Свърши ли ерата Абрамович???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот sslevski » 20 юли 2018 16:09

След като скоро беше обявен за отбора със спечелени най-много трофеи през последното десетилетие, в сините от Лондон се стовари пълен хаус.Може би всичко започна от забраната на Абрамович да влиза в страната.След това започна да се пише,че ще напуснат Азар,Куртоа,Уилям и Канте.На практика това е почти половината отбор,но не само.Това са четеримата основни футболисти на отбора и ако напуснат това ще е меко казано пагобно за клуба.Почти съм сигурен че последния няма да напусне и ще стане най-скъпо платения футболист в клуба,но това не оправя кашата.След всичко написано до тук се взима и треньор,който на практика не голямо име във футбола и с ръка на сърцето мога да кажа и че не спечелил никакъв трофей през живота си. Според мен започва да се работи на парче и отбора се превръща в посредствен отбор.
Дано тази апокалиптична картина се окаже пълна измишльотина в края на сезона.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот Вълчан » 20 юли 2018 17:13

Това е началото на спадът на Англииското първенство.Всички ще избягат лека полека.Богаташите ще си намерят друго първенство по либерално и търсещо инвестиции.И бозавите ще се върнат както преди 30 години.Махленски футбол със груби влизания и центрирания още от центъра.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот JohnnieWalker » 20 юли 2018 17:58

След като изкуствено ги направиха гранд, най-нормалното нещо на света е по същият начин да ги върнат към посредствеността...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот ntodorov » 20 юли 2018 18:37

Вълчан написа:Това е началото на спадът на Англииското първенство.Всички ще избягат лека полека.Богаташите ще си намерят друго първенство по либерално и търсещо инвестиции.И бозавите ще се върнат както преди 30 години.Махленски футбол със груби влизания и центрирания още от центъра.

Дай Боже да си прав. Аз искам да гледам "английски футбол", а не лигави момченца сбрани от цял свят, които на одраскване скимтят. Искам оня английски футбол от началото на 90-те, а не оня от 70-те, когато английските футболисти с топка в крака приличаха повече на Карлсон с перката в гъза. Искам оня бърз футбол от 90-те, с много борба, преса, битки
за позиция, "бой" във въздуха, кървави ленти по главите на футбалерите, резултати от рода на 4-3, 5-3, 6-4 и голове от типа 'снаряди" от 40 - тия метър нататък. Един такъв мач за цял сезон да гледам - доволен ще да съм.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 19:08

Защо да е свършила... само преди един сезон станахте шампиони?

Нормално е всеки отбор да преживява разни по-слаби периоди. Нали уж се строи и стадион...Те така летят парите във всяка посока... просто настана по-трудно време.

За Куртоа се знаеше от доста време, че иска да се връща в Мадрид. Уилиан е човек, който навлиза в такава възраст, в която е трудно да се справя с физическия натиск предоставен от съперниците в лигата. Ако успеете да го продадете за 70-80 млн. на Барселона, това до някаква степен би компенсирало влагането на сериозни суми в един измежду Бакайоко и Мората...

Азар би бил сериозна загуба, но все още нищо не се знае, поне не и от повечето журналисти.

Дори и да го загубите, пак се спекулира за сума от порядъка на 125 - 190 млн. Ако е средна, пак ще има сериозни приходи.


След тези безумия с Бакайоко, Дринкуотър и Баркли, вероятно някоя глава трябва да падне... но все пак... на Бакайоко това му е първи сезон в Англия, а и трябва да имате някакви англичани в отбора, така че.... стискаш зъби и това е... много е лесно да се напише отстрани- псуваш, къртиш панелки, хвърляш телевизори и чакаш, докато нещата не се оправят.

Имате и интересен треньор, който може да се окаже голям провал, но може пък да се справи повече от добре. Сари е една енигма за обикновения фен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

romanovski
Мнения: 1
Регистриран на: 12 юли 2018 20:59
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот romanovski » 20 юли 2018 22:06

Ерата Абрамович ще свърши когато бъде завършен новият стадион!

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот Дидо » 20 юли 2018 22:12

ntodorov написа:
Вълчан написа:Това е началото на спадът на Англииското първенство.Всички ще избягат лека полека.Богаташите ще си намерят друго първенство по либерално и търсещо инвестиции.И бозавите ще се върнат както преди 30 години.Махленски футбол със груби влизания и центрирания още от центъра.

Дай Боже да си прав. Аз искам да гледам "английски футбол", а не лигави момченца сбрани от цял свят, които на одраскване скимтят. Искам оня английски футбол от началото на 90-те, а не оня от 70-те, когато английските футболисти с топка в крака приличаха повече на Карлсон с перката в гъза. Искам оня бърз футбол от 90-те, с много борба, преса, битки
за позиция, "бой" във въздуха, кървави ленти по главите на футбалерите, резултати от рода на 4-3, 5-3, 6-4 и голове от типа 'снаряди" от 40 - тия метър нататък. Един такъв мач за цял сезон да гледам - доволен ще да съм.

Никога няма да се върнат тези времена,ама много ми е интересно къде си гледал този типичен английски футбол?
Парите развалиха футбола,а букмекърите го убиват.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот ntodorov » 26 юли 2018 09:30

Дидо написа:
ntodorov написа:
Вълчан написа:Това е началото на спадът на Англииското първенство.Всички ще избягат лека полека.Богаташите ще си намерят друго първенство по либерално и търсещо инвестиции.И бозавите ще се върнат както преди 30 години.Махленски футбол със груби влизания и центрирания още от центъра.

Дай Боже да си прав. Аз искам да гледам "английски футбол", а не лигави момченца сбрани от цял свят, които на одраскване скимтят. Искам оня английски футбол от началото на 90-те, а не оня от 70-те, когато английските футболисти с топка в крака приличаха повече на Карлсон с перката в гъза. Искам оня бърз футбол от 90-те, с много борба, преса, битки
за позиция, "бой" във въздуха, кървави ленти по главите на футбалерите, резултати от рода на 4-3, 5-3, 6-4 и голове от типа 'снаряди" от 40 - тия метър нататък. Един такъв мач за цял сезон да гледам - доволен ще да съм.

Никога няма да се върнат тези времена,ама много ми е интересно къде си гледал този типичен английски футбол?
Парите развалиха футбола,а букмекърите го убиват.

Сериозен ли си ? Английския футбол не съществува от времето на Диема - спорт, Диема Екстра и Нова Спорт...Нима не си гледал мачове с участието на Макманамън, Фаулър, Барнс, Глен Ходъл, Пол Инс, Стив Колимор, Вини Джоунс, Адамс, Фердинанд ? Пък от 70-те...И сега да поискаш - ще ги гледаш. В тубата е пълно с тях.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот Дидо » 26 юли 2018 10:26

ntodorov написа:
Дидо написа:
ntodorov написа:
Вълчан написа:Това е началото на спадът на Англииското първенство.Всички ще избягат лека полека.Богаташите ще си намерят друго първенство по либерално и търсещо инвестиции.И бозавите ще се върнат както преди 30 години.Махленски футбол със груби влизания и центрирания още от центъра.

Дай Боже да си прав. Аз искам да гледам "английски футбол", а не лигави момченца сбрани от цял свят, които на одраскване скимтят. Искам оня английски футбол от началото на 90-те, а не оня от 70-те, когато английските футболисти с топка в крака приличаха повече на Карлсон с перката в гъза. Искам оня бърз футбол от 90-те, с много борба, преса, битки
за позиция, "бой" във въздуха, кървави ленти по главите на футбалерите, резултати от рода на 4-3, 5-3, 6-4 и голове от типа 'снаряди" от 40 - тия метър нататък. Един такъв мач за цял сезон да гледам - доволен ще да съм.

Никога няма да се върнат тези времена,ама много ми е интересно къде си гледал този типичен английски футбол?
Парите развалиха футбола,а букмекърите го убиват.

Сериозен ли си ? Английския футбол не съществува от времето на Диема - спорт, Диема Екстра и Нова Спорт...Нима не си гледал мачове с участието на Макманамън, Фаулър, Барнс, Глен Ходъл, Пол Инс, Стив Колимор, Вини Джоунс, Адамс, Фердинанд ? Пък от 70-те...И сега да поискаш - ще ги гледаш. В тубата е пълно с тях.

Тези които ги изреди съм ги гледал,някъде тогава Диема започнаха да предават английските мачове,но преди това нямаше как да се гледат на живо,а в тубата никога няма да седна да изгледам цял мач.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Свърши ли ерата Абрамович???

Мнениеот Santiago Munezz » 05 авг 2018 00:56

JohnnieWalker написа:След като изкуствено ги направиха гранд, най-нормалното нещо на света е по същият начин да ги върнат към посредствеността...

Циганския фен на Катуня си личи отдалеч. :lol:
Иначе темата е крайно несериозна и буди единствено смях.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта