Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот durex » 16 яну 2016 18:05

bilyaletdinov написа:Ако не беше Хандана, да вади по 4-5 положения на мач сигурно щяхте да сте в долната половина на таблицата. Видя се, че който е агресивен срещу вас ви и ви бие здраво няма проблем да създава положения и да вкарва. А тоя Мурийо е доста надценен, 3ти мач с уникални издънки :lol:

Първо, явно не си гледал всички мачове на Интер от началото на сезона и за това се изказваш некомпетентно, че сме щели да сме в долната половината на таблицата. Второто Мурило прави грешка за втори мач и това днес за мен не бе грешка, грешката е на ДАмброзио, който остави непопркит играча на Аталанта, който навлезе на скорост в наказателното и опита да центтира и Мурило в опит да я изчисти си я вкара. Просто от началото на годината не сме във форма, даже бих споделил, че още по Коледа нашите си помислиха, че няма кой да ги спре и се отпуснаха много и сега берат пловодете на това отпускане. Манчо също има вина и то голяма, но не ми се пише повече, защото няма смисъл. На Интер целта този сезон е топ 3, а не шампионска титла, така че до момента си вървим по план, другото са празни писаници.

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот venko 1984 » 16 яну 2016 18:16

Според мен Интер дори няма да се класира за шампионска лига. Сами са си виновни, при толкова слабо първенство като настоящото, без да играят в Европа, трябваше да водят поне със 7-8 точки пред втория.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8896
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот bilyaletdinov » 16 яну 2016 19:37

Хандана ви измъкна цифра мачове. Всичките ви дербита - Рома, Юве, Милан, Емполи, че дори и срещу Фрозиноне се сещам преди да им набиете головете, вадеше някакви положения. Срещу Сасуоло, колко положения извади? Няма мач, в който да не е извадил поне 2-3 положения. Той ви е най-добрият играч през сезона без никакво съмнение. То и затова вие не може да биете, ако получите гол. Докато ние сме на другия полюс. В 8 мача този сезон ни вкарват с първия удар към вратата. Колкото до Мурийо. Поправи ми, ако греша, ама не я ли осра и срещу Наполи? За мен Миранда е лидерът в отбраната ви. Далеч, не съм убеден, че Ранокия е по-слаб играч от него :roll:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот durex » 16 яну 2016 21:36

bilyaletdinov написа:Хандана ви измъкна цифра мачове. Всичките ви дербита - Рома, Юве, Милан, Емполи, че дори и срещу Фрозиноне се сещам преди да им набиете головете, вадеше някакви положения. Срещу Сасуоло, колко положения извади? Няма мач, в който да не е извадил поне 2-3 положения. Той ви е най-добрият играч през сезона без никакво съмнение. То и затова вие не може да биете, ако получите гол. Докато ние сме на другия полюс. В 8 мача този сезон ни вкарват с първия удар към вратата. Колкото до Мурийо. Поправи ми, ако греша, ама не я ли осра и срещу Наполи? За мен Миранда е лидерът в отбраната ви. Далеч, не съм убеден, че Ранокия е по-слаб играч от него :roll:

Е все едно Буфон не ви спасява и вас. А и от кога е престъпление да имаш добър вратар, смисъл такъв че преписваш победите ни благодарение и единствено само на него не мога да се съглася. Верно, на мач прави по 1-2 фамозни спасявания, но като цяло и защитата си върши много добре работата. Както казах, след коледните празници формата драстично падна и се вижда, че в момента само вратарят ни е на подходящото ниво, всички останали все още са в 2015г. Колкото до Мурийо, все пак му е първи сезон в Серия А и до момента се справя отлично, ако погледнем грешките, те са 2-3-4 макс, но ако погледнем цялостното му представяне ще видим, че в момента е в топ 4 на защитниците в Италия. Не напразно цената му от всички футболисти на Интер се е покачи най-драстично, неговата е скочила най-много, от 8млн за колкото го купихме, сега е оценявам на 40млн. Реал се интересуват много от него, но нашите няма да го дадат така лесно. Заедно с Миранда в момента са топ защитата на Италия, въпреки че ти естветвено ще мислиш друго. Колкото до Ранокия ще потърся едно клипче да видиш колко бездарен защитник е и се надявам скоро да се оттървем от него. И не не е само това клипче на което да ме кара да мисля, че жабока не е за нашия отбор. Просто ти показвам един от многото му издънки.

https://www.facebook.com/iloveim1908/vi ... 6/?fref=nf

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8896
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот bilyaletdinov » 17 яну 2016 08:34

Буфон също ни вади, като цяло това им е работата на вратарите, но за мен играчът,който блести при вас е Ханданович. Докато при нас този сезон нещата не ни се получават така. И добре, че имаме класни атакуващи футболисти, които да ни извадят. Не някой друг, не нападател а вратарят. В нападение не сте нищо особено. Йоветич е приключил с футбола. Гледам го няма нищо общо с футболиста от преди. Много се радвам, че не се оказа в Юве, а избра да изтърква пейката на "мансурите". Ляич, никога не е бил нещо повече от един остър играч. Не футболист, който може да се представя постоянно на високо ниво. Икарди е изключително зависим от играчите, с които играе. Тоя пич сам не може да си направи положение, да измами някой 1 на 1 и като бива пазен по-добре е по-безобиден и от Якуинта. В халфовата линия е чудна картинка. Там толкова е тежко положението, че при една по-висока преса настава огромна паника и топката се губи супер лесно. Сещам се как Брозович, ако не се лъжа, вчера загуби топката пред наказателното ви поле, пресиран от играчи на Аталанта, след изпълнение на аут. Като цяло нямате играч, който да "върти" топката в средата на терена. Кондогбия не е на това ниво от Монако. За мен е страшен играч по принцип. Медел и Гуарин не ги знам какво правят в топ отбор. Особено първият. А онзи бразилски престъпник даже не искам да го коментирам. Добре, че Манчо взе Миранда, че да ви постегне защитата. Мурийо, ти казах,че за мен не нищо особено. За мен няма тоя бастун няма как да струва 40 млн., ама той и Ковачич не струваше толкова, ма "балета" ги платиха и сега си имат една скъпа резерва. Бековете ви са тотал щета. Мислех, че Монтоя е удар за вас, ама го гледах срещу Лацио и беше трагедия. Д'амброзио е още един играч, който се радвам, че не цъфна в Торино. Тотално некадърен и на двата бека. За япончето какво и да кажа ще е много :lol: Сигурно поне продава тениски в Азия. Алекс Телеш явно е голям любимец на Манчо, щом го домъкна от турчаците.
Колкото до т.нар. криза, не мисля, че играта ви се е променила, кой знае колко много. Просто отборите започнаха да имат ясен план срещу Манчини и започнаха да играят по-успешно срещу вас. А вкара ли ви се гол става мноого трудно да си вземете мача. Не знам дали си забелязал тази закономерност, но отбележи ли ви се гол вие не можете да спечелите. За 20 мача, само веднъж при гостуването на Карпи във 2-ия кръг, сте победили след като са ви отбелязали гол :!: :!: :!: Еми няма как цял сезон да правите сухи мрежи. Ако нападателите ви не си подобрят играта ще изхвърчите много бързо от топ 4, още повече, че имате гостувания на почти всички топ отбори.
Колкото до Ранокия, самият аз му се присмивах когато ти го възхваляваше преди няколко години :lol: :mrgreen: Но за мен момчето има потенциал стига да се работи добре с него. Бонучи правеше не по-малко грешки и глупости при нас, но дойде Конте и го направи защитник от световна класа. Който в момента е в топ 5 на света. Ранокия му трябва 2-3 сезона при Конте и ще видиш как ще разцъфне. Това, разбира се, значи да напусне Интер ;)
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот durex » 17 яну 2016 16:24

Ранокия не съм го възхвалявал, просто си мислех, че с времето ще улегне и ще стане добър защитник (над средното ниво). Колко треньора се смениха при нас и никой не успя да го накара да играе като хората. Бенитес, Леонардо, Раниери,Страмачони Мадзари, Манчини (сигурно изпускам някой) нито един не успя да го вкара в релси а вече гони 28 години.
За останалото съм съгласен с всичко, но както ти казах без Мурийо. Йоветич в началото започна ударно, но не знам какво му стана на черногореца. Изпаднал е в някаква дупка и не може да излезе от нея още. Не мисля че е свършил за футбола. Икарди е тип Индзаги, трябва да му я дадат, успеят ли, знаеш че е безпощаден. Това че нямаме един читав халф си е вярно и само ръководството могат да си скубят косите защо не привлякоха такъв. Един Ериксен би оправил нещата в средата на терена.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Аталанта - Интер (16 Януари | Събота |16:00)

Мнениеот enguerino » 17 яну 2016 22:43

1. Хандана спаси 2-3 чисти гола.
2. Не може да имаш 3-4 свястни атаки на мач.
3. Икарди направи няколко сватбарски удара.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост