ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 15 мар 2018 00:13

Sardukar написа:Безболезнено ли?
Баси, завиждам ти!
Аз се чувствам смазан! Не толкова, че отпаднахме, а как го сторихме. Все повече заприличваме на Арсенал...


Мда. Спрях да се ядосвам някъде от момента в който Фабрегас реши да се прави на голаджия и я изби от крака на Канте. Някъде там ми стана ясно, че не е нашата вечер.

Иначе да, кофти е че се арсенализираме, ама явно натам сме я подкарали.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 мар 2018 00:19

Изпих няколко малки и ме отпусна, черпя по едно всички и победителите и победените.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Soulen » 15 мар 2018 08:58

Изиграхме мача като пълни аматьори. Тибо за толкова години един път не ни спаси решаващо в голям момент. Никога няма да е със статута на Чех, а имах такива големи надежди за него. Личи си, че иска да си ходи при семйството му. В защита сме потресаващи, не знам защо играем с 5 такива. Алонсо е лимитиран футболист с много желание, който аз лично много харесвам, раздава се момчето и играе на върха на възможностите си. Моузес е играч да го пускаш за средняци в Англия, Кристенсен и Рюдигер все още не са реализирали потенциала си, а на Азпи не му е там мястото. Искам тая малоумна схема да не я виждам повече, или поне не с тези изпълнители.
Канте е световна класа без коментар, Фабрегас бих го оставил на летището, даде каквото даде, не искам повече да го виждам в отбора, щом нямаш класата за Барса, логично е да нямаш и за Челси. Азар е другия ни играч от световна класа, а Уилиян е човека за големи мачове в Челси, тези двамата трябва да останат задължително. Педро става за резерва и за опашкарите. Жиру изглеждаше като аматьор за такъв мач, неговата сила е срещу Борнемут и Стоук, когато трябва да скачат с Шоукрос и да се ръгат с лакти в наказателното поле. На Мората ще му дам шанс поне до догодина, все пак му е първи сезон и вкара доста голове в началото.

От титулярите куцаме много сериозно на цели 5-6 поста, пак добре че не се паднахме със Севиля и да станем за смях.

Сардукар е прав, все едно гледах как играе Арсенал в ШЛ. Никога този отбор в цялата си история в ШЛ не е изглеждал толкова жалко срещу голям отбор. Може и да са ни побеждавали, но това винаги е ставало с големи клизми, съдийска помощ, голове в последните минути или дузпи.

Окончателно си пролича, че онзи шампионски Челси е мъртъв, а да се изгради нов в този пазар, Роман трябва да отпусне към половин милиард и пак може да не стане.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Serafim » 15 мар 2018 11:02

Честно казано изглежда трябва преоценяване на ситуацията. Конте не иска в отбора, Куртоа е раздвоен, Азар сякаш няма доверие в съотборниците си и е разочарован, Фабрегас сякаш е уморен и пренаситен от футбола и не се чувства на мястото си... Моузес е посредствен играч, Рюдигре и Кристиансен са млади играчи, има на къде да се развиват, но не можем да ги наречем топ защитници, които да се противопоставят на фаворитите за ШЛ. Единствените със желание снощи бяха Аспиликуета, Алонсо и Уилиан.
Трябва да играят много милиони на лято за играчи, а и въпроса с треньорския пост остава отворен. При всички положения ще минат няколко години, преди да се върнете отново сред фаворитите за ШЛ.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта