Защо сте от Chelsea ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот pens » 22 авг 2008 13:26

Абе как може да кажете, че Челси е работническият обор? Това е било богат квартал в миналото и това е причината феновете им да са такива бастуни. Иначе евалата за отбора преди Абрамович. Успяха да се надпреварват с най-добрите в Европа във финансова криза. Последзаприличаха на цирк. Единствените попадения за мен са Дрогба и Чех, които знаете кой ги доведе. Тери и Лампард са ви ясни откъде са.
Челси никога няма да има публиката на Ливърпул, която е 50% от отбора.

ПС: Аз винаги съм бил за Левски и Ливърпул.
Пише се Левски, чете се Любов.

Потребителски аватар
redmanutd
Мнения: 134
Регистриран на: 29 юли 2008 00:30
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот redmanutd » 22 авг 2008 13:36

po skromno mnenie MAN U e otbora v angliq,nito liverpool,nito chealsea,nito frenskiq otbor arsenal.koito spored men trqbva da igrae vuv Francia Liga 1,samo za ideqta az sum za otborite koito ima bg u4astie,zatova 6te se radvam da vidq Berbo v MAN U.tukmo 6te spe4eli ne6to.glory glory man united.
Glory Glory Man Utd

Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот Talic » 22 авг 2008 13:58

Вижте сега аз по-принцип съм от Юнайтед ама като ви гледах срещу Портсмут , направо се накефих , много яко играхте и 100 % сте фаворити за титлата , макар че все още нищо не се знае ;)
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

di-vaio
Мнения: 16
Регистриран на: 25 юли 2008 12:05
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот di-vaio » 22 авг 2008 14:03

Хаселбанк, Десаи, Петит, Ди Матео... На този Челси станах фен, а от ерата Абрамович, най-много харесвах отбора при Авраам Грант, жалко за лудия късмет на Ман.Юнайтед на финала на ШЛ.

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот storm » 22 авг 2008 15:01

Chelsea otbor bez kusmet no sus Surce !!!
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот Blue_Lion » 22 авг 2008 17:02

Angoff написа:
Blue_Lion написа:Angoff,след горните две мнения ТИХО.И двете достатъчно изчерпват темата ;) Отностно "червената" част на феновете от България,само да кажа че има доста дето са фенове на големия отбор Roma :D повече от колкото са на цеца :lol: :lol: Както и да е,тук говорим за Футбол,не за онова подобие из нашите ширини.Та Chelsea без и със парите на Абрамович си има достатъчно фенове и в БГ и в Англия ;) Ако някой не вярва да види коя е най-силната фракция в Англия.Ще дам и един жокер - HEADHUNTERS...CHELSEA HEADHUNTERS :twisted: Абе може и да нямаме много титли в Англия,но пак сме си били фактор малко или много.А този сезон ще имаме два СИНИ шампиона - в Англия и БЪЛГАРИЯ


Е недей сега така :lol:
ОТ този сезон Челси са ми приятни за гледане , по простата причина че треньор им е големия Фил а това значи атакуващ футбол ;)... но да Феновете на Челси скочиха с 300% от както дойде Абрамович... и аз Харесвах Фло,Уайз,Дзола,Станич,Поайет,Виали,Дан Петреску,Ферер игра там маничко и т.н. ;) Още повече че Барса (Моя любим клуб) и Челси винаги са били в добри трансферни отношения;) ... Пти,Богард,Ферер,Белети,Деко... може и да съм изпуснал нещо... е тая година Ман Ю ако вземат Берба са моят фаворит иначе на Челси им желая успех ако покажат атакуващ футбол и ме спечелят като фен ;)
Нидей ма обижда...няма синьо няма червено за футбола важна е Атаката... и все пак най добрите отбори са в Червено :lol:


Хахаха нИ тЪ УбиждЪм уЪ ! Тва с добро го казах ся :D Прав си за "ерата дЕдо Роман",ма и преди тва си имаше много фенове като мен примерно ;) Определено мача с Помпи вдъхва надежди за красив и резултатен футбол,тъй че Chelsea ОNLY ! (В Англия де) А за червения цвят,има доза истина макар,че омразния ми Real (и аз харесвам Barca) е най-успешния европейски клуб (говоря за ШЛ),а Rangers е най-титулувания Европейски отбор (44 титли ако се нелъжа) ;) Мда...Сините в АТАКА :)
Изображение

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот stefani » 23 авг 2008 16:48

Не мога да съм от този отбор , защото така не се прави футбол. Берлускони е поне близко по пари до Абромович ,но за 20 години е дал по малко пари от колкото Абрамович за няколко години , а Милан спечели 5 ШЛ и загуби 3 финала ! Челси достигна само до един загубен тази година !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Heskey
Мнения: 37
Регистриран на: 28 авг 2008 11:06
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот Heskey » 28 авг 2008 13:11

Според мен е глупаво да си фен на отбор заради цвета на екипа или заради присъствието на някой конкретен футболист там, било то и българин. Иначе и аз съм от тази група, на която Челси са били симпатични преди Абрамович. Евала на тези фенове, които са подкрепяли отбора преди това със същия ентусиазъм, с който го правят и в момента. Може би няма такова усещане, любимият ти отбор, който е догонвал грандовете и се е мъчил да се промъкне между тях, да дочака своя благодетел и най-после да се порадва на слава. Но смея да твърдя, че 90% от "ревностните" почитатели на този отбор в момента преди да дойдат парите просто са симпатизирали на отбора, както съм го правил аз и много от писалите вече, макар и това да е под въпрос; викали са за някой отбор от друго първенство, като не са следяли толкова Челси, защото не са в елита и не им е трепвало сърцето при всеки техен успех или неуспех. Сега обаче те нареждат, гордеят се с пристрастията си и дори си позволяват да пускат несъстоятелни бъзици при някоя издънка на утвърдените грандове. Любовта към даден отбор се изразява в подкрепата му във всички моменти - и тези на слава и тези на погром. Дано се лъжа, но също не по-малък процент от гореспоменатите навъдили се се фенова биха отстранили Челси от сърцето си, ако да речем някой емир купи Манчестър Сити или Тотнъм и започне да налива милиарди като луд. Тогава ще се изваждат какви ли не основания от типа на "Харесвах Тотнъм още от когато Бербатов играеше там", или "Мразя Манчестър Юнайтед, затова симпатизирах на Манчестър Сити", като ще пропусне да се се спомене, че е омразата към Манчестър Юнайтед е била породена именно от "любовта" към Челси.

Не харесвам Милан, но горното сравнение беше много точно и съвсем на място. Не харесвам и Манчестър Юнайтед, но оправдавам техните почитатели, голяма част от които са израстнали в ЕРАТА на Манчестър Юнайтед. Когато те са затввърждавали с постоянството си своята традиция и са се утвърждавали като гранд. Аз също съм израстнал в тази ера, но подкрепям Ливърпул. Челси обаче не са способни на ера, не и при "политиката" на сегашния им собственик. Тук отново ще припомня съпоставката на колегата с Берлускони и Милан, която изключително много ми хареса.

Поздравявам всички ИСТИНСКИ фенове на Челси, защото съм сигурен, че и те не са малко, както написа някой по-горе, Челси винаги са били фактор и по един или друг начин са печелили привърженици. Класата на сегашния тим и качествата на футболистите е неоспорима и въпреки, че леко ме дразни това, което обяснявах толкова дълго, се възхищавам на играта на таланти като Лампард, Коул, Чех... с най-добри чувства...Успех на Челси в предстоящия сезон!
Изображение
Изображение
Изображение

koko_chelseafc
Мнения: 1
Регистриран на: 07 ное 2008 15:24
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот koko_chelseafc » 07 ное 2008 15:39

Ае само Челси ! Всички които са против това да са скрият някъде ! Ако са слаб отбор защо тогава са първи а тия слабаци Манчестър за някаде в 3-та глуха дето падат от Зенит :mrgreen: :mrgreen: :D

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Защо сте от Chelsea ?

Мнениеот urbano » 10 дек 2008 23:04

Едно време в старата агитка на Ботев повечето бяха за Ливърпул (заради футболните успехи), а другите (по-малкото) бяха за Челси (заради хулиганите от Хедхънтърс). Аз и едно момче от Каршияка бяхме за West Ham Utd но по лондонски симпатизирахме на Челси, наивни години-блажени години, пънка още беше млад хахаха не знаех почти никое име от чуковете освен Тони Коти, обаче знаех за Кери Диксън, Пат Невин, Спийди, Гордън Дюри!! Тогава горе-долу единствената по-подробна информация за нещата в Англия можеше да се прочете във вестник Спорт Тото и все така се случваше че имаше повече материали за Челси отколкото за чуковете и може би за това знаех повече за Челси...и до ден днешен избирам Челси пред Ливърпул, Манчестер,Арсенал, Барселона, Реал, Милан и тн


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта