Всекидневно около Интер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 31 яну 2017 11:54

enguerino написа:Аз за Наполи не съм съгласен. Дори и да бият после са на 4т и мач повече. А нямат и шампионски манталитет. Единствен плюс за тях е, че сигурно ще отпаднат по-рано в ШЛ :roll:

Ok ,не споря за това колко точки ще имат накрая Наполи ,просто самата им игра ми харесва най много от всички отбори в калчото .Много добре си подават и то в повечето време с едно докосване и много лесно стигат до голови положения .

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 03 фев 2017 13:35

Много слабо с Лацио . Ония изтърваха още доста .Но ключовия момент заради който загубихме ,беше сгрешената детински топка в средата от Жоао Марио ,след това последва пас напред ,след това дузпа и червен картон ,след това 0-2 и мача свърши .
Освен това от 5 бека ,нямаме един като хората .

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 05 фев 2017 10:28

Мда ,тоя отбор на Наполи е страшилище ! Най много ме впечатляват пасовете с едно докосване ! С тия пасове ,направо препарират противника .
И всичко става на скорост ,много бързо ,с много движение и смяна на местата . Страхотни комбинации видях пак тая вечер . Много лесно стигат до вратата и излизат на голови ситуации .Направо съм изумен . Много повече ми харесват от Ювентус и пак казвам ,за мен те заслужават да са шампиони . Пожелавам им успех срещу Реал ,мисля че ще ги елиминират.

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 06 фев 2017 10:05

Започнаха добре ,но второто полувреме бяха много припряни и нервни и не им спореше играта . Хубава преса през първото от нашите и малшанс пред гола .
Но второто изобщо не ми харесаха . Така и не можаха да се отпуснат и да си играят игата ,която могат . Освен това не разбрах защо Пиоли изкара Брозович за Кондогбия ?! Каква е тая смяна при резултат 0-1 ? От Брозович винаги можем да очакваме нещо в градивен и офанзивен план а от Кондогбия много трудно . Брозович може извеждаш пас да даде и гол да вкара и като цяло по добре чете играта от Кондогбия и е по грамотния футболист .Кондогбия все още играе плахо и неуверено . Слаба смяна тук на Пиоли и напълно излишна .
Другото което ми направи впечатление е че Интер не бяха свикнали с тая нова схема . Повече мислеха как да си стоят на позициите и да спазват тактическите указания ,отколкото да се отпуснат и да си играят играта . А те могат да играят ,показаха го в предни мачове . В този мач почти нищо добро не видях в офанзвиен план ,няма какво да се лъжем . А Ювентус не са толкова силни и спокойно можехме да си ги биеме . Наполи са с класа над тях .
И последното нещо ,което ми направи впечатление е че Интер няма пейка ,особено в нападение .Едер и Паласио да си хващат пътя на секундата . Да вземат с тях и Данило Дамброзио .
Пиоли искаше да изненада Алегри с тая схема ,но според мен по скоро изненада себе си . Трябваше да си излезе с обичайната схема . Това е мое мнение и не ангажирам никой с него .
Иначе Ханданович и тримата пред него -железни . Галярдини и той отново си беше на ниво .
При гола за мен Марио има лека вина ,защото не се ориентира на време и закъсня да срещне и да попречи на Куардадо ,който беше негов човек . И като цяло Марио отново не ми хареса .Отново слаб в единоборствата ,много е мек .Искам по здраво да стъпи и да не му взимат толкова лесно топката .
И тия Ювентус обаче наистина си ги подпират съдиите .Перфектна организация са си направили ,да им ... майката . А тоя Киелини къв циркаджия е ,не е истина .

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот enguerino » 12 фев 2017 18:30

Добър мач на Едер днес. Следва мач с Болоня който също трябва да се вземе. Все пак Наполи им вкара 7, а Милан ги би с 9 човека.

Колкото до дискусията за Наполи - ако имат пространства са смъртоносни, но срещу ултра затворени отбори имат проблеми (Палермо). Ще е интересно как ще се представят през седмицата в ШЛ.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 13 фев 2017 10:14

Мда ,Едер реши мача ,дано и в следващия мач е същия . Перишич се връща за Болоня . Задължително търсим победа ,по добрия отбор сме . Искаше ми се да задминем Рома ,защото според мен Ювентус и Наполи няма как да ги задминем .
Но като гледам съдиите как помагат на Рома ,ще е много много трудно...

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот enguerino » 19 фев 2017 17:24

Измъчена победа, но щеше да е голям резил загубата на точки срещу Болоня. Резервите решиха мача.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 21 фев 2017 18:54

Да ,малко остана да се издъним . Банега добре ги събра при гола и я даде в коридор . Много го харесвам ,но Пиоли не го пуска нещо . Важен гол за Барбоса ,дано му даде криле . При него проблема е в адаптацията според мен .Бавна адаптация към италианския футбол и към стила на Пиоли .

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 09 мар 2017 11:08

Ети видяхме ,Пиоли ме послуша ,пусна си старата схема с която мачкахме ,пусна и моя човек Банега ,изхвърли трагичния Марио и нещата си дойдоха на мястото ...1-5 !!! Банега и Перишич рершиха мача .Страхотни .
Браво и на Галярдини за гола . Заслужаваше си го ,търсеше го от първия си мач още .И в средата е мног одобре . Страхотен .

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот enguerino » 12 мар 2017 19:23

Впечатляващо :!: Голям мач на Икарди и Банега.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта