Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soundtrack
Мнения: 190
Регистриран на: 26 яну 2009 00:10
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот soundtrack » 27 мар 2011 20:47

Страшно съм доволен че имах шанса да гледам този човек на терена! От Лацио ми беше симпатичен , а след като мина и в Юве непропусках мач , не само че са ми любим отбор а и този човек просто ме забавляваше с играта си.Подръжавах на един истински играч с класа и на терена и извън него! А сегашното поколение се гледа някакви манекени и лиглиовци дето ги интересуват само парите и никакъв репект към феновете..Недвед беше велик .. преди няколко дена на благотворителния мач като го видях на терена отново с фланелката ми идваше да се разплача! Дано скоро се появи и друг сърцат и уникален футболист като него в нашия отбор! FORZA JUVE !
САМО ДУНАВ РУСЕ И ЮВЕНТУС !

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот storm » 27 мар 2011 23:36

soundtrack написа:Страшно съм доволен че имах шанса да гледам този човек на терена! От Лацио ми беше симпатичен , а след като мина и в Юве непропусках мач , не само че са ми любим отбор а и този човек просто ме забавляваше с играта си.Подръжавах на един истински играч с класа и на терена и извън него! А сегашното поколение се гледа някакви манекени и лиглиовци дето ги интересуват само парите и никакъв репект към феновете..Недвед беше велик .. преди няколко дена на благотворителния мач като го видях на терена отново с фланелката ми идваше да се разплача! Дано скоро се появи и друг сърцат и уникален футболист като него в нашия отбор! FORZA JUVE !

И аз като тебе щях да се разплача като ги видях одеве.. Също така и аз непропуснах нито един мач на Недвед за Юве .. .
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот milan199440barca » 11 апр 2011 23:15

Много силен футболист с изключителен удар. Доколкото си спомням, 2003 година получи втори жълт картон на полуфинала и пропусна мача на "Олд Трафорд". Тогава Ювентус сложи край на един много силен период за Реал (Мадрид). Мисля, че за това се разплака в края на мача, което е напълно нормално.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

Потребителски аватар
juventuss
Мнения: 837
Регистриран на: 01 дек 2010 23:02
Местоположение: София
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот juventuss » 30 авг 2011 13:39

да му е честит рождения ден :)
daniel875 написа:Тази срещу "Ювентус" си беше правилна, защото имаше опит за игра с ръка. Това, че Исла не го направи, не означава, че не го мислеше.


"Alla Juventus vincere non è importante. È l'unica cosa che conta"

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот would » 30 авг 2011 16:19

Честит Рожден ден на една от легендите на Юве - Павел Недвед.Невероятен футболист, лидер на тима.Неговото отсъствие на финала за Шампионската лига през 2003 срещу Милан, ни попречи да спечелим трети трофей от този турнир.

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот marchisio » 30 авг 2012 12:17

Честит рожден ден на Павел :!: :!: Жив и здрав да е,и винаги да е част от Юве :)
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Drilldo
Мнения: 23
Регистриран на: 11 сеп 2011 00:24
Skype: Juve_fan_bg
Местоположение: София, България
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот Drilldo » 17 окт 2012 02:51

Велик.
Simili a degli eroi, abbiamo il cuore a strisce
Portaci dove vuoi, verso le tue conquiste
Dove tu arriverai, sarà la storia di tutti noi
Solo chi corre può, fare di te la squadra che sei

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот MuFc1878 » 13 фев 2013 09:01

Изключителен футболист..... много ме беше яд за чеха като получи жълт картон и пропусна финала срещу Милан през 2003.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Павел Недвед- Чешката фурия на Юве !

Мнениеот marchisio » 23 юни 2013 21:57

MuFc1878 написа:Изключителен футболист..... много ме беше яд за чеха като получи жълт картон и пропусна финала срещу Милан през 2003.



А представи си за всеки един фен на Юве какво беше ... :(
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]



Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта