Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Middlesbrough » 17 мар 2016 01:21

Руски имам чувстото , че не разбираш много много от футболче :mrgreen:


Офтопик:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 01:25

Middlesbrough написа:Руски имам чувстото , че не разбираш много много от футболче :mrgreen:


Е, все пак не аз казвах, че Алегри е оплескал сезона, а след един мач сме на друго мнение. Очаквах да бием Байерн, защото си имаме треньор и отбор, ако не за ги бием то поне 3 3 ми се въртеше, ама шанс...


И този път ще победиш шампионе!


Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Middlesbrough » 17 мар 2016 01:27

bilyaletdinov написа:
Middlesbrough написа:Руски имам чувстото , че не разбираш много много от футболче :mrgreen:


Е, все пак не аз казвах, че Алегри е оплескал сезона, а след един мач сме на друго мнение. Очаквах да бием Байерн, защото си имаме треньор и отбор, ако не за ги бием то поне 3 3 ми се въртеше, ама шанс...

Аз си държа на мнението за Алегри : ) , но нали нема смисъл да се пишат едни и същи неща или ? :P Кай нещо за Стураро :geek:


Офтопик:

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот marchisio » 17 мар 2016 01:28

bilyaletdinov написа:
Middlesbrough написа:Руски имам чувстото , че не разбираш много много от футболче :mrgreen:


Е, все пак не аз казвах, че Алегри е оплескал сезона, а след един мач сме на друго мнение. Очаквах да бием Байерн, защото си имаме треньор и отбор, ако не за ги бием то поне 3 3 ми се въртеше, ама шанс...

Е, Алегри на тактическо ниво има страхотни проблясъци, ама в много други аспекти е неадекватен. Няма да казвам какви точно, ако не си ги видял до сега нз..
Остава ни калчото и копата, един дубъл все пак би бил добре дошъл.
"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 01:33

На тактическо ниво Алегри надигра Гуардиола, Клоп и Анчелоти в рамките на една година. Днес съставът и играта бяха перфектни. Тактика също. Ударихме когато трябва, малко остана да решим всичко. Ако Юве беше взел този мач всички щяхме да говорим за лекцията на Макс срещу Пеп...това е футболчето. Една дребна ситуация прави разликата.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот riddler » 17 мар 2016 01:33

Der Führer написа:
riddler написа:Симоне Дзадза беше точната деветка за смяна на Мората, но каруцата като се обърне... :?

Посмъртно не трябваше да пипа Мората поне до края на 90-те минути . Особено при мача който направи .

Малко избърза с тези смени Алегри, прав си за Мората, страхотно включване направи като титуляр, но явно се е уморил в пресирането. Карлос Тевес миналия сезон сподели, че има договорка с Алегри да му дава повече свобода в нападение, но зъбатия да се връща и да помага на халфовете в защита. Тежко е да играеш толкова време с 10 човека зад топката срещу отбор като Байерн, постоянно трябва да покриваш. Относно Кедира иначе си е редовна смяна, освен, че е стъкло няма сила за пълни 90 минути срещу противник, който пресира така. Ето това липсва най-много след тръгването на Видал в заместника му, физическата издръжливост.

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот marchisio » 17 мар 2016 01:35

bilyaletdinov написа:На тактическо ниво Алегри надигра Гуардиола, Клоп и Анчелоти в рамките на една година. Днес съставът и играта бяха перфектни. Тактика също. Ударихме когато трябва, малко остана да решим всичко. Ако Юве беше взел този мач всички щяхме да говорим за лекцията на Макс срещу Пеп...това е футболчето. Една дребна ситуация прави разликата.

Евра и Ернанес ? :О
Надявам се да е от късния час, щото тва е неприемливо !
"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 01:52

Е, какво да ги прави Евра и Ернанеш? Нямяше как да не играят в този мач, смените бяха на играчите, които пресираха най-здраво, плюс обичайната на Кедира.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот riddler » 17 мар 2016 01:55

Vidal: "There is some sadness at knocking Juventus out. I still have many friends here & have Juve in my heart."


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта