Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот riddler » 26 ное 2015 00:46

Middlesbrough написа:
Sardukar написа:кво пак ревеш срещу Алегри? Бесен съм на Мората...трябваше да вкара много по-рано и да няма тва треперене в края. Перфектно проведен мач от нас.

КЪф треньор трябва да си , за да си извадиш най - добрия играч в мача ?

Смените бяха оправдани. Манджукич май нещо се контузи, беше с лед на бедрото след смяната. Дибала явно се измори, а Куадрадо е по-бърз за контри. Алекс Сандро пък е по-слаб в защита от Евра, а трябва да се пази суха мрежата. Иначе за мен най-добър си беше Алекс Сандро, явно набира самочувствие. Трети пореден мач е с асистенция. 8-)

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Middlesbrough » 26 ное 2015 12:15

Алекс Сандро игра без грешка до смяната си , ква защита кви пет лева , Евра бил по - добър от него в защита :lol: :lol: смях !
Истината е , че играхме слабо и само късмета ни покри и Буфон !
Ква страхотна тактика видя в тоя мач само ти си знаеш руски , бяхме трагични .
Киелини ме депресира яко : ( , Маркиза не е в форма след контузията ама цъка цял мач
Стураро е перфектен в дефанзивен план , но до там ! ММД са добри , но Алегри ги е депресирал и тях !


Офтопик:

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот riddler » 26 ное 2015 12:55

Middlesbrough написа:Алекс Сандро игра без грешка до смяната си , ква защита кви пет лева , Евра бил по - добър от него в защита :lol: :lol: смях !

Аз пък ти казвам, че Евра играе по-добре в защита в момента от Сандро, спомни си реванша в Мадрид тази пролет как ги изяде в неговата зона. Отделно е по-опитен в подобни мачове(мач номер 100 в ШЛ), напълно опрадвана смяна от Алегри!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Middlesbrough » 26 ное 2015 13:27

riddler написа:
Middlesbrough написа:Алекс Сандро игра без грешка до смяната си , ква защита кви пет лева , Евра бил по - добър от него в защита :lol: :lol: смях !

Аз пък ти казвам, че Евра играе по-добре в защита в момента от Сандро, спомни си реванша в Мадрид тази пролет как ги изяде в неговата зона. Отделно е по-опитен в подобни мачове(мач номер 100 в ШЛ), напълно опрадвана смяна от Алегри!

С какво Сандро заслужи да бъде сменем в този мач ? може би с това че единствен той игра на ниво от целия състав :geek:
Ебава се с играчите по този начин Алегри


Офтопик:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Middlesbrough » 26 ное 2015 13:40

Съдията беше леш :shock: особено фаловете които свири на Отаменди :shock: и най - вече когато Аржентинеца дръпна Маркиза и падна на земята и смешника даде фал за Сити :shock: :shock: :shock:


Офтопик:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Sardukar » 26 ное 2015 14:46

е, играхме доста добре за мач от ШЛ. Имахме проблеми при изнасянето на топката, където се получиха доста грешки. Към това добавям, че не затворихме мача, а имахме перфектни възможности да го сторим. Всичко останало беше на ужасно високо ниво.
От игра Ман Сити имаха две положения - на ЯЯ Туре и на Стърлинг. Към тях трябва да добавим грубата грешка на Маркиза, където Агуеро пропусна и удара на Фернандо след корнера. Мога да кажа, че ги надборихме и физически и тактически. Играчите на ЮВЕ бяха пробягали повече от 6 км. повече от тези на Ман. Сити. Тотално обезличихме играта им. В нея нямаше почти никаква скорост, което прави играта им удобна за нашите възможности в защита.
За мен представянето ни беше много добро и Алегри има заслуги за него.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот bilyaletdinov » 26 ное 2015 17:56

Боро, ти кой мач си гледал снощи :lol: Ние тотално си ги надиграхме. Манджукич се разправи с Отаменди и Демикелис без проблем. Освен гола, който вкара Харт, като по чудо му извади още един удар. След това изведе Лихта кажи речи сам срещу Харт и отклони топката към Дибала мисля много опасно по лявото крило. Погба беше на обичайното си ниво от миналата година. Кажи речи всичко му се получаваше. Дибала беше наритан супер здраво, но и той не спря да ги тормози. Особено показателен беше един момент, в който абсолютно умишлено направи мрежички на някоя от многото чернилки в Милан. Сити имаха опасности, но те бяха породени от наши грешки, изключая хубавата им атака опропастена от Стърлинг. Имаха добро положение при 0-0, но Грей Уорм реши да сваля някой от драконите на Денерис кацнал на козирката :lol: другото им положение беше онази грешка на Маркизио, която Джиджи компенсира. Ако Мората не си беше правил ташак и беше подходил сериозно към положенията си нещата за Сити ставаха доста срамни. Като цяло се видя, че когато някой отбор реши да играе футбол срещу нас няма проблем за Алегри да го надиграе тактически. Лошото е, че няма идея като му се набие цял отбор зад линията на топката, изцяло в собственото си наказателно поле...


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Middlesbrough » 27 ное 2015 11:11

Ами незнам пичове , явно критерия ни е различен просто , аз не съм доволен от играта и от формата на почти целия отбор и като отбор и като единици !
Не съм доволен и от доста от решенията на Алегри ! Да Алегри е добър тактик , но точно снощния мач , да кажете , че тактически е смазал Пелегрини , който преди 3 дена беше убит от Пул и то на Етихад , с контузен капитан и невъзстановен Агуеро , без Давид Силва , със Демикелис в стартовия състав :mrgreen: ! Ай моля ви се изисквайте малко повече, все пак сме ЮВЕНТУС , не интер или рома примерно :!:


Офтопик:

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот levskar_95 » 27 ное 2015 11:50

Да,по-слаби сме от миналата година(но пак сме класа :mrgreen: ),но този отбор иска спокойствие,за да може да дойдат резултатите! Самият факт,че сме на път да спечелим групата на смъртта говори ясно,че този отбор има качества.Спокойствието му е майката!
Офтопик:
Някой може ли да ми намери гифт-че как Погба базикна Саня и Демикелис :mrgreen:
Последна промяна от levskar_95 на 27 ное 2015 11:51, променено общо 1 път.
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот bilyaletdinov » 27 ное 2015 11:51

Middlesbrough написа:Ами незнам пичове , явно критерия ни е различен просто , аз не съм доволен от играта и от формата на почти целия отбор и като отбор и като единици !
Не съм доволен и от доста от решенията на Алегри ! Да Алегри е добър тактик , но точно снощния мач , да кажете , че тактически е смазал Пелегрини , който преди 3 дена беше убит от Пул и то на Етихад , с контузен капитан и невъзстановен Агуеро , без Давид Силва , със Демикелис в стартовия състав :mrgreen: ! Ай моля ви се изисквайте малко повече, все пак сме ЮВЕНТУС , не интер или рома примерно :!:



Контузиите са част от играта. Нас ни преследват от началото на сезона. Това не бива да е някакво оправдание, пък и Сити похарчиха доооста средства за Мангала и Отаменди, така че някак си не върви...все едно ние да се оправдаме с отсъствието на Евра при положение, че дадохме 26 милки за Алекс Сандро :lol: Агуеро си е Агуеро и игра колкото можа, изцяло наша е заслугата, че беше опазен. Не знам колко трябва да изискваме предвид, че в Лигата се справяме страхотно, ако не беше онази глупост на Ернанеш в Германия щяхме да сме си осигурили първото място в групата. Ние имаме проблеми в мачовете от Калчото, къде играем срещу прибрани отбори. Тогава е мъката и Алегри се чуди какво да направи. Мачът в Сицилия ще ни бъде много по-тежък за вземане, отколкото домакинството на Сити. Като цяло с връщането на Маркизио, Лихтщайнер, с интегрирането на Дибала и Сандро в състава нещата се понареждат. Въпрос на време е Манджукич, Мората и Куадрадо да навалязат в нужната форма, а Погба да разбере, че тази година той ще бъде водещото звено в средата на терена.


И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта