ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот tevez » 13 мар 2017 23:51

Честита победа на Челси.
Нормално след като са с човек повече да доминираха през второто полувреме.
Нямаше да е такова превъзходството им, ако играчите бяха 11 на 11.
Азар изработи червения картон по майсторски начин.
При втория жълт само усети докосването на Ерера и тръгна да пада, а не беше паднал още, но вече гледаше към съдията.
Съдията не спази еднаквия критерий през целия мач. Второто можеше да даде картони на Валенсия, Рохо, Джоунс, но за подобни на Ерера влизания, просто замълча.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот korteneca » 14 мар 2017 00:12

Лорд Спас е на седмото небе след победата на Челси. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот 0007 » 14 мар 2017 00:17

Честита победа!
Общо-взето като изключим положението на Рашфорд,през второто доминирахме тотално.Канте беше навсякъде и напоследък показва по-голямо самочувствие в офанзивен план,Вили и Азар също с много прилични мачове,Тибо се намеси когато трябваше,абе доволен мач.
Единственият минус днес беше Диего.От декември насам е друг играч - бави всяка атака,пасовете и първото му докосване на моменти са фрапантни,имам чувството,че повече пречи,отколкото да помага.Дано е просто загуба на форма,защото на Уембли ще имаме нужда от него.

Мачът с Тотнъм ще е мазало,но пък няма и какво друго да очакваме от 1/2-финал на Уембли. 8-)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот sslevski » 14 мар 2017 00:19

korteneca написа:Лорд Спас е на седмото небе след победата на Челси. 8-)

Хахаха размя ме от сърце.Лорд Спас.Не знам само защо не подари акциите на Абрамович.Отива и казва подарявам ти ги.
За Абрама 12М дълг са като за лупи 20 стотинки.Относно мача съм и доволен и недоволен.За пореден мач гледам безкрайно слабия Коста.До кога се пита?Не е ли крайно време да му се даде почивка и да влезне малко МишУ БотУшаЙ.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот tevez » 14 мар 2017 11:31

[wrapimg=]https://scontent.fsof1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17308988_724840691019104_8872874495155738943_n.jpg?oh=0c11a41df91ac0519ab9eddb70e9b4e5&oe=595CDEFA[/wrapimg]
Легендата Ви ви го каза.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот rhaegar » 14 мар 2017 11:54

Добре де, кофти е, че картонът промени мача. Но при положение, че вече имаш един жълт и няма и две минути, откакто съдията е предупредил капитана ти, че тези нарушения трябва да спрат, правиш ненужен фаул, който си е за картон. Какво очакваш да стане? Да, в интерес на мача може би беше, да не бъде показван, но не е незаслужен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот tevez » 14 мар 2017 12:19

1. Не харесвам подобна група игра, не я оправдавам, не знам дали е било предварително замислено, или мачът тръгна в това русло.
2. Съдията, ако беше решил да се прави на много строг, то не му се получи. Или му се получи, но само през 1-та част. Ако вдигнеш такива два жълти картона, то през втората част да не покажеш картон на Валенсия, Рохо( който можеше да бъде дори и изгонен накрая) е скандално. Валенсия влезна 2 пъти много опасно в краката на играч на Челси, но дори устно предупреждение нямаше. Коща удря с ръка в лицето на Рохо няма картон. Когато вече имаше, не получава втори картон за бавене не времето, в ситуацията, когато Рохо нещо му направи и почна да се превива. Кейхил поваля Рашфорд все едно се борят, пак няма картон. Ами ебахти съдията.
3. След картона на Ерера играта не стана по-чиста. Продължиха нарушенията и можеше да има още много картони. Именно този двоен стандарт в отсъжданията му дразни.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот 0007 » 14 мар 2017 15:16

На Жозе и тролването вече не му се получава толкова добре. :lol: Вината да нямаме евротурнири била наша,понеже той ни оставил на 1/8-финал в ШЛ с шанс да я спечелим :lol:
Иначе няма как да очакваш хората да те обичат,когато не си затваряш устата и бълваш жупел по всеки и всичко.ОК,това ти е треньорската стратегия,но щом си избрал тоя път,ще си поемаш и последствията.Отиваш в новия клуб,правиш мили очички на новите фенове,настройваш всички срещу теб и твоя отбор - хубаво,само че старият ти клуб е в същата лига и няма как да не бъде част от цялата тази омраза.Може и да остане най-успешния в историята на Челси,но със сигурност няма да остане най-обичания ако продължава по същия път.Любовта на хората се печели със сърце,поведение и душа,а не само с лъскавата витрина на постигнатите успехи.
Някои тук му предричаха титлата още през първия сезон и обясняваха как всички сме щели да си посипваме главата със сол.Е,реалността е доста по-различна. :) Разбира се,още е в първия си сезон в Юнайтед и догодина всичко може да е различно,но конкуренцията е жестока,а както знаем методите на Моуриньо работят до време,пък и в Юнайтед сянката на САФ винаги ще тегне над него :roll:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот Sardukar » 14 мар 2017 15:44

Това беше една от малкото пресконференции, в които Жозе нямаше много контрол върху това, което казва.
Беше много афектиран. Изказването му за ШЛ беше адски болезнено за него. Беше го яд, че не му дадоха шанс да изкупи сезона си там и е в пълното си право да мрънка за това.
ЧЕЛСИ жертва миналогодишния сезон с назначаването на Хидинк. Жалък ход да отбием номера, а можеше да се представим в пъти по-добре.
Като каза Юда е номер едно...на мен хич не ми стана приятно!
Ще има много с къса памет, но няма, как да си бил фен на ЧЕЛСИ, когато топ 4 беше мега успех и да не обичаш лудо Жозе Моуриньо, въпреки изказванията му.
Просто няма как да забравя състава, който изгради в първия си престой.
Да се върнеш и да станеш шампион отново...
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот Red_Neck » 14 мар 2017 16:11

Аз лично, като неутрален фен, много повече харесвах Челси на Гулит, Дзола и Виали.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта