Ювентус-Лацио (17.05/22:00ч.) Coppa Italia

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Ювентус-Лацио (17.05/22:00ч.) Coppa Italia

Мнениеот levskar_95 » 16 май 2017 09:02


vs.

Stadio Olimpico

Последна промяна от levskar_95 на 17 май 2017 18:16, променено общо 1 път.
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Speranza » 16 май 2017 12:27

Категорично Юве е по-класният тим, вече е шампион а има и голяма вероятност да вземе ШЛ. При други обстоятелства , може би дори можеше да погледне с една идея по-кротко към мача , но сега съм сигурен,че ще търси требъла. Аз предпочитам Лацио да спечели, тъй като в Италия харесвам тях,но реалността е че ще им много трудно. През двата мача за първенство тази година, срещите бяха спечелени от Юве и то по притеснителното за Лацио е ,че резултатите не бяха катастрофални,но орлите бяха абсолютно обезличени в атака. И все пак - късмет на столичани :)
Изображение

You'll never walk alone!!


saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот saract » 16 май 2017 13:54

Speranza написа:Категорично Юве е по-класният тим, вече е шампион а има и голяма вероятност да вземе ШЛ. При други обстоятелства , може би дори можеше да погледне с една идея по-кротко към мача , но сега съм сигурен,че ще търси требъла. Аз предпочитам Лацио да спечели, тъй като в Италия харесвам тях,но реалността е че ще им много трудно. През двата мача за първенство тази година, срещите бяха спечелени от Юве и то по притеснителното за Лацио е ,че резултатите не бяха катастрофални,но орлите бяха абсолютно обезличени в атака. И все пак - късмет на столичани :)

Този отбор на Лацио в момента е много по различен от безлично загубените мачове срещу Юве.Индзаги вдъхна увереност на отбора и събуди духа на победителя в него.

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Speranza » 16 май 2017 16:05

saract написа:
Speranza написа:Категорично Юве е по-класният тим, вече е шампион а има и голяма вероятност да вземе ШЛ. При други обстоятелства , може би дори можеше да погледне с една идея по-кротко към мача , но сега съм сигурен,че ще търси требъла. Аз предпочитам Лацио да спечели, тъй като в Италия харесвам тях,но реалността е че ще им много трудно. През двата мача за първенство тази година, срещите бяха спечелени от Юве и то по притеснителното за Лацио е ,че резултатите не бяха катастрофални,но орлите бяха абсолютно обезличени в атака. И все пак - късмет на столичани :)

Този отбор на Лацио в момента е много по различен от безлично загубените мачове срещу Юве.Индзаги вдъхна увереност на отбора и събуди духа на победителя в него.


Вярно е, но притеснителна е статистиката на Индзаги срещу "големите" отбори в Калчото. Ако не ме лъже паметта, освен наскорощното 1-3 над Рома, (и разбира се отстраняването им на 1/2 финалите), в първенството има само 2 Х-са. Статистиката я правя по бледи спомени ... като визирам срещите с Милан Юве Интер и Рома и Наполи
Изображение

You'll never walk alone!!


Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 16 май 2017 22:30

Вероятен състав: Neto; Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Marchisio, Rincon; Dani Alves, Dybala, Mandzukic; Higuain

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/22:00ч.) Coppa Italia

Мнениеот modor » 17 май 2017 20:53

Ще го дават по РИНГ, нали?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус-Лацио (17.05/22:00ч.) Coppa Italia

Мнениеот Sardukar » 18 май 2017 00:12

Мн добре
Игуаин мн пропусна, Дибала също, но днес можехме да си го позволим
Алвеш пак разцепи
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]



Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта