ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 14 мар 2018 23:42

Важното е Тибо да задържим :lol:
Иначе Барса се възползва на макс от индивидуалните ни грешки ,като сложим и липсата на класа отпред и напълно закономерно отпадане.
Все пак опитахме ,имахме не лоши положения ,но уви.
И да ,наистина няма незаменими хора. :!:
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43769
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 14 мар 2018 23:45

Това е едно от най-безболезнените отпадания до сега. Мога да го сравня с това от Интер, където бяхма горе-долу толкова безпомощни, въпреки че тогавашният ни отбор беше в пъти по-класен от сегашния.

Изпуснахме си шансовете, те наказаха грешките ни и логичното се случи. Дано успеем да се класираме за ШЛ и догодина.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 14 мар 2018 23:46

Много ме е яд,няма да мога да спя тази вечер,бесен съм! Този отбор от тук нататък няма реализация и лятото ще бъде разпарчетосан и при това с право.Някои футболисти ще заминат в посока Испания,а плявата дадена под наем или разпродадена на килограм.Напълно правилно с оглед на а срамния сезон за нас,дори съм сигурен и,че в топ 4 няма да влезем.Може би е по добре да започнем от нула,да заложим на младите от академията с нов треньор и да градим отначало.Между другото Челси е клуба в света с най-много дадени под наем играчи.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Sardukar » 14 мар 2018 23:48

rhaegar написа:Това е едно от най-безболезнените отпадания до сега. Мога да го сравня с това от Интер, където бяхма горе-долу толкова безпомощни, въпреки че тогавашният ни отбор беше в пъти по-класен от сегашния.

Изпуснахме си шансовете, те наказаха грешките ни и логичното се случи. Дано успеем да се класираме за ШЛ и догодина.

Безболезнено ли?
Баси, завиждам ти!
Аз се чувствам смазан! Не толкова, че отпаднахме, а как го сторихме. Все повече заприличваме на Арсенал...
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот kingofpop » 14 мар 2018 23:50

тия слухове за Азар в Реал сериозни ли са.....дрибълът му е брутален...и днес се видя, въпреки че като че ли не е в оптимална форма, начинът по който владее топката е изумителен, наистина се надявам да НЕ отиде в Реал, защото съм сигурен, че там ще мачка много здраво
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 14 мар 2018 23:56

kingofpop написа:тия слухове за Азар в Реал сериозни ли са.....дрибълът му е брутален...и днес се видя, въпреки че като че ли не е в оптимална форма, начинът по който владее топката е изумителен, наистина се надявам да НЕ отиде в Реал, защото съм сигурен, че там ще мачка много здраво

Да вярно е и ако искаш вярвай Азар е с най много успешни дрибъли през този сезон,като задминава Меси с доста,при това сега далеч не е във форма.Аз му пожелавам от все сърце да отиде в Реал и да заиграе с класни футболисти и там наистина той ще е брутален и ще бъде видян от всички.Ние изпуснахме момента и смея да твърдя,че днес го изгубихме и него и Куртоа,а за Конте не ми дреме!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот 0007 » 15 мар 2018 00:00

Аз също съм смазан...голям шанс пропуснахме,но малките детайли този път не бяха в наша полза.Евтин гол в началото,греда в края на първото...
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Sardukar » 15 мар 2018 00:02

Все ми се иска да вярвам, че Азар няма да ни остави, когато сме дънни риби, но критично погледнато е в правото си да го направи.
Тибо би трябвало да преподпише след тоя мач :mrgreen:
Конте е пътник, което адски много ме дразни, но ние отдавна доказахме, че не сме нормален клуб в това отношение. Дано стане чудо и остане, ама...
Моля се да не взимаме Луис Енрике.


ПП Канте е мега добър!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 мар 2018 00:04

0007 написа:Аз също съм смазан...голям шанс пропуснахме,но малките детайли този път не бяха в наша полза.Евтин гол в началото,греда в края на първото...

Общо взето куп евтини голове и куп пропуски за без пари от наша страна,но никой не ни е виновен.Има една стара приказка"Сам паднал,сам се убил".
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | Барселона - ЧЕЛСИ, 14.03.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 мар 2018 00:11

Sardukar написа:Все ми се иска да вярвам, че Азар няма да ни остави, когато сме дънни риби, но критично погледнато е в правото си да го направи.
Тибо би трябвало да преподпише след тоя мач :mrgreen:
Конте е пътник, което адски много ме дразни, но ние отдавна доказахме, че не сме нормален клуб в това отношение. Дано стане чудо и остане, ама...
Моля се да не взимаме Луис Енрике.


ПП Канте е мега добър!

Канте беше брутален днес,страшно много израстна в Челси,за мен най добрия в света дефанзивен халф.Добър мач и за Жиру,Уили,Азар до някаде и това е.Този отбор няма истински изявен лидер и това ни е проблема,когато треньора няма,какво да даде повече идва време за лидера. Няма Тери, няма Лампард,няма го и Дрогба,няма го истинския лидер и борец.Голяма грешка да оставим Тери да си тръгне.Сигурен съм,че ако играеше в тези мачове нещата щяха да стоят по друг начин.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта