Шокиращо признание на Бобо Виери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот acmilan » 09 ное 2009 09:39

Дурекс,защо да сме смешен отбор,аз казвам,че вие сте такъв :mrgreen: Т.нар. пенсионери май спечелиха Шампионската лига преди две години,има ли жив фен на Интер,който да помни кога вашите младоци са я печелили за последно?Вашата евросуша е колкото комунизма,бе,45 години стигат,стигат,времето е наше,наше(песен от 90-та година на СДС) :lol:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот durex » 09 ное 2009 09:50

acmilan написа:Дурекс,защо да сме смешен отбор,аз казвам,че вие сте такъв :mrgreen: Т.нар. пенсионери май спечелиха Шампионската лига преди две години,има ли жив фен на Интер,който да помни кога вашите младоци са я печелили за последно?Вашата евросуша е колкото комунизма,бе,45 години стигат,стигат,времето е наше,наше(песен от 90-та година на СДС) :lol:

Еми и още 10 пъти да спечелите ШЛ си оставате най-антипатичния отбор

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот acmilan » 09 ное 2009 10:01

durex написа:
acmilan написа:Дурекс,защо да сме смешен отбор,аз казвам,че вие сте такъв :mrgreen: Т.нар. пенсионери май спечелиха Шампионската лига преди две години,има ли жив фен на Интер,който да помни кога вашите младоци са я печелили за последно?Вашата евросуша е колкото комунизма,бе,45 години стигат,стигат,времето е наше,наше(песен от 90-та година на СДС) :lol:

Еми и още 10 пъти да спечелите ШЛ си оставате най-антипатичния отбор

Ок,на мен ми е все тая кой ни харесва и кой не.Аз съм миланист от 7-годишен и такъв ще си остана.Големите винаги са мразени,справка Реал Мадрид.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот durex » 09 ное 2009 12:49

acmilan написа:
durex написа:
acmilan написа:Дурекс,защо да сме смешен отбор,аз казвам,че вие сте такъв :mrgreen: Т.нар. пенсионери май спечелиха Шампионската лига преди две години,има ли жив фен на Интер,който да помни кога вашите младоци са я печелили за последно?Вашата евросуша е колкото комунизма,бе,45 години стигат,стигат,времето е наше,наше(песен от 90-та година на СДС) :lol:

Еми и още 10 пъти да спечелите ШЛ си оставате най-антипатичния отбор

Ок,на мен ми е все тая кой ни харесва и кой не.Аз съм миланист от 7-годишен и такъв ще си остана.Големите винаги са мразени,справка Реал Мадрид.

И аз съм Интерист от 9 годишен.Но дори и да нямаме вашите купи,пак си оставам Интерист до гроб.Защото лесно е да си фен на отбор,който винаги е на върха...Когато падат или бият никога
не се отричам от тях.Понякога ги оплювам с играта която показват,но никога няма да спра да ги подкрепям

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот acmilan » 09 ное 2009 14:13

Аз,като станах миланист,завършихме два поредни сезона към 8-10-то място,така че не съм от Милан заради купите и титлите.Уважавам това да си фен на даден отбор завинаги,пък бил той и най-големият ни враг ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот durex » 09 ное 2009 14:52

Прав си.А и това са просто два отбора,не трябва да се караме кой е по-добрия и кой не става.Винаги е имало спад в единия и спад в другия отбор. ;)

SFHC
Мнения: 267
Регистриран на: 18 сеп 2009 23:04
Контакти:

Re: Шокиращо признание на Бобо Виери

Мнениеот SFHC » 06 дек 2009 19:43

acmilan написа:
forzajuve написа:Всичко беше скалапено след смърта на стария Аниели.Той беше името срещу когото никой неможеше да се изправи.Той контролираше 1/3 от продукцията в Италия и Морати и Берлускони му бяха слуги.Както става винаги след смърта му те се възкачиха там където не им е мястото.Рано или късно фамилията Аниели ще си отмъсти.Всичко се връща.Юве е емблемата на италианския футбол и имена като Морати и педофила Берлоскони ще си го получат.Forza Juve.Елкан ще ви сложи на мястото скоро време.Още е млад и опипва пътеката,но скоро ще ви ебе майката на всички.

Заслужаваш бан заради просташкото завършване на поста си.Ювентус беше нагло бутан преди скандала Калчополи и им беше време да се пречистят.Ок,като сте емблемата на италианския футбол,я виж кой е най-успешният отбор в световния футбол.Пак е италиански,но е от Милано и не е Интер :)

така и не можахте да си попълните колекцията с УЕФА, така че кротвай малко да не изпаднете пак като през осемдесетте

-дурекс: от девет годишен, а? тва някъде преди около четири години ли значи..? :)

-флаш1912: тоба проучване си го сънувал май...ти май си единствения, на който трябва да му съобщя новената, че в Италия най-обичяният отбор е и винаги е бил Ювентус
от SFHC на 22 Май 2013 21:46: "Славия ще изорът тревата последния кръг, нищо не е сигурно, титла за Лудогорец е много вероятна."


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост