Бенитес се връща в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Бенитес се връща в Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 31 дек 2010 12:15

styopa написа:
Ballancee написа:За малко повече от 6 години едно 2 -ро място ??? Дали това е достатъчно за отбор като Ливърпул !
Добре спечели една Шампионска Лига на магия и до там....
Във ''Висшата Лига'' с него начело освен това второ място сякаш нямаше други проблясъци ......


Е то като цяло в ШЛ си бяхме идеални.Естествено няма как всяка година да вземаме титлата,но все пак според мен почти всеки един сезон горе долу постигахме максимума.Логиката е че просто когато идват решаващите кръгове ние п-вото ни отиваше на втори план.Просто там бяхме загубили шансове за титла,а извън зона ШЛ много трудно можеше да останем.
Според мен поне ако спора е кой е по-добър(Ходжсън или Бенитес)с две ръце бих гласувал за Бенитес.Ако спора обаче е дали ни трябва Бенитес за мен верния отговор е не.Просто този човек се изчерпа за нас.


Защо да се е изчерпал за нас? С този осакатен състав, с който бяхме през миналата година, той свърши доста добра работа. Той ли е виновен, че го караха да взема свободни агенти и договори тоталната издънка Йованович? Той ли е виновен, като каза искам защитник и му дадоха само 2 милиона и купи Кирякос? За мен този човек към този момент е идеалния вариан за нас. Ако дойде преди отварянето на трансферния прозорец и купи играчите, от които се нуждаем, ще завършим с него на 5то или 6то място.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Бенитес се връща в Ливърпул

Мнениеот styopa » 31 дек 2010 12:37

Liverpool forever_95 написа:Защо да се е изчерпал за нас?


Виж аз не казвам че е слаб треньор.Просто му дойде времето за промяна.Обърна го клуба на личностни войни,хвана го параноята че всички му правят мръсно и т.н.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Бенитес се връща в Ливърпул

Мнениеот haha » 31 дек 2010 13:49

Фактите са,че с двамата галоши като собственици Бенитез свърши отлична работа (без миналия сезон).Всяка година бяхме в топ 4,в ШЛ всеки се съобразяваше с нас.Самият факт,че с нго начело постигнахме победи на Бернабеу и Ноу Камп,показва каква е била класата на отбора.Бяхме обявени за най-добрият отбор в ШЛ за периода 2005-2010 (ако се не лъжа за годините).
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Бенитес се връща в Ливърпул

Мнениеот styopa » 31 дек 2010 14:43

Да така е.Все пак обаче да не залитаме в това че Бенитес е единствен,неповторим и т.н. Не са чак толкова малко треньорите с качества. ;)

Потребителски аватар
liverpool-4ever
Мнения: 666
Регистриран на: 14 ное 2010 18:18
Skype: toi123
Контакти:

Re: Бенитес се връща в Ливърпул

Мнениеот liverpool-4ever » 31 дек 2010 19:10

styopa написа:Да така е.Все пак обаче да не залитаме в това че Бенитес е единствен,неповторим и т.н. Не са чак толкова малко треньорите с качества. ;)

Е не. :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта