Ливърпул е „токсичен”

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Ливърпул е „токсичен”

Мнениеот daredevil » 27 сеп 2010 23:28

Вие усещате ли се че ако ви вземат 9 точки (което май много трудно ще стане по диема го обясниха защо, но да предположим че стане), вие вече ще се борите не за ШЛ (защото дори УЕФА ще ви е доста трудно с тоя дефицит), ами направо отивате на минус точки и се борите за изпадане ? Ако до Коледа не вземете достатъчен брой точки, което е възможно Торес е аут от отбора продаден, още 1-2 ма дето що-годе стават и те си заминават и вие оставате с Пачеко Мачеко и другите в зоната на изпадащите.

FC_Barcelona
Мнения: 159
Регистриран на: 27 окт 2008 13:32
Контакти:

Re: Ливърпул е „токсичен”

Мнениеот FC_Barcelona » 28 сеп 2010 00:18

За пича над мен. Ливърпул в зоната на изпадащите в люта битка с Челси и Ман Ютд за заветното 17-о място в средата на май... Абе, брато, че нищо не разбираш от футбол е ясно и от самолет, ама недей да спамиш с излишни глупости хубавия форум ;)

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул е „токсичен”

Мнениеот Liverpool forever_95 » 28 сеп 2010 09:08

FC_Barcelona написа:За пича над мен. Ливърпул в зоната на изпадащите в люта битка с Челси и Ман Ютд за заветното 17-о място в средата на май... Абе, брато, че нищо не разбираш от футбол е ясно и от самолет, ама недей да спамиш с излишни глупости хубавия форум ;)



Абе оставяй го тоя. Той е комплексар и не веднъж го е показвал. Явно е че мрази Ливърпул и дрънка само глупости. И не знам дали е пич или пичка :) :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта