Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот durex » 01 апр 2014 00:00

enguerino написа:Щом и след като водиш с 2 гола на отбор в зоната на изпадащите и не биеш... Много неща трябва да се променят, дано някой ден се започне от схемата.

От треньора, спортния директор и на края футболистите.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот eelche » 01 апр 2014 00:03

Първо,на тоя Дурех ли е,капут ли е не го знам какъв е и не ме интересува искам само да му кажа-момче,много под нивото си ми да те коментирам.Това,че съм нарекъл нещата с истинските им имена не значи да ме псуваш.

Второ,какъв отбор са Интер след като не могат да задържат аванс от ДВА ГОЛА срещу отбора с най-слаба защита в цялата Серия А?! Какъв футболист е Рики Алварез? ПЪЛНО МЕНТЕ,ето такъв! Гения Мадзари вади най-добрия си играч - ЕРНАНЕС и пуска Фреди Гуарин,дето се кълнеше във вярност на Ювентус...И да не се забравя,че този ТРАГИЧЕН ИНТЕР Е ПЕТИ В КЛАСИРАНЕТО - което само говори за нивото на Калчото този сезон...

Трето,понеже споменах Мадзари,това което ме учудва е как този "треньор" постигна всички онези успехи с Наполи при положение,че Интер е много по-богат и успял клуб? О,забравих,дон Масимо се отегли и няма кой да работи със съдийската комисия.За сметка на това го замени Ерик Тохир,който по примера на Мадзари е много далече от играта футбол...

Накрая искам да кажа,че съм регистиран в този форум от 4 години и половина и макар адски да ненавиждам FC Internazionale,дори повече от отбора на мафията Ювентус,имам едва 3-4 мнения в този форум,така че FUCK OFF !
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот enguerino » 01 апр 2014 00:03

durex написа:
enguerino написа:Щом и след като водиш с 2 гола на отбор в зоната на изпадащите и не биеш... Много неща трябва да се променят, дано някой ден се започне от схемата.

От треньора, спортния директор и на края футболистите.

Няма индикации да махнат първия, То не, че само той е виновен, ама да беше малко по-гъвкав и да пробва с 4 отзад :evil:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот durex » 01 апр 2014 00:07

eelche написа:Първо,на тоя Дурех ли е,капут ли е не го знам какъв е и не ме интересува искам само да му кажа-момче,много под нивото си ми да те коментирам.Това,че съм нарекъл нещата с истинските им имена не значи да ме псуваш.

Второ,какъв отбор са Интер след като не могат да задържат аванс от ДВА ГОЛА срещу отбора с най-слаба защита в цялата Серия А?! Какъв футболист е Рики Алварез? ПЪЛНО МЕНТЕ,ето такъв! Гения Мадзари вади най-добрия си играч - ЕРНАНЕС и пуска Фреди Гуарин,дето се кълнеше във вярност на Ювентус...И да не се забравя,че този ТРАГИЧЕН ИНТЕР Е ПЕТИ В КЛАСИРАНЕТО - което само говори за нивото на Калчото този сезон...

Трето,понеже споменах Мадзари,това което ме учудва е как този "треньор" постигна всички онези успехи с Наполи при положение,че Интер е много по-богат и успял клуб? О,забравих,дон Масимо се отегли и няма кой да работи със съдийската комисия.За сметка на това го замени Ерик Тохир,който по примера на Мадзари е много далече от играта футбол...

Накрая искам да кажа,че съм регистиран в този форум от 4 години и половина и макар адски да ненавиждам FC Internazionale,дори повече от отбора на мафията Ювентус,имам едва 3-4 мнения в този форум,така че FUCK OFF !

Тоз пък, псувал съм го :lol: Къде видя да те псувам ве? Под нивото му съм бил, защо пишеш и ми отговаряш тогава а? - май си противоречиш! А знаеш ли колко ми пука за твоето жалко мнение изпълнено основно с хейт - грам не ме жегваш ако това ти е целта! Знам че си изгубил пари и дано всеки път да губиш, та най-после да се сетиш, че пари се изкарват като работиш, а не като ми залагаш на отбори ;) Айде хващай мекия и да не съм те видял да пишеш повече в този форум на Интер.

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот lisynger » 01 апр 2014 00:28

Тоя глупак Гуарин да вземе да се гръмне,да го бяха продали на Ювентус да ми спести нервите.Пълен олигофрен,такава грешка и децата не правят :evil: :evil: :evil:
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот W84me » 01 апр 2014 00:32

lisynger написа:Тоя глупак Гуарин да вземе да се гръмне,да го бяха продали на Ювентус да ми спести нервите.Пълен олигофрен,такава грешка и децата не правят :evil: :evil: :evil:

Трябва да го ПОДАРИМ тоя на първия желаещ! Тоя в комплект с нещастнка Алварез!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот lisynger » 01 апр 2014 00:46

W84me написа:
lisynger написа:Тоя глупак Гуарин да вземе да се гръмне,да го бяха продали на Ювентус да ми спести нервите.Пълен олигофрен,такава грешка и децата не правят :evil: :evil: :evil:

Трябва да го ПОДАРИМ тоя на първия желаещ! Тоя в комплект с нещастнка Алварез!

По такъв начин да съсипеш целия мач...незнам отдавна не съм бил толкова бесен.
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24529
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ливорно - Интер (31 Март | Понеделник |22:00)

Мнениеот boabbb » 01 апр 2014 09:45

Дедов :lol: :lol: #ПОДАРЕТЕАЛВАРЕЗНАНЯКОЙБЕ :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост