Всекидневно около Интер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Всекидневно около Интер

Мнениеот NIKSANA » 20 май 2011 15:44

Здравейте,
предлагам тук да се дискутират и пускат новини за клуба. Не намерих такава тема и реших, че ще е подходящо!
Поздрави и дано само с положителни новини да я напълнем!
Последна промяна от NIKSANA на 20 май 2011 16:52, променено общо 1 път.
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот NIKSANA » 20 май 2011 15:47

Морати: Интересуваме се от Азар и Роси
Интер проявява сериозен интерес към звездата на Лил Еден Азар и нападателя на Виляреал Джузепе Роси, обяви президентът на "нерадзурите" Масимо Морати.

"На мен ми изглежда, че Азар е един много интересен играч", сподели Морати за 20-годишният халф на френския Лил.

"Моят син ми казва доста често, че ние трябва да вземе Азар, но да ви кажа честно, ние не сме имали контакт с него".

Относно италианският национал Роси, президентът на Интер сподели, че "той е много силен, но Азар е играч, който може да изненада много повече съперника".

Синът на Морати - Анджеломарио, е вицепрезидент на миналогодишния шампион на Италия.


Отделно от това днес чета, че Денилсон търсел ново предизвикателство в Италия или Испания.. мисля си, че ще е добре дошъл в отбора! А Вие?
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот motg » 20 май 2011 16:09

Денилсон не е вариант според мен, ако се вземе Банега. В нападение ни трябва само един и предпочитам това да е Азард :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот metodito » 20 май 2011 16:42

Наистина ли ще взимат Банега? Това за мен е следващият Рикелме. Аз искам да отиде в Милано като заместник на Гатузо или Амброзини, но предвид традицията на Интер с гаучосите по-вероятно е да отиде в Интер... Валенсия не е неговият отбор.
Единственият му минус е сприхавият му характер. И така и не разбрах защо го дърпат толкова назад "Прилепите". Мястото му е като организатор, не разбивач...

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот NIKSANA » 20 май 2011 16:45

Интер близо до подписа на Евер Банега


Евер Банега най-вероятно скоро ще премине в Интер, съобщава Gazzetta dello Sport. Аржентинската звезда на Валенсия ще струва на „нерадзурите" 8 милиона евро, като Масимо Морати е готов да отправи официалната оферта.



След като „нерадзурите" преследваха без особен успех халфа на Порто Фернандо, сега са се насочили в друга посока при търсенето на освежаване на средната си линия. Носителят на трофея от Лига Европа не желаеше да се раздели с бразилския си ас, заради което бившият европейски шампион насочи вниманието си към Испания.



Интер бяха свързвани с Банега още през април, като според тях 22-годишният полузащитник ще пасне идеално на стила на отбора и на атмосферата в Серия А.



Банега се превърна в основна фигура за Валенсия, откакто акостира на „Местая" от Бока Хуниорс през 2008-ма година, но заради неособено стабилното си финансово състояние ръководството на „прилепите" се очаква да приеме добра оферта за него.
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот metodito » 20 май 2011 16:48

22-годишният полузащитник ще пасне идеално на стила на отбора и на атмосферата в Серия А.

Браво! Това лапе е удоволствие да наблюдаваш какво прави с топката. Калчото само ще спечели от такъв трансфер.

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот NIKSANA » 20 май 2011 16:49

metodito написа:
22-годишният полузащитник ще пасне идеално на стила на отбора и на атмосферата в Серия А.

Браво! Това лапе е удоволствие да наблюдаваш какво прави с топката. Калчото само ще спечели от такъв трансфер.

+1
Като имаме и коутиньо и снайдер халфовата ни линия става много интересна
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот Frankie Lampard » 20 май 2011 16:50

Защо не си промените темата на всекидневна, както тази в раздела на Челси ? Така ще ви е много по-добре отколкото за всяка новина да правите нова тема. Нещо като Всекидневна около Интер или Всичко за Интер ми се струва подходящо ...

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Трансферите на Интер

Мнениеот NIKSANA » 20 май 2011 16:53

Frankie Lampard написа:Защо не си промените темата на всекидневна, както тази в раздела на Челси ? Така ще ви е много по-добре отколкото за всяка новина да правите нова тема. Нещо като Всекидневна около Интер или Всичко за Интер ми се струва подходящо ...

мислех се между твоите предложения и трансфери и може би си прав.. така ще е по свободна
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот W84me » 20 май 2011 17:04

Какво се чува за Снайдер и Етоо,остават ли?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта