Ювентус - Всичко около отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Tiberius » 09 мар 2019 07:23

Как да го коментират хората? Необходимо ли е коментират всяка глупост, която се пише в медиите?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот CSKA69 » 09 мар 2019 10:07

Мнения от форума на Юве. Изненадващо за мен повечето там са с положително мнение за Пеп.. Очаквах по-скоро отрицателни такива :roll:
Гуардиола изобщо не е за Италия. В момента наистина направи доста силен отбор в Сити и не виждам как скоро ще си тръгне. И дето викаш - едва ли с Рамзи ще го съблазним точно. Никога не съм мечтал Гуардиола да дойде в Ювентус честно казано, макар че харесвам как играят отборите му. Просто не вярвам това да се получи в Ювентус. Бардзали по навик ще тръгва да загрява още след първия гол, който вкараме


Аз бих казал, че Италия не е за Гуардиола. Като тук не визирам клишета от сорта колко трудно е първенството и прочие. Пеп, както всеки топ специалист, си иска сътветния бюджет, с който да вземе играчите за типа футбол, който практикува. Не виждам как ще извадим 200млн. за играчи, това едно на ръка. Прекалено е добър за да се забие в тази пародийна държава, колкото и да милея за нея. А и не е като да няма вариант ПСЖ или национален отбор. Не подценявам позицията ни, която ни затвърди като един от топ отборите в Европа през последните години, просто не го виждам как би станало. Гуардиола, впрочем, ми е любимец още като играч, така че ще приветсвам с пет ръце и три зъба подобен ход.


Аз пък продължавам да съм на мнение, че един ден Гуардиола ще води Ювентус. Не съм сигурен, че времето е дошло и не, не визирам само това, че не можем да извадим кинтите за селекцията, която Пеп ще иска. Пеп подписа през пролетта на миналата година нов договор със Сити, който го задържа там до края на кампанията 20/21. От друга страна, когато и преди сме дискутирали утопията "Пеп и Ювентус", сещам се, споменавал съм, че цялото "Гуардиола не мърда под минимум 400 милиона" е малко клиширано твърдение, което не отговаря съвсем на истината. Харчи в Сити, защото отгоре насърчават подобни действия. Нима в Байерн е харчил повече, отколкото би могъл да харчи в Ювентус? В Барселона изхарчи ли милиарди? Окей, имаше Меси, но доста от келешите баш той ги направи футболисти.

Да идва веднага, защото ще разчупи модела - не само на Ювентус, на историята на Ювентус, но ще вкара живот в италианското блато. Един треньор, който не се страхува, когато футболистите му грешат - особено младите такива. Отчаяният Ювентус, който живее за да спечели КЕШ, не пасва ли баш на човече с его и жажда за успехи? Италия му остава, за да направи шлема и на мен ми се струва като предизвикателството, от което подобен тип има нужда. Уви, веднага ще обърнат палачинката много от нашите фенове, когато усърдно налага играчи, които правят грешки. Няма как да направиш всички доволни. Според мен, стига да имаше как + Аниели да развърже пачката, за да му плати заплата, преговорите биха били доста кратки. Нещо от рода "Пеп, сигурно не знаеш, че сме доста отчаяни, не можем да предложим много ресурс, има 3-4, които могат да станат добри, опитваме се да правим политика, но много искаме Ушатата".


Пеп на тоя етап няма как да дойде при нас и то не заради парите или мотивацията. Както Пинк е описал, финанси могат да се намерят, а и не е като да имаме 2-ма класни играчи и всичко друго да е пълнеж. Основната причина заради която няма как да дойде е тази, поради която взехме Алегри...Ръководството. На Пеп няма кой да му толелира своеволията и избухливия нрав. Пеп изисква свобода да прави каквото си иска с отбора. В Байерн не се получи, защото и там не си падат по подобен тип мениджъри. Нашите не издържаха Конте, пък какво остава за Пеп.


Така или иначе ще е трудно с Гуардиола. Независимо от отношенията му със Сити, според мен той ще има по-големи изисквания за трансфери, не само като пари. Паратичи е свикнал да си води играчите, а след това да мислим какво ще ги правим, Марота беше същият. С Гуардиола този номер няма да мине и ще трябва да се работи по трансферите по различен начин.


Бях писал преди време, че в биографията на Пеп има един много интересен пасаж за среща между него и Моджи и как сме се отказали в последния момент.
Не вярвам, че ще ги напусне сега, освен ако не ги накажат здраво от УЕФА, нещо което не вярвам. Да допълня, че Пеп е най-скъпоплатения в бранша и взима към 22 млн. паунда на сезон. Как го виждате онзи къдрак да му изкара тези пари за заплата у да му даде още 300 млн. за селекция?
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Thsmith » 10 мар 2019 18:34

:lol: :lol:

Кажи честно! Прерови клубен форум на даден отбор за да намериш положителен отзив относно спекулация свързвана с името на плешивия наркоман? :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот rebelheartous » 13 мар 2019 00:08

Изображение

Голям обрат!

Siete incredibili, ragazzi!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот miro_rz » 13 мар 2019 00:09

Да ва таковам няма кой една тема да направи !

Голям мач беше , изкефен съм !
Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот modor » 13 мар 2019 08:02

miro_rz написа:Да ва таковам няма кой една тема да направи !

Голям мач беше , изкефен съм !

Аз предния път като пуснах тема и паднахме :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот miro_rz » 13 мар 2019 16:07

modor написа:
miro_rz написа:Да ва таковам няма кой една тема да направи !

Голям мач беше , изкефен съм !

Аз предния път като пуснах тема и паднахме :lol:


Да не сме те видели да пускаш тема за Юве до края на кампанията в ШЛ ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот rebelheartous » 18 юни 2019 11:22

Бордът на италианския Ювентус планира да направи оферта на стойност 100 милиона евро, за да върне полузащитника на Манчестър Юнайтед Пол Погба в Торино. Италианската медия Calciomercato сподели новината, че спортният директор Фабио Паратичи лично се е заел с мисията да върне френския халф в Торино, но „бианконерите” ще имат голяма съпротива от испанския Реал Мадрид.


Айде чекаме. :P

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот paceto » 24 юни 2019 22:54

Сари сменя ролята на Роналдо на терена през новия сезон

Новият треньор на Ювентус Маурицио Сари има нови планове за звездата на тима Кристиано Роналдо. От новия сезон португалецът ще напусне левия фланг на атаката и ще стане централен нападател, съобщават редица италиански издания.

В петък Сари, заедно със спортния директор на клуба Фабио Паратичи, са посетили Лазурния бряг, където е на почивка петкратният носител на "Златната топка". На срещата тримата са обсъдили новата роля на Роналдо. Сари е уверен, че в новата си роля Кристиано ще успее да подобри рекорда по брой попадения за един сезон в Серия А. Той принадлежи на Гонсало Игуаин, който през сезон 2015/16 вкара 36 гола в италианското първенство.

Според италианските издания смяната на позицията на Роналдо няма да повлияе на любимеца на Сари, който се върна в Ювентус след период под наем в Челси. Италианският треньор е готов да се откаже от любимата си схема 4-3-3 и да използва 4-3-1-2, използвайки отпред Роналдо и аржентинеца.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Tiberius » 29 юни 2019 19:20

Все едно Роналдо не игра като централен нападател през миналия сезон. Вече и медиите се чудят какво да пишат за него. :lol:
Като знам колко се обичат португалеца и бог Игу и как заради прищевките на първия аржентинеца напусна Реал и колко купи донесоха двамата заедно (в парньорство) на Реал, то не се и съмнявам, че сега на преклонна възраст ще бъдат изключително успешни в Ювентус. Щом Дибала не може да бъде да бъде добър фит за Роналдо, какво остава за Игу.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта