Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Мнениеот enguerino » 27 фев 2016 12:08

Тактика Манчини цяла седмица е подготвял отбора за мача и няма как да го загуби :!:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
BlackNBlue
Мнения: 187
Регистриран на: 01 апр 2015 19:31
Контакти:

Re: Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Мнениеот BlackNBlue » 28 фев 2016 23:36

Добре се противопоставяхме на Юве с антифутбол докато Д'Амброзио не ни сра на труда в началато на второто полувреме... Ляич и Перишич са тотал щета, от халфовете пък само Кондогбиа играе като хората, Медел и Мело всеки път като пипнат топката и ме втриса... Манчини трябва да си ходи, ако не сега, задължително след края на сезона.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Мнениеот enguerino » 28 фев 2016 23:37

След 2 дни е 1ви март, а още няма ясен титулярен отбор :!:

Ляич, Перишич, Йоветич ... за кво да игграят като може да го правят виртуозите Медел, Мело и Кондогбия.

ДАмброзио :shock:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Мнениеот Serafim » 29 фев 2016 09:00

Мен ми направи впечатление, че беше излязал без нито един плеймейкър. Трябваше Паласио да се връща по-назад, всяка топка минаваше през него. Икарди пък беше пълен анонимник.

Потребителски аватар
Авалокитешвара
Мнения: 1308
Регистриран на: 19 фев 2011 17:07
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: Ювентус - Интер (28 Февруари | Неделя |21:45)

Мнениеот Авалокитешвара » 29 фев 2016 13:48

Ясно е, че Манчини трябва да си ходи. Въпросът е кой да дойде. Аз лично силно се надявам все още Ван Гаал да се закрепи някак на поста си ;)
Могат много интересни паралели да се правят с предния престой на Манчини. Манчини бече уволнен след края на 2007-2008. По средата на онзи сезон Интер беше повел с 11 точки на Рома. Обаче, като отпадна отборът от Ливърпул в ШЛ, което беше по вина само и единствено на Манчини и отборът изпадна в дупка, започна да губи точки на поразия и Манчини така и не успя да овладее положението. Точно като сега. Ѕапочнахме лочо пролетния полусезон и край - няма свършване сбободното падане.
Второ, тогава също имахме много червени картони.
Трето. На моуриньо му беше нужен само един сезон, а може би и по-малко, за да разбере, че на отбора му липсва един магьосник. И купи Снайдер. За 15 млн, а не за 150 млн. Това последното го казвам в смисъл, че парите не са оправдание. А на Манчини му дай Меделовци, Меловци и пр.

ПП: Вчера, след поредната велика изява на Мело, Аз, заклетият атеист, бях заставен да се МОЛЯ: Господи, застреляй го моля те!!! Стига ни е мъчил :lol: :oops: :shock:
По-добре първи на село, отколкото втори във Рим
Юлий Цезар


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта