ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот saract » 26 фев 2020 10:01

Не съм фен на Челси но критиките към Лампард ми изглеждат пресилени.Той прави своите грешки разбира се но като цяло се справя добре.С оглед потенциала с който разполага.Най перфектния ход би бил връщането на Азар през лятото.Очевидно е че няма какво да прави в Реал.Да може да се помисли и за нов вратар .

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот Serafim » 26 фев 2020 12:51

И що ми изтрихте мнението? Плюете и обиждате Лампард, пък аз нищо обидно не казах, а изчезна.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 26 фев 2020 15:35

saract написа:Не съм фен на Челси но критиките към Лампард ми изглеждат пресилени.Той прави своите грешки разбира се но като цяло се справя добре.С оглед потенциала с който разполага.Най перфектния ход би бил връщането на Азар през лятото.Очевидно е че няма какво да прави в Реал.Да може да се помисли и за нов вратар .


Именно,защото не си фен не ти пука.Велик футболист и капитан,много слаб треньор.Едното няма нищо с другото,а за потенциал на отбора не ми говори, защото спада във формата на някои футболисти е фрапираща.
Няма безгрешен човек,но умния човек признава грешките си и се опитва да ги поправи,обаче това не важи за Лампард. Както казах вече 6,7 години в Чемпиъншип и може и да се научи.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот saract » 26 фев 2020 15:42

E_pluribus_unum написа:
saract написа:Не съм фен на Челси но критиките към Лампард ми изглеждат пресилени.Той прави своите грешки разбира се но като цяло се справя добре.С оглед потенциала с който разполага.Най перфектния ход би бил връщането на Азар през лятото.Очевидно е че няма какво да прави в Реал.Да може да се помисли и за нов вратар .


Именно,защото не си фен не ти пука.Велик футболист и капитан,много слаб треньор.Едното няма нищо с другото,а за потенциал на отбора не ми говори, защото спада във формата на някои футболисти е фрапираща.
Няма безгрешен човек,но умния човек признава грешките си и се опитва да ги поправи,обаче това не важи за Лампард. Както казах вече 6,7 години в Чемпиъншип и може и да се научи.

Чемпиъншип да не е училище за треньори?Разликата във футбола който се играе в Премиършип и Чепмиъншип и като стил и като класа е колосална.Кажи ми един треньор постигнал някакви успехи в Премиършип да е дошъл от Чемпиъншип.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 26 фев 2020 16:07

Напротив,там му е мястото.Има много да учи за мотивация,тренировъчен процес и тактики.Там ще го изтърпят, но във В.Л.,категорично не!Давам му най много още един сезон,но се съмнявам.Мислиш,че целта пред собственика и ръководство е Челси да бъде посредствен отбор и да бъде надиграван от средняшки и изпадащи отборчета и то насред Лондон?
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот saract » 26 фев 2020 16:32

E_pluribus_unum написа:Напротив,там му е мястото.Има много да учи за мотивация,тренировъчен процес и тактики.Там ще го изтърпят, но във В.Л.,категорично не!Давам му най много още един сезон,но се съмнявам.Мислиш,че целта пред собственика и ръководство е Челси да бъде посредствен отбор и да бъде надиграван от средняшки и изпадащи отборчета и то насред Лондон?

Челси не е посредствен отбор.След три поредни трансферни прозореца и напускането на супер звездата Азар това представяне не е толкова нелогично.Дори без трансфери ако Еден Азар беше останал отборът щеше да изглежда различно.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 26 фев 2020 17:59

Натам сме тръгнали към посредствеността.Имаме трансфер вече,а ще има и предстоящи и най-вероятно ще му бъде даден шанс на Лампард най-много според мен до коледа тази година.Вероятноста да успее за мен е малка.Искам да успее,но просто не вярвам вече в неговите способностите, като треньор на Челси.Прогресивно пропадане съпътствано от много контузии и много слаба форма на футболисти с не до том големи футболни качества(но определено някои от тях могат много повече)+изключително много допуснати тактически грешки и най-вероятно извън топ 4 при това в сезон в ,който има само 1 отбор в много добра форма хич не говори добре.Представям си къде щяхме да свършим,ако имаше още 2,3 отбора борещи се за тилата.Предполагам извън 10 ката,а нищо чудно и този сезон да сме там.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ: Челси - Байерн Мюнхен /25.02.2020г./ 22:00ч.

Мнениеот boabbb » 27 фев 2020 08:52

Истината е, че Челси в момента сменя поколенията и сте си дроб отвсякъде в подобни мачове срещу европейски колоси, което е и нормално. С новите попълнения и всички здрави няма да сте толкова зле, но в момента това са реалностите. Преди няколко години като отстранихте Байерн, той тогава чичо Франки май им вкара някакъв страшен гол, те бяха в смяна на поколенията и бяха дроб в подобни мачове. Това е кръговрата и е много трудно даден отбор да избяга от това ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта