ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 фев 2017 11:54

Снощи бях доволен, а днес като погледнах класирането, съм още по доволен. :mrgreen:

Сезонът е в специфична фаза и нема нужда да се правим на атрактивен отбор.
Както писах по назад, към момента най-важна е математиката.
Пък ако натрупаме още малко аванс, можеби ще заиграем по освободено до края.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот sslevski » 01 фев 2017 13:41

JackPackage написа:Какво е това недоволство (мрънкане) тук не знам.... :shock:

Мачкали ни били :shock: :mrgreen: Това владението на топчето ли е? Че те и Сити смачкаха Евертън преди 2 седмици така...
Мача се разви в 90% от времето както Конте искаше (с изключение на един период в който се надъхаха червените). Първото полувреме имаха 1 удар Пул, второто ни изравниха след като Мойсей не знаеше къде се намира пак и рикошета в главата му стана асистенция за Фирмино :roll:

След гола им точно тотално владеехме нещата и ние бяхме отбора, който беше по-вероятно да отбележи... Мойсей имаше положение в което я изигра тъпо и би в близкия ъгъл (не знам дали не бе и при 0:1 това), Диего с дузпата, Педро имаше две положения... :?

Страхлив Конте? След изравняването и 8т аванс дали един страхлив мениджър ще тръгне да пресира и атакува домакините му и пряк конкурент?

Поправка 9 точки

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот JackPackage » 01 фев 2017 14:49

8 от гледна точка на резултатите преди кръга, при положение че Конте едва ли се е интересувал Тотнъм и Асен какви ги вършат :lol: ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 01 фев 2017 16:43

Sardukar написа:Не вярвам да е имало много хора, които да са искали по-силно от мен да пребием Ливърпул, но това не беше "мача на сезона" за нас. За наше щастие :) целите пред отбора са по-големи от това да бием 2-3 отбора.
Конте просто изпълни програмата минимум, която се изисква от здравия разум.



ПП Кво точно влагате в това "страх", когато говорите за мениджъри на най-високо ниво?


Просто е човече и не ме разбирайте погрешно.Един Фабрегас в 60-та минута и щяхме да ги смачкане.Отделно Канте и Матич бяха толкова слаби,че все едно ги нямаше,то и за половината отбор може да се каже.Видя се много,много добре след като влезе Фабрегас играта ни се промени тотално и ако имахме още 10-на минути и един Азар на терена щяхме да ги отнесем.Те нямаха отговор за един Фабрегас и Педро а си представи Азар.Ей това е страх и риска щеше да е премерен,за това ще продължавам да го наричам страхливец.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот JackPackage » 01 фев 2017 16:51

E_pluribus_unum написа:
Sardukar написа:Не вярвам да е имало много хора, които да са искали по-силно от мен да пребием Ливърпул, но това не беше "мача на сезона" за нас. За наше щастие :) целите пред отбора са по-големи от това да бием 2-3 отбора.
Конте просто изпълни програмата минимум, която се изисква от здравия разум.



ПП Кво точно влагате в това "страх", когато говорите за мениджъри на най-високо ниво?


Просто е човече и не ме разбирайте погрешно.Един Фабрегас в 60-та минута и щяхме да ги смачкане.Отделно Канте и Матич бяха толкова слаби,че все едно ги нямаше,то и за половината отбор може да се каже.Видя се много,много добре след като влезе Фабрегас играта ни се промени тотално и ако имахме още 10-на минути и един Азар на терена щяхме да ги отнесем.Те нямаха отговор за един Фабрегас и Педро а си представи Азар.Ей това е страх и риска щеше да е премерен,за това ще продължавам да го наричам страхливец.


Изображение
Изображение

И ти си прав....целия отбор има 10 шпагата, Канте само 14, ама той сигурно в трибуните ги е направил, или в почивката....
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот saract » 01 фев 2017 19:42

Канте беше просто най добрия на терена.Или съм гледал някой друг мач.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 01 фев 2017 21:57

JackPackage написа:
E_pluribus_unum написа:
Sardukar написа:Не вярвам да е имало много хора, които да са искали по-силно от мен да пребием Ливърпул, но това не беше "мача на сезона" за нас. За наше щастие :) целите пред отбора са по-големи от това да бием 2-3 отбора.
Конте просто изпълни програмата минимум, която се изисква от здравия разум.



ПП Кво точно влагате в това "страх", когато говорите за мениджъри на най-високо ниво?


Просто е човече и не ме разбирайте погрешно.Един Фабрегас в 60-та минута и щяхме да ги смачкане.Отделно Канте и Матич бяха толкова слаби,че все едно ги нямаше,то и за половината отбор може да се каже.Видя се много,много добре след като влезе Фабрегас играта ни се промени тотално и ако имахме още 10-на минути и един Азар на терена щяхме да ги отнесем.Те нямаха отговор за един Фабрегас и Педро а си представи Азар.Ей това е страх и риска щеше да е премерен,за това ще продължавам да го наричам страхливец.


Изображение
Изображение

И ти си прав....целия отбор има 10 шпагата, Канте само 14, ама той сигурно в трибуните ги е направил, или в почивката....


Това,че е направил повече шпагати от целия отбор на Ливърпул взети заедно ли го прави добър играч?Питам,колко сгрешени паса,топки и единоборства загуби и колко точни подавания направи в офанзивен план?Канте,какъв е,чистач или халф(било то и опорен) и ако не се очаква от него и Матич да раздават напред то тогава кой?
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 01 фев 2017 22:11

saract написа:Канте беше просто най добрия на терена.Или съм гледал някой друг мач.


За теб може и да e бил,но за мен не беше(в този мач).Ако може да се говори за добро представяне на футболисти,то бих отличил Луис и Кейхил.Канте беше толкова"пренавит",че въпреки 14-те шпагата за мен беше един от най слабите на терена,а защо мисля така можеш да прочетеш в предишният ми пост.Е всеки има различни критерии относно представянето на футболистите,така че не е изненадващо това,че има разминаване в гледните точки.
Здраве да е!
Идва мача с Арсенал и лошото е,че ако играем като вчера ще ни зашият и то здраво.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот saract » 02 фев 2017 09:00

Достатъчно точни подавания направи Канте.Ако Педро беше една идея по точен щеше да даде и победен голов пас.Катге е пружинката около която е построена играта на Челси този сезон.Както и на Лестър предния.Заслужава си всяко пени от огромната трансферна сума.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - ЧЕЛСИ, 31.01.2017 г., 22:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 02 фев 2017 09:23

Абе не може всички анализатори и експерти в различните телевизии и сайтове да са прави бе, разберете. От къде на къде ще обясняват, че Канте е бил един от най-добрите в мача и като цяло е в основата, на прогреса на Челси през сезона. Слаб е бил и толкова.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта