Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 22 авг 2013 23:47

James Pearce of The Echo was asked about Toby Alderweireld and he said Liverpool haven't followed up interest in him as they 'aren't convinced he's cut out for PL football'


Пиърс от Ехо казва, че няма интерес към Алдервейрелд.

Apparently there will be interesting Luis Suarez news at 10:30pm, just over half an hour.


И слухове, че след половин час ще има интересни новини около Суарез.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

neoje
Мнения: 285
Регистриран на: 16 авг 2008 13:38
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот neoje » 23 авг 2013 00:00

Коефицентът Андрей Ярмоленко да е наш играч в края на прозореца доста рязко е паднал - в момента е 1.4 . Днес играча вкара в мача за ЛЕ срещу Актобе.
YNWA!

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот HoUs4oOL » 23 авг 2013 00:03

Gil-galad написа:
Apparently there will be interesting Luis Suarez news at 10:30pm, just over half an hour.


И слухове, че след половин час ще има интересни новини около Суарез.

Пълни глупости,никакви новини няма да има за Суарес всичко около него вече е ясно.
Остава на Анфийлд,вкарва 20+гола и догодина ще играе в ШЛ с ЛИВЪРПУЛ! 8-)
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 23 авг 2013 00:32

Guardian: Big story on Suarez to be released at 22:30.

Story: Real Madrid may bid if Benzema goes, Rodgers says bids will be rejected, LFC still determined to keep Suarez.


Ето я голямата новина от Гардиън - очаква се Реал да отправят оферта за Суарез, ако продадат Бензема, но Ливърпул са решени да отхвърлят офертата.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот messi7 » 23 авг 2013 01:20

Ламела нали не е подписал с онея глупаци, дето само крадат от нас - Тотнямес? :roll:
Изображение

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 23 авг 2013 01:38

messi7 написа:Ламела нали не е подписал с онея глупаци, дето само крадат от нас - Тотнямес? :roll:


Поне още не...

The Daily Mail report that Stoke want Oussama Assaidi on loan. I'm surprised he's still here.


Според Мейл Стоук искат Асаиди под наем.....

http://www.express.co.uk/sport/football ... o-Zivkovic

А и от няколко дни се чуват слухове и за това момче....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот suareshampion » 23 авг 2013 09:08

Gil-galad написа:
Guardian: Big story on Suarez to be released at 22:30.

Story: Real Madrid may bid if Benzema goes, Rodgers says bids will be rejected, LFC still determined to keep Suarez.


Ето я голямата новина от Гардиън - очаква се Реал да отправят оферта за Суарез, ако продадат Бензема, но Ливърпул са решени да отхвърлят офертата.

Случая Суарес е приключен за мен. Трябва да се разсъждава логично. Хенри излезе преди десетина дни и в прав текст каза ,първо ,че Ливърпул не иска да продава играча и второ ,че вече е късно да се реагира за заместник на Суарес. Днес ,10 дни след това ..е още по късно. Може би Реал ще отправят оферта ,за да затворят устите на хейтърите ,които казват ,че никой няма да поиска Суарес...но тя ще бъде отказана и те просто няма да продадат Бензема.
Луис Суарес ще класира Ливърпул в ШЛ и след това ще подпише нов дългосрочен договор.
Още от първия му ден в клуба казах,че Луис Суарес ще стане легенда на Ливърпул и продължавам да го твърдя.
Последна промяна от suareshampion на 23 авг 2013 10:07, променено общо 1 път.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот suareshampion » 23 авг 2013 09:25

kileto написа:
LFC1892 написа:Сега излизаме, надцакваме Челси и Тотнъм и всички започват да се съобразяват с Великия Ливърпул!
+10 ама много пари бре брат :shock: .Морски защо подценяваш отбора,от играта която видях снощи нищо повече не са от нас.Единственно което се притеснявам (и Ти го каза) съдиите и ФА.

Е малко ли е ?? Фактора СЪДИЙСТВО във ВЛ ..до голяма степен контролира първенството. От 1990 година гледам английски футбол и съм видял какви ли не фрапантни и смешни съдийски отсъждания ,които повлияваха на крайния изход на мачовете. Особено в полза на онова отборче ,което се мисли за най "велико" в момента.
Обърни внимание ...няма кръг ,без фрапантна съдийска грешка ?! Няма такъв кръг.
Разбира се ,че челси ,не са с нищо повече от нас ,като игра . Без да съм пристрастен..на мен ,най много ми харесва да гледам Ливърпул.
От челси харесвам само Азар. Исках го още през лятото на 2011 година ,когато още не беше нашумял толкова и не беше толкова скъп .Но тогавашния изумителен селекционер на Ливърпул и ваш любимец..този невероятен Кени Далглиш..даде 40 млн за мегазвездните крила Даунинг и Хендерсън ...които с невероятна си техника на скорост ,бързина и финтове ..разпиляваха всяка една защита ..подадоха сумати голови пасове и вкараха сумати голове...и изведоха Ливърпул до върха. Уникални ! Даже малко дадохме за тях ...трябваше 100 млн.
Казвам крило и на Хендерсън ..защото Далглиш го взе имено за такъв ..и от първия ден започна да го налага на крилото.Смях. Но да не се отплесваме от темата.
Челси при всички случаи ще са пред нас тая година. Но другата не . Тая година сме в четворката а другата шампиони !
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот suareshampion » 23 авг 2013 09:34

Gil-galad написа:
James Pearce of The Echo was asked about Toby Alderweireld and he said Liverpool haven't followed up interest in him as they 'aren't convinced he's cut out for PL football'


Пиърс от Ехо казва, че няма интерес към Алдервейрелд.


Ама аз това го повтарям от 3 месеца . Няма как себеуважаващ се треньор като Брендън ,да вземе тоя посредствен защитник в Ливърпул ,при условие ,че гони ШЛ ?!
Всички тук мечтаят за Алдервейрелд а никой не го е гледал ?! Смях .
Как можете да мечтаете за играчи,които не сте гледали бе момчета ? :) Спрете да се излагате.
Един път го гледах и го разкрих веднага какъв палав защитник е . :)
Самият факт,че отбор като Леверкузен ,отказа да даде за него исканите от Аякс 7 млн ..говори сам по себе си за тоя играч ,колко е класен.
Поредният медиен талант. :)
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот boabbb » 23 авг 2013 09:54

Здравейте. Не пускайте Асаиди в Стоук, ако имате сериозни намерения за тоя играч. Там ще го научат на селски и дърводелски футбол, после не можете да го отучите. Аз също си мисля, че до края на прозореца Реал ще ви атакуват с поне 1 оферта за Суарез. Мата е супер играч и дано напусне Челси, ще съм доволен да отиде при нас или при вас, но да се махне от 2-рото отборче на съдиите. Аз лично не харесвам особено Бензема, има навика да се изключва от определени мачове, така че дано не го вземе Овчаров :mrgreen: . Видях леко нагли мнения за 30 млн. + Алваро Мората - не прекалявайте, за 26 годишен играч да дадеш най-добрия си младеж... Според мен не е оправдано да се дадат 12М и 100-тина хиляди заплата на Сако, при положение, че най-вероятно ще е резерва.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта