Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 20 дек 2013 19:56

HoUs4oOL написа:
wolf написа:Мата не мисля че иска да напусне Англия, ако той самия поиска Ливърпул Моуриньо е безсилен. Транферите между двата клуба си зачестяват все повече

Ами хубаво ще е да се пробваме,от опит глава не боли. :)
Интересен ще бъде този трансферен прозорец.

Харесвам Мата, но най-много искам човека на профилната ти. Страшен е. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 21 дек 2013 00:15

Честито на всички! Това е страхотна новина. Четох, че Суарес е бил впечатлен от трансферните цели на отбора за зимния прозорец и това е една от причините за новия договор. Видно е, че всички са готови за следващата крачка. Всичко това ми напомня на първия ми пост в този форум, в който казах, че миналия сезон е преходен, и че другата година ще бъде различно. Ами, различно е. Отборът вдига целите и амбициите си и новия договор на Суарес е доказателство за това. Сега вече мисля, че ще е една идея по-лесно да се привличат наистина качествени футболисти. Чета и някакви коментари за евентуална освобождаваща клауза - варират цифри между 70 и 120млн, но се надявам, че въобще няма такава, защото ако продължава в същия дух нищо чудно някой шейх/олигарх да извади над 100 млн.

И още нещо, което въобще не знам доколко може да е достоверно - в една група във Фейсбук четох, Иван Иванов в някакво заведение казал, че Салах е договорен с Ливърпул за 15 млн. паунда. Знам, че звучи смешно, но дано да се окаже вярно. :)

Потребителски аватар
stan_lfc
Мнения: 37
Регистриран на: 15 юни 2013 12:08
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот stan_lfc » 21 дек 2013 00:33

Milkoy написа:Честито на всички! Това е страхотна новина. Четох, че Суарес е бил впечатлен от трансферните цели на отбора за зимния прозорец и това е една от причините за новия договор. Видно е, че всички са готови за следващата крачка. Всичко това ми напомня на първия ми пост в този форум, в който казах, че миналия сезон е преходен, и че другата година ще бъде различно. Ами, различно е. Отборът вдига целите и амбициите си и новия договор на Суарес е доказателство за това. Сега вече мисля, че ще е една идея по-лесно да се привличат наистина качествени футболисти. Чета и някакви коментари за евентуална освобождаваща клауза - варират цифри между 70 и 120млн, но се надявам, че въобще няма такава, защото ако продължава в същия дух нищо чудно някой шейх/олигарх да извади над 100 млн.

И още нещо, което въобще не знам доколко може да е достоверно - в една група във Фейсбук четох, че един познат(луд фен на Ливърпул) засякъл Иван Иванов в някакво заведение и го чул да казва, че Салах е договорен с Ливърпул за 15 млн. паунда. Знам, че звучи смешно, но дано да се окаже вярно. :)


Стискаме палци за Сала-цената не е от толкова голямо значение (12-15-20мил)важен е футболиста,а той наистина е доста добър.С Суарес-Стъридж-Сала(ха нов прякор С-С-С) няма страшни съперници във ВЛ,защото всеки ще го е страх от нас :)Айде чакаме Сала да дойде още на 1 януари и Стъридж да се връща по най-бързия начин и Коутиньо във върхова форма няма значение колко ще ни вкарат ние ще вкараме повече :)

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Червени_шампиони » 21 дек 2013 03:09

Полузащитникът на Реал (Мадрид) Чаби Алонсо е решил твърдо да напусне "Сантяго Бернабеу" след края на сезона, информира "Кадена Сер". Причините му са лични - той иска да смени малко обстановката заради семейството си. Договорът на Алонсо изтича през юни, което означава, че след 1 януари може да започне преговори с нов клуб. Кандидати за подписа му не липсват. Британските букмейкъри дори пуснаха залози къде ще заиграе Алонсо. Фаворит е Манчестър Юнайтед, следван от Ливърпул, Челси, Манчестър Сити и Ювентус.

http://www.sportal.bg/news.php?news=463923


Не знам с кой акъл юнайтед са сложени на първо място, Алонсо трябва да е пълно лайно, като човек за да отиде в кръвния враг. Очаквам да подпише с нас, освен ако наистина не са му промили мозъка за 4 години в Реал.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот messi7 » 21 дек 2013 04:14

Аз също. Няма шанс Чаби да ходи при "глоритата". 8-)
Изображение

Потребителски аватар
superspiro
Мнения: 951
Регистриран на: 07 авг 2013 17:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот superspiro » 21 дек 2013 09:54

Покрай новия договор на Суарес, много хора забравиха да споменат нещо, което може да бъде много важно занапред- а именно, че най-накрая извадихме големи пачки за заплата. Вярно, че ги дадохме за играч, който многократно е доказвал, че ги заслужава, но все пак ги дадохме. Ако собствениците наистина са готови да дават такива заплати, ще имаме по-голям шанс за трансферните си цели и няма да се циганим толкова в бъдеще.
When you walk through a storm, hold your head up high...

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Karsa Orlong » 21 дек 2013 10:02

superspiro написа:Покрай новия договор на Суарес, много хора забравиха да споменат нещо, което може да бъде много важно занапред- а именно, че най-накрая извадихме големи пачки за заплата. Вярно, че ги дадохме за играч, който многократно е доказвал, че ги заслужава, но все пак ги дадохме. Ако собствениците наистина са готови да дават такива заплати, ще имаме по-голям шанс за трансферните си цели и няма да се циганим толкова в бъдеще.

А всъщност разбра ли се каква е цифрата, защото аз никъде не успях да я намеря?
P.S. Това за Алонсо при мангалите е глупост отвсякъде, той е верен на Ливърпул и го е доказвал многократно откакто е играч на Реал. Според мен от изброените отбори реално звучи единствено Ювентус, защото не ми се вярва да се върне в Англия.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 21 дек 2013 11:03

Karsa Orlong написа:
superspiro написа:Покрай новия договор на Суарес, много хора забравиха да споменат нещо, което може да бъде много важно занапред- а именно, че най-накрая извадихме големи пачки за заплата. Вярно, че ги дадохме за играч, който многократно е доказвал, че ги заслужава, но все пак ги дадохме. Ако собствениците наистина са готови да дават такива заплати, ще имаме по-голям шанс за трансферните си цели и няма да се циганим толкова в бъдеще.

А всъщност разбра ли се каква е цифрата, защото аз никъде не успях да я намеря?
P.S. Това за Алонсо при мангалите е глупост отвсякъде, той е верен на Ливърпул и го е доказвал многократно откакто е играч на Реал. Според мен от изброените отбори реално звучи единствено Ювентус, защото не ми се вярва да се върне в Англия.

В интернер пише, че началната оферта е била 170 хиляди на седмица, но са му ги вдигнали на 200.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 21 дек 2013 12:31

Alonso_Massa написа:
Karsa Orlong написа:
superspiro написа:Покрай новия договор на Суарес, много хора забравиха да споменат нещо, което може да бъде много важно занапред- а именно, че най-накрая извадихме големи пачки за заплата. Вярно, че ги дадохме за играч, който многократно е доказвал, че ги заслужава, но все пак ги дадохме. Ако собствениците наистина са готови да дават такива заплати, ще имаме по-голям шанс за трансферните си цели и няма да се циганим толкова в бъдеще.

А всъщност разбра ли се каква е цифрата, защото аз никъде не успях да я намеря?
P.S. Това за Алонсо при мангалите е глупост отвсякъде, той е верен на Ливърпул и го е доказвал многократно откакто е играч на Реал. Според мен от изброените отбори реално звучи единствено Ювентус, защото не ми се вярва да се върне в Англия.

В интернер пише, че началната оферта е била 170 хиляди на седмица, но са му ги вдигнали на 200.


Слуховете са, че до края на сезона заплатата му ще бъде вдигната до 170 хилки на седмица, а от другия сезон става 200 хилки. :)


So as we stand Will Hughes & Salah look like dead certs. Plus expect a DM to arrive. Hughes likely to be loaned back. (@KOPWATCH)


Слуховете са, че Салах и Хюз са сигурни, като най-вероятно Хюз ще остане под наем в Дерби и се очаква и дефанзивен халф.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 21 дек 2013 12:37

Gil-galad написа:
Alonso_Massa написа:
Karsa Orlong написа:
superspiro написа:Покрай новия договор на Суарес, много хора забравиха да споменат нещо, което може да бъде много важно занапред- а именно, че най-накрая извадихме големи пачки за заплата. Вярно, че ги дадохме за играч, който многократно е доказвал, че ги заслужава, но все пак ги дадохме. Ако собствениците наистина са готови да дават такива заплати, ще имаме по-голям шанс за трансферните си цели и няма да се циганим толкова в бъдеще.

А всъщност разбра ли се каква е цифрата, защото аз никъде не успях да я намеря?
P.S. Това за Алонсо при мангалите е глупост отвсякъде, той е верен на Ливърпул и го е доказвал многократно откакто е играч на Реал. Според мен от изброените отбори реално звучи единствено Ювентус, защото не ми се вярва да се върне в Англия.

В интернер пише, че началната оферта е била 170 хиляди на седмица, но са му ги вдигнали на 200.


Слуховете са, че до края на сезона заплатата му ще бъде вдигната до 170 хилки на седмица, а от другия сезон става 200 хилки. :)


So as we stand Will Hughes & Salah look like dead certs. Plus expect a DM to arrive. Hughes likely to be loaned back. (@KOPWATCH)


Слуховете са, че Салах и Хюз са сигурни, като най-вероятно Хюз ще остане под наем в Дерби и се очаква и дефанзивен халф.

Супер много ще се подсили халфовата линия по този начин! :)
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jelew73 и 8 госта