ВЛ: Челси - Борнемут /14.12.2019г/ 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Борнемут /14.12.2019г/ 17:00ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2019 10:40

drvasko98 написа:
E_pluribus_unum написа:Безтегловното падане продължава от повече от месец и парашута май няма да се отвори.Дори не си хабя нервите вече,просто сме отбор,който става все по импотентен.Какво трябва да се случи, за да се промени това,не знам?!


Вяра и търпение трябва да се случат, когато няколко играчи правят едновременно дебютен сезон в ПШ, а някои и в мъжкия футбол изобщо. Място в топ 4 ще е подвиг, както писа някой. А в ШЛ целта вече е изпълнена

Дали ще му бъде дадено това време на Лампард?
Много зависи от трансферите зимата и от представянето на отбора през втората половина на сезона.Дори и с млад състав вече трябваше да покажем едно постоянството, без значение дори и да е малко.В момента сме супер непредсказуем отбор и в добрия и в лошия случай,може би и за тава коментарите на феновете са с такъв поляритет.
Определено някои хора имат повече търпение и вяра от други, но това е съвсем нормално.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Челси - Борнемут /14.12.2019г/ 0:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 дек 2019 14:09

Нямах възможност да гледам мача, тъй че, не мога да давам оценка за представянето, чисто като продукция. :roll:
Не съм гледал и репортаж, но неприятна и неочаквана загуба. Ясно е, че търпим регрес като резултати в последният месец.
Май зимната пауза ще ни дойде добре ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Борнемут /14.12.2019г/ 0:1 FT

Мнениеот Highlander » 16 дек 2019 00:37

THE G.A.M.E написа:Нямах възможност да гледам мача, тъй че, не мога да давам оценка за представянето, чисто като продукция. :roll:
Не съм гледал и репортаж, но неприятна и неочаквана загуба. Ясно е, че търпим регрес като резултати в последният месец.
Май зимната пауза ще ни дойде добре ...


Същност в рамките на следващите две седмици ще изиграем четири мача. Още следващата неделя гостуваме на Тотнъм, следва домакинство на Саутхямптън, а веднага след него гостуване първо на Арсенал, а после на Брайтън. Пък и като цяло програмата ни до края е доста тежка.
Зимна пауза звучи странно за първенство като английското, където по Коледа и Нова година се играят мачове през два дена. И на мен ми се иска да има някаква реална пауза, защото не ни чака нищо добро.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Борнемут /14.12.2019г/ 0:1 FT

Мнениеот rhaegar » 16 дек 2019 00:55

Ще има, ама февруари.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта