Шоу на Челси....наистина са добри !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Шоу на Челси....наистина са добри !

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 окт 2008 22:12

Е затова съм сложил Левски пред Челси....просто съм българин, а не Лондончанин...за добро или за лошо ;) Но няма как Челси да не са ми също на сърце....подкрепям ги вече почти 15 години, и започнах когато нямаше никакви признаци че ще са гранд....както се казва пред очите ми израснаха....до отбор който диктува футболната мода в Европа !
А ЛЕВСКИ, ги подкрепям от.....1988 г. вече 20 кръгли години, само ако се сещах и за датата, на която кръвта ми е станала синя... щях да черпя наред ! :D
Но нищо....ще черпя на пролет догодина, след поредната ни титла, и купа ( дай боже )
П.П. CHELSEA са ми слабост и удоволствие....а ЛЕВСКИ......болка, ПРИЗВАНИЕ и ГОРДОСТ !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шоу на Челси....наистина са добри !

Мнениеот Blue_Lion » 18 окт 2008 23:45

Да бе,брат ;) Аз това с добро го казах :) И аз много им се кефя,защото каквото и да става са много сплотени като отбор и играят фантастично,особено този сезон ! Никой не липсва на състава,даже да ти кажа мен Анелка почна много да ме кефи и Дрогба хич не ми прави впечатление,че липсва :) Иначе,за мен големия в Chelsea си е Frankie,любимия ми футболист въобще ! Но и John Terry,бъдещия мениджър на клуба също много го харесвам :)) Ще бием Loserpool,нали брат :) Иначе,аз съм по-малък,но пак може да се каже,че не съм от Абрамович-фенчетата на Chelsea,макар че и да си такъв,лошо няма ! Някой са по-малки и сега се осъзнават,а Chelsea определено са страхотни ! Все пак,колкото и Левски да е зле в момента,на сърцето си ми остават Сините от София и никой друг,любовта в живота е една и тя е синя ! Нейното име за мен - ЛЕВСКИ СОФИЯ !

П.П. За добро е,че сме Българи да знаеш ! Велик народ и велика история ! И да черпиш до година :twisted: :D :D Жив и Здрав,Левскарче и САМО ЛЕВСКИ !
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Шоу на Челси....наистина са добри !

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 окт 2008 10:19

Blue_Lion написа:Да бе,брат ;) Аз това с добро го казах :) И аз много им се кефя,защото каквото и да става са много сплотени като отбор и играят фантастично,особено този сезон ! Никой не липсва на състава,даже да ти кажа мен Анелка почна много да ме кефи и Дрогба хич не ми прави впечатление,че липсва :) Иначе,за мен големия в Chelsea си е Frankie,любимия ми футболист въобще ! Но и John Terry,бъдещия мениджър на клуба също много го харесвам :)) Ще бием Loserpool,нали брат :) Иначе,аз съм по-малък,но пак може да се каже,че не съм от Абрамович-фенчетата на Chelsea,макар че и да си такъв,лошо няма ! Някой са по-малки и сега се осъзнават,а Chelsea определено са страхотни ! Все пак,колкото и Левски да е зле в момента,на сърцето си ми остават Сините от София и никой друг,любовта в живота е една и тя е синя ! Нейното име за мен - ЛЕВСКИ СОФИЯ !

П.П. За добро е,че сме Българи да знаеш ! Велик народ и велика история ! И да черпиш до година :twisted: :D :D Жив и Здрав,Левскарче и САМО ЛЕВСКИ !


Абсолютно съгласен, че никой не липсва на Челси в момента....аз лично харесвам Анелка, още от времето когато игреше в Арсенал ( в момента единственият отбор съперничещ на сините по красота на играта ) , а иначе любимец ми е Джо Коул, но си мисля, че просто без истинските Челсисти: Франки, Джон, и Джо Коул, машината Челси просто няма да е същата....въпреки че някои не са юноши на клуба, но са станали това което са, именно при лондончани. А дали ще бием Ливърпул....брат тия не позволяват да се играе, хубав футбол в мачовете с тях, но съм убеден че ще ги ударим....трудно но победата ще е синя !
А Левски няма да са зле дълго време, аз им го написах веднъж, на господата с червените очила....че Левски като ги започне.....няма спиране поне две три години ! историята го доказва !
Няма начин за лошо да сме българи ;) , колко народи могат да се похвалят с държавност, на почти 1400 г. ? А с народ на почти 2000 ? При това със същото име....не в началото да са: гали, римляни, келти....а сега французи, италианци, англичани, германци и т.н.
Аз така ги виждам нещата...да си БЪЛГАРИН е, ПРИВИЛЕГИЯ, ГОРДОСТ И ЧЕСТ !
САМО ЛЕВСКИ, и не разбирам тия, които сега не искат да ги гледат, и едва ли не им е безразлично, видиш ли, сега не сме силни, и няма как да ги подкрепям. ;)
Снощи ми стана изключително неприятно когато в една от темите едва не се изпокараха....а сме все левскари !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шоу на Челси....наистина са добри !

Мнениеот Blue_Lion » 19 окт 2008 12:28

THE G.A.M.E написа:
Blue_Lion написа:Да бе,брат ;) Аз това с добро го казах :) И аз много им се кефя,защото каквото и да става са много сплотени като отбор и играят фантастично,особено този сезон ! Никой не липсва на състава,даже да ти кажа мен Анелка почна много да ме кефи и Дрогба хич не ми прави впечатление,че липсва :) Иначе,за мен големия в Chelsea си е Frankie,любимия ми футболист въобще ! Но и John Terry,бъдещия мениджър на клуба също много го харесвам :)) Ще бием Loserpool,нали брат :) Иначе,аз съм по-малък,но пак може да се каже,че не съм от Абрамович-фенчетата на Chelsea,макар че и да си такъв,лошо няма ! Някой са по-малки и сега се осъзнават,а Chelsea определено са страхотни ! Все пак,колкото и Левски да е зле в момента,на сърцето си ми остават Сините от София и никой друг,любовта в живота е една и тя е синя ! Нейното име за мен - ЛЕВСКИ СОФИЯ !

П.П. За добро е,че сме Българи да знаеш ! Велик народ и велика история ! И да черпиш до година :twisted: :D :D Жив и Здрав,Левскарче и САМО ЛЕВСКИ !


Абсолютно съгласен, че никой не липсва на Челси в момента....аз лично харесвам Анелка, още от времето когато игреше в Арсенал ( в момента единственият отбор съперничещ на сините по красота на играта ) , а иначе любимец ми е Джо Коул, но си мисля, че просто без истинските Челсисти: Франки, Джон, и Джо Коул, машината Челси просто няма да е същата....въпреки че някои не са юноши на клуба, но са станали това което са, именно при лондончани. А дали ще бием Ливърпул....брат тия не позволяват да се играе, хубав футбол в мачовете с тях, но съм убеден че ще ги ударим....трудно но победата ще е синя !
А Левски няма да са зле дълго време, аз им го написах веднъж, на господата с червените очила....че Левски като ги започне.....няма спиране поне две три години ! историята го доказва !
Няма начин за лошо да сме българи ;) , колко народи могат да се похвалят с държавност, на почти 1400 г. ? А с народ на почти 2000 ? При това със същото име....не в началото да са: гали, римляни, келти....а сега французи, италианци, англичани, германци и т.н.
Аз така ги виждам нещата...да си БЪЛГАРИН е, ПРИВИЛЕГИЯ, ГОРДОСТ И ЧЕСТ !
САМО ЛЕВСКИ, и не разбирам тия, които сега не искат да ги гледат, и едва ли не им е безразлично, видиш ли, сега не сме силни, и няма как да ги подкрепям. ;)
Снощи ми стана изключително неприятно когато в една от темите едва не се изпокараха....а сме все левскари !


Като народ сме още по-древни ;) Еми брат,не всеки може да носи синьо сърце - то поражда отговорност и дълг към БЪЛГАРИЯ,отдаденост и вярност до гроб независимо от всичко към Ф.К ЛЕВСКИ,чиста и свята Любов към най-святия Български син - Васил Левски и клубът,кръстен на негово име,от българи-патриоти ! Да живей !
Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта