Промяна за Ювентус

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Промяна за Ювентус

Мнениеот Masaba » 19 окт 2008 01:00

5 мача Ювентус няма победа!Времето на Раниери изтича...време е ръководството да се стегне и уволни този човек,нуждаем се от нов наставник.Като евентуални заместници се спрягат имената на Прандели,Дик Адвокаат,Виали,Бенитес и Спалети.Много ми се иска да видя Спалети треньор на Ювентус.Но ще съм доволен и на временен вариант Конте/Виали.

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот emarkon » 19 окт 2008 01:12

benitez go otpi6i da doide v Juve sq nai-vajnoto e treniora da e nekoi s golqm ama naistina golqm opit vuv futbola

Потребителски аватар
nn72
Мнения: 698
Регистриран на: 12 окт 2008 22:27
Местоположение: Вече в къщи!
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот nn72 » 19 окт 2008 09:33

Интер пак ще ви прекара СОРИ
Masaba написа:5 мача Ювентус няма победа!Времето на Раниери изтича...време е ръководството да се стегне и уволни този човек,нуждаем се от нов наставник.Като евентуални заместници се спрягат имената на Прандели,Дик Адвокаат,Виали,Бенитес и Спалети.Много ми се иска да видя Спалети треньор на Ювентус.Но ще съм доволен и на временен вариант Конте/Виали.
Над България изгря звезда с името на ЦСКА!

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот los7 » 19 окт 2008 09:47

Не виждам защо трябва да се маха Раниери при положение че е един от най Големите в бранша. Футболистите трябва да почнат да играят явно след скандала с купените мачове им е трудно да играят реален футбол и да не им лягат всички.
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
j0rka7a_199
Мнения: 52
Регистриран на: 12 сеп 2008 16:40

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот j0rka7a_199 » 19 окт 2008 09:48

Masaba написа:5 мача Ювентус няма победа!Времето на Раниери изтича...време е ръководството да се стегне и уволни този човек,нуждаем се от нов наставник.Като евентуални заместници се спрягат имената на Прандели,Дик Адвокаат,Виали,Бенитес и Спалети.Много ми се иска да видя Спалети треньор на Ювентус.Но ще съм доволен и на временен вариант Конте/Виали.


Чезаре Прандели отрече че ще поеме Юве, Дик Адвокаат взима такива пари в Зенит че няма да мръдне от там без да го уволнят, Бенитес ги отсвири, Спалети каза че няма никакво намерение да се маха от Рома. Сам прецени :!:
----ЦСКА ЗАВИНАГИ !!!
----Абе хора вземете се научете да пишете на КИРИЛИЦА !
----ТомоФфФ Сектор "Г" те мрази

Потребителски аватар
radiinter
Мнения: 562
Регистриран на: 24 апр 2008 03:27
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот radiinter » 19 окт 2008 10:51

los7 написа:Не виждам защо трябва да се маха Раниери при положение че е един от най Големите в бранша.

хахахахахахаха това наистина ме разсмя :D .Този палячо така и не е спечелил значим трофей в кариерата си те искат шампиони да ги прави :D :D :D

Потребителски аватар
ultrasloko
Мнения: 60
Регистриран на: 18 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот ultrasloko » 19 окт 2008 12:03

los7 написа:Не виждам защо трябва да се маха Раниери при положение че е един от най Големите в бранша. Футболистите трябва да почнат да играят явно след скандала с купените мачове им е трудно да играят реален футбол и да не им лягат всички.

az sam fen na bayern i 6te ti kaja kakvo e ob6toto v momenta mejdu dvata granda.tova sa bezdarnite treniori.klinsman i ranieri prosto ne mogat da motivirat igra4ite si.tova ne sa golemi treniori sled kato nqmat golemi uspehi.polufinala na germaniq na svetovnoto 2006 si be6e blagodarenie na liov.taka 4e dokato ranieri i klinsman sa ne4elo na tezi otbori to te nqma da imat nikakvi uspehi! ;)
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот NFB_Bgfen » 19 окт 2008 13:34

да вземат Пламен Марков за треньор :D :D :D
ИзображениеИзображениеИзображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Промяна за Ювентус

Мнениеот Real » 19 окт 2008 14:24

Че Раниери не става - доказал го е навсякъде където е работил (също като Пламен Марков между другото...)
Обаче проблема не е само в него - не може отбор с амбициите на Юве от години да няма читав плеймейкър. Сисоко, Поулсен и още една торба рушители има в отбора, а няма кой една интелигентна атака да организира. Много се надявах през лятото да вземат Диего или Ван дер Ваарт, ама не. Дано поне Джовинко се развие добре и да се наложи в отбора и жалко, че не дадоха шанс на Паладино, Раниери явно няма особен афинитет към налагането на млади таланти...


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта