Гаал е невероятен олигофрен. Надменен и тъп , най-лошата комбинация. Прав е Стоичков за нещата който говори срещу него макар да се изразява до голяма степен заради лично отношение . Ако на Мойс му бяха дали тия пари щеше да ги направи отбор ,просто му се наложи да играе с дърва като затъналият Нани , намусеният недоволен от пари Рууни, Еванс , Андерсон , Флетчър и останалите дупки с който Фъргюсън правеше чудеса. Реално погледното Мойс направи това което знае най-добре и за отрицателно време разпозна кой ще бъде Аднан Янузай и го направи футболист че и национал го викат от време на време . С 2 трансфера оправи халфовата линия до някаква степен като Мата и Фелайни сега са му в основите на ЛВГ . Тъпо направиха, че го отпратиха , не заслужаваше.[/offtopic]
Последна промяна от PSvilenov на 31 авг 2015 00:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Lubaka1892 » 31 авг 2015 00:09

Mar70 написа:
iliev72 написа:
daduradam написа:
iliev72 написа:Интересно ми е дали сега фенове на МЮ искат оставката на Ван Гаал след тази загуба ?!

К'во ни грее нас това.Да играят винаги по този начин ако може

Без да съм влизал съм сигурен , че не я искат. Вероятно сипят критики , но едва ли искат смяна на Ван Гаал. Това е разликата и се замислете над нея.

Добре де, защо не сравняваш с Юнайтед ами не със Сити. Мен, какво ме интересува, че Юнайтед падат? Кажи ми честно, ама честно, какво видя в първите 4 мача различно от последните мачове от миналия сезон. Играта ли ни беше на ниво ? Атаката ли ни беше на ниво ? Вкарали сме 2 гола, като единия е нередовен, а другия един сватбарски удар, който ще влезе 3/10 да кажем. Кажи ми, за кой път, като ни поведат и се поприберат отзад, ние си нямаме ама абсолютно никаква идея, какво да правим. Как пък Арсенал успяха да направят 100 опасни атаки на Уест Хем и тва, че нямат нападател ги лиши, как пък ние нямаме една голова атака в последния мач, както и срещу Стоук. Обясни ми, по какъв начин ще бием отборите, които идват на Анфийлд и играят по същия начин, защото със сигурност аз не го виждам. Може да бием в 10 мача да кажем, но останалите 8 нека да паднем или да направим х и какво се получава, че пак сме 6-ти.

Абе Мар7о, ти нали беше много доволен предният мач, ако се бяхме добрали до точката, пак ли щеше да си доволен :?:
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Mar70
Мнения: 183
Регистриран на: 16 мар 2013 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Mar70 » 31 авг 2015 00:24

Доволен бях да. Върни се на мненията и прочети, какво казвах. Нямам проблем на такива равенства с отбори от топ4, като гости, ако си взимаме ДОМАКИНСКИТЕ МАЧОВЕ.

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Lubaka1892 » 31 авг 2015 00:28

Mar70 написа:Доволен бях да. Върни се на мненията и прочети, какво казвах. Нямам проблем на такива равенства с отбори от топ4, като гости, ако си взимаме ДОМАКИНСКИТЕ МАЧОВЕ.

А от слабата ни игра доволен ли си, щото виждам, че и на теб не ти харесва играта, или си мислиш че с късмета от първите мачове ще прокопсаме?
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 31 авг 2015 03:20

Морено
AS: Real Madrid are plotting a last minute move for Alberto #Moreno, but feel #Liverpoom may ask for an excessive fee.


Маркович - поредно нелогично решение за мен - вместо да трупа опит във ВЛ да отиде в Турция...
Liverpool hope Markovic will return next season and be ready to challenge for a regular first team spot. #lfc (Paul Joyce)

Watford had been interested in Markovic, but it was decided to send him abroad rather than play him in the Premier League. (Paul Joyce)


Илори - разнопосочни информации
Liverpool informed Ilori that he will not be on his way out of the club, as he may become a feature of the first-team going forward. #LFC


Tiago Ilori also looks set to leave and is interesting Sunderland. #lfc (Paul Joyce)


Ориги
Liverpool have rejected numerous loan enquiries for Divock Origi.


Енрике
West Brom want Jose Enrique. #lfc (Paul Joyce)

A deal between the clubs is close for Enrique, but manager Tony Pulis will have to persuade him to move to The Hawthorns. (Paul Joyce)


Tony Pulis was keen on signing Enrique earlier in the summer but the left back has been considering his options. #lfc (Chris Bascombe)

The opportunity for Enrique to move to The Hawthorns remains on the table ahead of Tuesday's transfer deadline. #lfc (Chris Bascombe)


Real Sociedad and West Brom are both considering a move for Jose Enrique.


Борини си заминава
paul joyce ‏@pjoyceexpress 3h3 hours ago

Sunderland hoping to sign £8m Fabio Borini from Liverpool. Borini to Inter Milan collapsed.


Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 3h3 hours ago

Sunderland look set to sign Fabio Borini after agreeing a fee (£8m plus £2m in add ons) for the forward.


Sunderland are willing to pay £8 million for Fabio Borini. #lfc (Chris Bascombe)


Borini has said his goodbyes to his Liverpool team-mates. He is to move to Sunderland after a switch to Inter Milan collapsed. (Paul Joyce)


Това си е смешно направо :lol:
If Sunderland sign Borini it would bring Liverpool's net spend to approximately £11mill this summer.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот mitko9311 » 31 авг 2015 04:20

Тея Съндърланд са влюбени в Борини и най-накрая ще го вземат едно голямо БРАВО!!!!!!!!!!!!
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 31 авг 2015 04:28

mitko9311 написа:Тея Съндърланд са влюбени в Борини и най-накрая ще го вземат едно голямо БРАВО!!!!!!!!!!!!

Докато не го видя не вярвам,утре може да реши,че не му се ходи там и ще се доказва пред ирландските си фенове :lol:
На това момче Илори му се зави свят от наеми,как не се реши този един път за винаги ще го пробва ли един сезон в Ливърпул или ще го продава.Маркович в Турция си е не крачка,а скок назад за толкова талантлив играч,догодина го връщаме и пак ще го чакаме да свиква с Англия.
Геният на Роджърс в пълният му блясък...

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 31 авг 2015 04:31

mitko9311 написа:Тея Съндърланд са влюбени в Борини и най-накрая ще го вземат едно голямо БРАВО!!!!!!!!!!!!

Нищо чудно, сезонът дето направи при тях беше страхотен . Нямам предвид головете му от дузпи , говоря за цялостният му принос Съндърланд да оцелеят най-малкото . Най-сигурните 8 милиона които ще изхарчат

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот daduradam » 31 авг 2015 04:42

Gil-galad написа:
Liverpool hope Markovic will return next season and be ready to challenge for a regular first team spot. #lfc (Paul Joyce)

Watford had been interested in Markovic, but it was decided to send him abroad rather than play him in the Premier League. (Paul Joyce)

Ориги
Liverpool have rejected numerous loan enquiries for Divock Origi.


Енрике
West Brom want Jose Enrique. #lfc (Paul Joyce)

Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 3h3 hours ago

Sunderland look set to sign Fabio Borini after agreeing a fee (£8m plus £2m in add ons) for the forward.

Това си е смешно направо :lol:
If Sunderland sign Borini it would bring Liverpool's net spend to approximately £11mill this summer.

В нашия клуб има нещо много грешно...
1.За играчите, които изпуснахме това лято наистина не ми се говори.Аю, Пайет, Вайландум , Кабай, Джеко, Педро.Само примерчета.И макар и да взехме толкова много футболисти пак имаме липса на хора.И пак познатия омагьосан кръг.
2.Това с Маркович е потресаващо.Вместо да го дадеш в ПШ да се обиграва, да свикне със спецификата на първенството ти го пращаш да ирае в турската суперлига с хора свършили с големия футбол и местните турски звезди.Никой не може да ми го обясни това.
3.Оригито все още няма нито една секунда игра, не виждам защо и него не го пуснахме някъде в ПШ да се обиграва.Далеч от Роджърс щеше повече да израстне като футболист :lol:
4.Това за нет спенда ни и аз го говоря, но аз го бях изчислявал малко повече, към 25млн.паунда и с тия 8 + 2 ще дойде към 15млн.паунда.Американците вече много миришат.Не знам като се сметнат всички приходи точно колко ще са на печалба, но най-вероятнослед построяването на стадиона ще продадат Коутиньо, Айб и каквото друго остане и ще ни продадат.
5.Съндърланд са ми любимият отбор вече.Да ни дадат 10млн за тоя пъпеш...тия имат по-лоша трансферна политика и от нас.Браво ! Похвално.Да им го пращаме с експреса жабарчето
6.Бат' Тони да се покаже като големец и да предложи някой милион за Енрикето, а ония да не се прай на 2 и половина ми да подписва, което ми се струва малко вероятно.Ще трябва поне с едно 30-40% да си намали заплатата..
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 31 авг 2015 07:51

iliev72 написа:Винаги ми е било забавно да чета мнение които се основат на това какво им казал някой друг :lol: :lol: :lol:
БР бил по-зле от Сунес нищо , че едва ли е гледал и един мач от този период. Важно да се каже колко е зле в момента отбора и да се покаже , че в последните 100г не сме били по-зле :lol: :lol: :lol:
Г-да форумни спецове моля ви поне правете сравнение с нещо което сте гледали , но не по 5-10 мин в youtube или друг подобен сайт. За разлика от вас някои сме гледали в онези години много повече от вас футбол.
Повече телевизии , повече европейски футбол. Вие тогава сте гледали само и единствени български футбол(по БНТ) и българските отбори в ЕКТ. Не прекалявайте със сравненията !!!


Ти може да не си гледал и да имаш някаква заблуда че никой не е гледал но това не е така.Както винаги ти е забавно нещо което не знаеш, въпреки че Английските мачове не се даваха по Българските телевизии вече имаше сателити и Sky.Не преклаявай с изказвания без да знаеш както винаги не се мъчи да се заяждаш с някой с когото не можеш.А дори и да не съм гледал нито един мач то резултатите сами говорят.Само след някоя друга година "Роджърс" ще е нарицателно за хаотична игра и ще се помни като един от най-слабите и кошмарни периоди в последните 50-60 години(то вече е факт).Дори медийте започнаха да слагат епитети "брендъносан" а в Англия са още по шегаджииски настроени спрямо него.
Друг път като решиш да намекваш нещо особено на мен помисли си няколко пъти да не падаш сам в дупка която се мъчиш да копаеш.Мнозина може да не са виждали дори как изглежда Сунес но аз съм гледал не малко мачове на Ливърпул дори от ерата на Кени.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта