ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 21 фев 2018 01:35

Защитата им на моменти беше меко казано неадекватна.Обаче с един Жиру да се бори и увлича Пике и Умтити щеше да има още повече пространства за бързите Азар и Вили и с по смела игра отпред щеше като нищо да вкараме още ,но Конте за мен сбърка и игра страхливо.
До втората среща има доста време и още тежки мачове да изиграем.Рано е да коментира ме ,но....За мен е далеч по реално да ни пребият спокойно и да няма и помен от уж хубавата ни игра днес ,отколкото да направим нещо.Просто сега бяха достатъчно уязвими ,а ние не се възползвахме.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот kingofpop » 21 фев 2018 01:44

sslevski написа:
Groucho написа:
rhaegar написа:Ае ще видим. Аз не бързам да ни отписвам. Единственото лошо е, че трябва да сме още по-добри в защита на реванша, иначе гол можем да вкараме. Не вярвам да тръгнем в бесни атаки, освен ако не получим първи гол. То е ясно, че ще трябва по някое време да се напънем, но предполагам ще гоним точния момент.

То и да получат първи гол нищо не се променя. Общо-взето по същия начин трябва да изиграят и гостуването. Прибрани в защита и да чакат удобен момент. Ако се отворят прекалено рано, Барселона ще получи много по-добър шанс да вкара повече от един гол и да приключи всичко рано-рано в реванша. След 65-70 минута според мен трябва да е юрушът на маслините за Челси, без значение дали резултатът до този момент е 0-0 или 1-0.

Абсолютно те подкрепям.Въпроса е дали Челси ще издържи на натиска.
И още нещо интересно.Какво ще се получи ако започнем мача на преса? Те не очакват да им играем така.А според мен защитата им е под всякаква критика.



Тази ужасна защита, както я наричаш, има 11 гола допуснати за 24 мача в ЛА Лига и 2 гола допуснати в 7 мача в ШЛ или казано по друг начин само 13 допуснати гола от началото на сезона в двата турнира....иначе да, днес беше най-слабият ни мач може би от 2-3 месеца насам и отзад и в центъра дори - но това ме успокоява, на реванша трудно може да сме по-зле :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 21 фев 2018 01:50

А кое ти дава насока,че ще сте по-добре. Според мен това ви е максимума срещу нас не говоря за Малага,Ейбар и лас Палмас и както казва един приятел вие ако играете във ВЛ на Англия досега отдавна да сте напуснали ШЛ.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот kingofpop » 21 фев 2018 02:59

sslevski написа:А кое ти дава насока,че ще сте по-добре. Според мен това ви е максимума срещу нас не говоря за Малага,Ейбар и лас Палмас и както казва един приятел вие ако играете във ВЛ на Англия досега отдавна да сте напуснали ШЛ.



:lol: :lol: :lol: :lol: стига си дрънкал глупости, вие така говорехте и за Гуардиола, пък човекът спечели титлата още януари месец.....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот Thsmith » 21 фев 2018 05:10

Добре, да го кажем така... Ако не получавате подарък от съдията във всеки напрегнат момент "досега отдавна да сте напуснали ШЛ."
Това е искал да каже човека 8-)

Иначе аз не вярвам, че Челси има особено големи шансове в този момент. Изпуснаха да вземат тяхното като домакини, а като гости ще е много по трудно към момента. Челси имаше възможност да използва силата на Жиру и великолепната му игра на втория етаж, но на Кампа терена е "голям", там по скоро ти трябва някой по бърз играч, а едва ли ще имате и много възможности за центрирания от фланга при относително удобни позиции...
От друга страна барса при това момче играе доста по нормален и организиран футбол. Няма ги онези пъпеши тип пепито, които ще тръгнат да търсят масирано гол при положение, че не им трябва за да им лепнете една контра от нищото. Сега вероятно ще си задържат топката на центъра, но ще са подредени добре назад без да оставят толкова празни пространства и във всеки случай без да остават по 1 човек само отзад :lol: Дано ме опровергаете, но не ми е много ясно как може да продължите.


--
Бас държа, че Жиру ако играе ще спечели поне 85% от високите топки. Без значение дали скача с пике или с черния Бекенбауер.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2018 09:18

Thsmith написа:Челси имаше възможност да използва силата на Жиру и великолепната му игра на втория етаж, но на Кампа терена е "голям", там по скоро ти трябва някой по бърз играч, а едва ли ще имате и много възможности за центрирания от фланга при относително удобни позиции...


Стига с тая мантра за по-големия терен, 2 метра е по-дълъг и метър по-широк. Това е ШЛ, хората имат правила за тия неща, не е А група, където всеки си играе на нивата и си я чертае както иска.


sslevski написа:И още нещо интересно.Какво ще се получи ако започнем мача на преса? Те не очакват да им играем така.


Наистина ли мислиш, че няма да са готови и за такъв вариант?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот fcb_bg » 21 фев 2018 10:20

Thsmith написа:Добре, да го кажем така... Ако не получавате подарък от съдията във всеки напрегнат момент "досега отдавна да сте напуснали ШЛ."
Това е искал да каже човека 8-)


Я разкажи, душата, какво толкоз стори Абидал на Анелка навремето в оня прословут мач, че оня се тръшна тъй на тревицата при 1-0 за "Челси"? А първия мач рефа как свири? Но не - Моу ви научи, че подаръците ги получава само "Барселона".
Ей затова мразя феновете на "Челси" - Моу ви научи да мрънкате на кило за щяло и нещяло.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот zaqwsxd » 21 фев 2018 10:57

fcb_bg написа:Я разкажи, душата, какво толкоз стори Абидал на Анелка навремето в оня прословут мач, че оня се тръшна тъй на тревицата при 1-0 за "Челси"? А първия мач рефа как свири? Но не - Моу ви научи, че подаръците ги получава само "Барселона".
Ей затова мразя феновете на "Челси" - Моу ви научи да мрънкате на кило за щяло и нещяло.

Абе каквото и да си говорим омразата си е взаимна и не е случайност, че и се появиха статии и стари мнения, че дори футболистите се мразят повече и от местните си дербита. Грешки е имало в двете посоки в историята на мачовете, но това само повдига чара на този сблъсък. Едните помнят едно, другите друго, нормално е. 2009 беше болезнено, след това 2012 беше приятно, предполагам за феновете на Барса е обратното. В резултат от всичко, това се превърна в едно историческо съперничество, което предизвиква много емоции и очакания, а в крайна сметка това е едно от най-хубавите неща във футбола. За това предпочитам да има грешки на съдиите отколкото ВАР, защото за тези неща се говори с години и остават в историята. Както ръката на Марадона и т.н. Може да прозвучи нелепо, но пред двете алтернативи предпочитам първата. Колкото до снощния мач, на фона на предварителните нагласи, че Челси е обречен и че Барса ще реши всичко още на Стамфорд Бридж, се радвам, че не е така и че Челси показа една стабилна игра и интригата за реванша все още съществува до известна степен.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 21 фев 2018 10:59

fcb_bg написа:
Thsmith написа:Добре, да го кажем така... Ако не получавате подарък от съдията във всеки напрегнат момент "досега отдавна да сте напуснали ШЛ."
Това е искал да каже човека 8-)


Я разкажи, душата, какво толкоз стори Абидал на Анелка навремето в оня прословут мач, че оня се тръшна тъй на тревицата при 1-0 за "Челси"? А първия мач рефа как свири? Но не - Моу ви научи, че подаръците ги получава само "Барселона".
Ей затова мразя феновете на "Челси" - Моу ви научи да мрънкате на кило за щяло и нещяло.

Моля ти се недавай примери ,че съдията подиграл се на Челси преди няколко години още дълбоко съжалява и признава "случайните " си грешки.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 21 фев 2018 11:01

rhaegar написа:
Thsmith написа:Челси имаше възможност да използва силата на Жиру и великолепната му игра на втория етаж, но на Кампа терена е "голям", там по скоро ти трябва някой по бърз играч, а едва ли ще имате и много възможности за центрирания от фланга при относително удобни позиции...


Стига с тая мантра за по-големия терен, 2 метра е по-дълъг и метър по-широк. Това е ШЛ, хората имат правила за тия неща, не е А група, където всеки си играе на нивата и си я чертае както иска.


sslevski написа:И още нещо интересно.Какво ще се получи ако започнем мача на преса? Те не очакват да им играем така.


Наистина ли мислиш, че няма да са готови и за такъв вариант?

Относно терена съм съгласен. А дали очаквам да играем на преса и дали Барса са подготвени за това?!?!?! МОга да кажа НЕ.
Даже и сина ми ,който е на 10 не очаква да играем на преса. Знаем,че ще играем затворено и ще започнем да играем смело чак като ни вкарат гол.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 2 госта