Ще стане ли шампион "Челси"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

bozo
Мнения: 31
Регистриран на: 13 окт 2010 18:31
Контакти:

Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот bozo » 26 апр 2011 18:30

Как мислите дали въпреки лудите букмейкъри няма накрая "Челси" да прецака "Манчестър Юнайтед"

Букмейкърът Фред Дон - собственик на къщата за залагания BETFRED, вече провъзгласи Манчестър Юнайтед за първенец през сезона във Висшата лига на Англия. Днес "червените дяволи" надвиха Евертън и според шефът на букмейкърския салон Челси и Арсенал няма да могат да настигнат Ман Юн. Затова и BETFRED вече започва да изплаща печалби на тези, които са заложили за титла на Димитър Бербатов и компания.
"Това ще ми струва 300 бона, но аз съм уверен в първото място на Юнатед. Арсенал и Челси няма да могат да ги хванат този път!" - сподели босът на Betfred. Фред Дон е известен, че през март 1998 г. започна да изплаща залозите за титла на Манчестър Юн при 12 точки преднина за Арсенал, но тогава "топчиите" успяха да наваксат изоставането и взеха титлата с точка аванс.
"По онова време всички медии полудяха по мен и ми препоръчаха да не го правя никога отново, но не се притеснявайте, сър Алекс и момчетата вече се готвят за честванията на рекордната 19-та титла" - допълни Фред Дон. Той е готов вече и със залозите за следващия сезон, според които Манчестър Юнайтед е фаворит да запази титлата и да я направи 20-та в елита.

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион в "Челси"?

Мнениеот tarikat » 26 апр 2011 18:30

Мисия невъзможна. :(

Потребителски аватар
luddeN
Мнения: 895
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот luddeN » 26 апр 2011 18:33

Според мен - не, но ми е чудно защо пускаш тема за Челси във форума на Манчестър Юн. :?:
ЦСКА е най-успешният български отбор в европейските клубни турнири със своите достигнати 2 полуфинала за КЕШ (1967, 1982) и 1 полуфинал за КНК (1989)
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_lcob0jVat11qc85cs.gif[/wrapimg]

lothar_matthaus
Мнения: 367
Регистриран на: 21 сеп 2010 21:03

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот lothar_matthaus » 26 апр 2011 18:36

Силно се надявам, защото този съдийски отбор изобщо не мога да го понасям вече. Ювентус, Левски и ЦСКА взети заедно не са били толкова много подкрепяни колкото Юнайтед.

anton950
Мнения: 132
Регистриран на: 01 апр 2011 19:26
Skype: samocska15
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот anton950 » 26 апр 2011 18:38

Ами майтап ли е,Челси въпреки кошмарния сезон,все още има шанс за титлата.Бяхме 15 точки пред тях и допуснахме тази огромна разлика да се стопи.Сигурен съм,че във събота Арсенал ще се бори за успех,тъй като на теория все още имат шанс за титла,а Челси ще спечели своя двубой.При 3 точки разлика или 4(евентуално) идва директния сблъсък за титлата на ,,Олд Трафорд,,.Ако Юнайтед изпусне титлата,това ще е най-големия резил.

lothar_matthaus
Мнения: 367
Регистриран на: 21 сеп 2010 21:03

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот lothar_matthaus » 26 апр 2011 18:40

anton950 написа:Ами майтап ли е,Челси въпреки кошмарния сезон,все още има шанс за титлата.Бяхме 15 точки пред тях и допуснахме тази огромна разлика да се стопи.Сигурен съм,че във събота Арсенал ще се бори за успех,тъй като на теория все още имат шанс за титла,а Челси ще спечели своя двубой.При 3 точки разлика или 4(евентуално) идва директния сблъсък за титлата на ,,Олд Трафорд,,.Ако Юнайтед изпусне титлата,това ще е най-големия резил.


След първите 10 кръга не се виждаше кой може да спре Челси, но изведнъж се сринаха

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот Liverpool forever_95 » 26 апр 2011 18:42

НЕ! МЮ ще е шампион, а догодина Ливърпул начело с КРАЛЯ печели също 19-та титла и в близките 10 години се очертава една доминация на Ливърпул, МЮ и Челси в Премиършип и почти всяка година битката за титлата ще се води между тези 3 отбора. С Кени Далглиш начело Ливърпул се завръща.

Потребителски аватар
T.Henry14
Мнения: 716
Регистриран на: 29 авг 2009 20:14
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот T.Henry14 » 26 апр 2011 18:46

Не. ;)
ЛОКОМОТИВ 1926 ПЛОВДИВ

FCUnitedofManchester
Мнения: 113
Регистриран на: 05 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот FCUnitedofManchester » 26 апр 2011 18:47

Liverpool forever_95 написа:НЕ! МЮ ще е шампион, а догодина Ливърпул начело с КРАЛЯ печели също 19-та титла и в близките 10 години се очертава една доминация на Ливърпул, МЮ и Челси в Премиършип и почти всяка година битката за титлата ще се води между тези 3 отбора. С Кени Далглиш начело Ливърпул се завръща.

мечти мечти.
Кени едва ли ще остане след края на сезона, 3 най-много камо ли 10.

abahta
Мнения: 59
Регистриран на: 19 юли 2010 16:39
Контакти:

Re: Ще стане ли шампион "Челси"?

Мнениеот abahta » 26 апр 2011 18:47

Liverpool forever_95 написа:НЕ! МЮ ще е шампион, а догодина Ливърпул начело с КРАЛЯ печели също 19-та титла и в близките 10 години се очертава една доминация на Ливърпул, МЮ и Челси в Премиършип и почти всяка година битката за титлата ще се води между тези 3 отбора. С Кени Далглиш начело Ливърпул се завръща.
ХАХАХАХА не съм се смял толкоз отдавна.... Лузърпуул им давам от 6 място надолу.
Стенли ти можеш....


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта