Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот storm » 27 мар 2011 12:30

Покрай темите за Джиджи Буфон и Капитана Алекс Дел Пиеро неможе да пропуснем и друга емблематична легенда на тима от Торино, а именно Павел Недвед. Личното ми мнение, че в периода в който игра до нещастното Калчополи Павел бе най добрия ни играч. Когато дойде от Лацио бях най щастливия човек на земята, тей като бях сигурен че русите му къдрици ще озарят и Деле Алпи. Никога няма да забравя сълзите му, когато си изкара нелеп жълт картон в срещата с Реал и пропусна финала загубен от Милан. Това бяха истински неподправени сълзи с които си спечели място в сърцата на всички фенове на Юве. Павел имаше страшна тупалка и то с двата крака, нещо рядко срещано в световния футбол. Вкара 51 гола за Юве и то какви .. Като минем през гола му срещу Барселона, продължим и срещу другия колос Реал М и стигнем до така важните и съдбоносни попадения срещу Байерн М , Аякс и Ведер Бремен. Недвед заслужено получи и пост в управата на Юве и да се надяваме и че на новия стадион ще грее макар и от ръководен орган русата му грива ..
Grande Pavel !



Павел Недвед (на чешки: Pavel Nedvěd) е чешки футболист и звезда на италианския клубен отбор Ювентус и на чешкия национален отбор по футбол. Според публикуваната през март 2004 г. класация на Пеле, Недвед е един от 125-те най-велики живи футболисти.
Недвед е роден на 30 август 1972 г. в Хеб, Чехия. Той помага на Ювентус да достигне до финал за Шампионската лига през 2003 г. срещу Милан, но е принуден да гледа безучастно срещата поради натрупани жълти картони, като последният от тях получава на полуфинала.
Недвед се отказва от националния отбор през юни 2006 година, а по късно (сезон 2008-2009) се отказва и от футбола. Той ще бъде запомнен като легенда във състава на Юве след като не напусна клуба въпреки изпадането във Серия Б заради наказание след скандала със уговорените мачове. Недвед също така е избиран за най-добрия играч на планетата със получаването на Златната топкапрез 2003 г.
Изображение
Изображение
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wp7iYGmjsx8[/youtube]
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

slavia1913
Мнения: 478
Регистриран на: 06 авг 2008 20:29
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот slavia1913 » 27 мар 2011 12:42

За жалост сега нямаме такъв човек в средната линия. Всъщност освен Алекс всички други са големи путки. Даже и при Джиджи си личи, че няма живец, но това е по-скоро от контузиите, всички други въобще не им пука, че ностя екипа на най-великият италиански отбор, което е много жалко.
Завинаги в сърцата ни Павел Недвед.

Потребителски аватар
Emo_87
Мнения: 1157
Регистриран на: 17 сеп 2008 13:37
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот Emo_87 » 27 мар 2011 12:43

Любимият ми футболист!
“I even get excited when I see the letter 'J' in a newspaper headline. It makes me think of Juventus instantly.”

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот forzajuve » 27 мар 2011 13:19

No comment!Gracie Nedved

Преди време каза,че вижда Хамшик като негов заместник и дано с неговото влиание сега в Юве да помогне да видим дали е прав.Той показа,че парите не са всичко и сега Юве му се отблагодарява с ръководен пост.Най-тъжния момент за мен е липсата му на финала с Милан за шампионската лига.Тогава беше най-добрия футболист в света,но съдбата му обърна гръб да получи купата която заслужаваше.Дано скоро като ръководител да я вдигне и да покаже,че съдбата неможе да му отнеме най-сладкото във футбола.Шапки долу за човека оркестър,а играчи като Зизу ряпа да ядат,когато за пари стъпкват 2те звезди в черно и бяло!Докато той застава зад сегашните ръководители на Юве и аз съм зад тях,независимо дали се казват Марота или Дел Нери.Бедещото ръководство трябва да бъде:Андреа Аниели,Павел Недвед и Капитана,който дори и на 40 има място на терна за Юве.Трона го очаква и само той може да каже,кога да седне на него.Недвед и Дел Пиеро-значи титли,купи и жадуваната трета звезда,която очакват всички Ювентинци.Само Юве
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот forzajuve » 27 мар 2011 13:26

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o8I5Nm9bUXg[/youtube]

Финала на клипа показва защо Недвед е толкова голям!
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот marchisio » 27 мар 2011 13:45

Недвед... каквото и да се каже за него ще е малко.Ако сега влезе в игра,ще засенчи всички пу*ки който носят фанелката на НАЙ-ВЕЛИКИЯ ОТБОР ! Форца ЮВЕ !
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот would » 27 мар 2011 14:15

Много голям футболист.Изпъкваше още докато носеше екипа на Лацио, а в Юве стана лидер на отбора.Ако беше играл на финала срещу Милан през 2003 щяхме да спечелим.

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот would » 27 мар 2011 17:40

Много добре си започнал да представяш бивши големи футболисти на отбора,но нека не забравяме и други футболисти - Зидан,Трезеге ,Роби Баджо... Пак поздравления за темата

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот turbogena » 27 мар 2011 17:54

Голям играч! Легенда на Юве :)
Изображение
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот storm » 27 мар 2011 18:43

would написа:Много добре си започнал да представяш бивши големи футболисти на отбора,но нека не забравяме и други футболисти - Зидан,Трезеге ,Роби Баджо... Пак поздравления за темата

Никой не ги е забравил, но невърви да пускам през 2 дена по някой наш футболист...
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта